czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Śpieszmy się czytać tę GADZINÓWKĘ. Gazeta Wyborcza ledwo dycha!! Potężne straty Agory!!

Zbigniew
Ty mi sie strajkiem kur nie zasłaniaj, za niedrogo nie znaczy , ze w promocji pół na pół ;)))
pół jajka powiadasz, a tak z ciekawosci zapytam, białka czy zółtka ?? ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śpieszmy się czytać tę GADZINÓWKĘ. Gazeta Wyborcza ledwo dycha!! Potężne straty Agory!!

Zbychu

Straj włoski kury mają ;) hehe

Kozy też strajkują ?;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śpieszmy się czytać tę GADZINÓWKĘ. Gazeta Wyborcza ledwo dycha!! Potężne straty Agory!!

ok Roberto odpalę Ci działkę ale cicho nikomu nie mów nawet tu na forum bo CBA też czyta tylko pamiętaj masz mówić tak jak ja Ci powiem 100xhe + jedno he



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śpieszmy się czytać tę GADZINÓWKĘ. Gazeta Wyborcza ledwo dycha!! Potężne straty Agory!!








***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śpieszmy się czytać tę GADZINÓWKĘ. Gazeta Wyborcza ledwo dycha!! Potężne straty Agory!!

ojj lovelas jak miłoooo grrrrrrrrr i radocha dla wszystkich :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śpieszmy się czytać tę GADZINÓWKĘ. Gazeta Wyborcza ledwo dycha!! Potężne straty Agory!!

teraz??? tutaj???? no nie wiem czy dam rade....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śpieszmy się czytać tę GADZINÓWKĘ. Gazeta Wyborcza ledwo dycha!! Potężne straty Agory!!

omanie masuje teraz w innym temacie ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śpieszmy się czytać tę GADZINÓWKĘ. Gazeta Wyborcza ledwo dycha!! Potężne straty Agory!!

robciu pytanie mam długo jutro może zejśc no wiesz ten tego????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org