czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

robciu palancie napisałem gdzies kiedyś że we mnie ktoś sie zakochał :)

Ty palancie już w tej chwili dużo straciłeś nie wiesz dla czego bo ja wiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

robciu :):):)
Chodź idziemy zostaw tego sfrustrowanego niedotłuka w spokoju :):):)

Widzisz że wali mu na dekiel :):):)
Ciekawe co jest tego powodem ???
samotnośc ?

niezaradność życiowa ??

a może żal do świata za psie życie jakie mu los zgotował???

robciu :)
Naprawdę tak do ciebie napisał ???
że dziadka kalesony się w nim kochają ???

ja pierdzielę ale sie chłopaczkowi pod sufitem powaliło :):):)

Ty robciu :):)
To może z powodu braku realnego zycia może tak mu się porobiło co????

7angel nie siedź w domu skończ ten remont który trwa 1/2 roku i wyjdź do ludzi , przyjdź Pod Ratusz do miłego towarzystwa , wesprzemy cię na duchu , zobaczysz że od razu lepiej się poczujesz:):):):):):)

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

o matko kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to mnie w końcu oświeciłeś :):)
A ja myślałem że mnie tu lubia :(:(:(

To w takim razie idę psycho-matołku bo mi przykrość zrobiłeś wielka :):):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

robciu nie strasz chłopcze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

robciu no popłacz jeszcze troszkie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

diadziuniu masz racje idziemy z tąd , bo z tego co wiem to jemu nie staj,,,

hehhehehehehehehehe i dla tego ma problem z kontaktem płci odmiennej...

heheheheheheh...

wiesz co 7 anioł wisi mnie to co do mnie piszesz ja wiem soje a ty swoje...

hehehehehehehehehehhhahahahahahahahahah

naprawde jesteś pechowy jak mi pisałeś i to że bardziej kumasz facetów niż kobietki . w czym ja nie mam największego problemu wole dziewczyny niż facetów hihihihhiihihihihiih

wies\z teraz kim jesteś???

wiesz chciałbym się z tobą spotkać i ciekawi mnie to czy byłbyś w stanie mi powiedzieć to prosto w oczy ty wieśśśśniiiaaakkkuuuuuuuuu!!!!???

i co łyso ci na dupi...???? bo golisz???? hahahahahaahah wiem bo mi to pisałeś gej...!!! D,M l pamiętasz czyje zdjęcie mi wysyłałeśśś?? tego gej.. z D,M

i co ??? łyso ci?????? hahahahahahahaha gdzieś cię mam debilu beż szkoły...
hehehehehehehehhehehehhe ale ubaww.....

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

Co tam Roberto, dopiero wstałem

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

robciu Playboy Mansion hrhr

żonka Ci powina w morde dać frajerze:)



Jeśli oczywiście masz żone wątpie w to:)


Jesteś uja piekny jak płaczesz mi na necie że odczep sie od kogoś:)


frajerze nie płacz mi wiecej żebym tam odkogoś sie tam odczepił:)




Tumanku ja juz dawno powiedziałem że trafi się taki młot jak ty i maruda i bedzie wśiadał na mnie deklu:)


Jaki ty u,,rwa jesteś piekny jak mózgu nie masz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

piszesz o sobie ...

wiem już jesteś w depresji bo nikt ciebie nie kocha??
ja mam zone i wiele znajomych kobitek..

he h eheh ehe ehehehh heeee
a ty masz własną grabe taką męską babe..

weż skącz ty babski sołtysie..

a co takiego osiągnełeś w życiu??

powiem ci NIC!!!!!

JESTEŚ ZEROOOOOO!!!!!

idę spać bo nie mam o czym z tobą gadać deklu!!!
zacytował bym ciebie ale??

wiesz nie napisze tego bo mi wstyd za ciebie ty zaćpany D,M TY JESTEŚ TAKI SAM JAK ONI TO ZNACZY ON

hehehehehehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

Dzisiaj Wszyscy dostają śniadanie do łóżka ;)hehe


Nowe życie na śniadanie
Pozwól że Cię nim nakarmię
Szczęściem nie bój się na kruszyć
Wypełnijmy nim poduszki

Na śniadanie wprost do łóżka...

http://www.youtube.com/watch?v=gVUN-D09jls&feature=related

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

Ściema i tu nie zauważyłem nowego pokoju i w starym siedziałem haha

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

Hahaha żałosna jesteś .... Czy Ty nie jesteś przypadkiem z Zakładu Pogrzebowego Radość ????

Poważnie forum ???
Poczytaj sobie tytuły postów są takie poważnie jak Ty ....
A to że Tobie nic w życiu nie wychodzi i jesteś bardzo poważna ..............................i zdołowana to już nie moja wina .
Ja jestem zadowolony z życia, żartuje i śmieje się itd....

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

Zgubione zostały na ul.Kazańskiej .6 kluczy zawieszone na otwieraczu do piwa znalazce proszę o kontakt.607101248



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Szewczak dla Frondy: Premier Szydło silnym liderem państwa chrześcijańskiego - broni Europy jak Jan III Sobieski

madziara napisz do mnie 25 425 111

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org