czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

czy w Łomży można ją kupić? jak tak to gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

Ja tobie nie pomogę bo w tamtę stronę nawet nie patrzę :):)

Ale myślę że wystarczy :)

Paszport lub dowód :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

hahahahahaha

rowerkiem śmigam :)
Na Prymę z kolesiem na kawke zajeżdżamy :)
Długo nam tam schodzi :)
Ale będę pamiętał biess(pieczny) :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

maruda

ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

@ wolny niewolnik- kolego! twoje wypowiedzi są tak zawiłe, pokrętne – jak twój nick, ty się zdecyduj, czy ty jesteś wolny? Czy niewolnik? Nie można, jednocześnie być wolnym i niewolnikiem, chyba się ze mną zgodzisz?
Wracając do tematu, ateiści ( inaczej mówiąc pochodzący od małpy ) do dzisiaj mają problem z ustaleniem tak prostej sprawy, co było pierwsze jajko, czy kura?
Może ty znasz odpowiedz na to pytanie????
Dla chrześcijan sprawa jest jasna, kto umie czytać z zrozumieniem to znajdzie odpowiedź co było pierwsze.

(1) Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. (2) Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch Boży unosił się nad wodami. (3) Wtedy Bóg rzekł: Niechaj się stanie światłość! I stała się światłość. (4) Bóg widząc, że światłość jest dobra, oddzielił ją od ciemności. (5) I nazwał Bóg światłość dniem, a ciemność nazwał nocą. I tak upłynął wieczór i poranek - dzień pierwszy. (6) A potem Bóg rzekł: Niechaj powstanie sklepienie w środku wód i niechaj ono oddzieli jedne wody od drugich! (7) Uczyniwszy to sklepienie, Bóg oddzielił wody pod sklepieniem od wód ponad sklepieniem; a gdy tak się stało, (8) Bóg nazwał to sklepienie niebem. I tak upłynął wieczór i poranek - dzień drugi. (9) A potem Bóg rzekł: Niechaj zbiorą się wody spod nieba w jedno miejsce i niech się ukaże powierzchnia sucha! A gdy tak się stało, (10) Bóg nazwał tę suchą powierzchnię ziemią, a zbiorowisko wód nazwał morzem. Bóg widząc, że były dobre, (11) rzekł: Niechaj ziemia wyda rośliny zielone: trawy dające nasiona, drzewa owocowe rodzące na ziemi według swego gatunku owoce, w których są nasiona. I stało się tak. (12) Ziemia wydała rośliny zielone: trawę dającą nasienie według swego gatunku i drzewa rodzące owoce, w których było nasienie według ich gatunków. A Bóg widział, że były dobre. (13) I tak upłynął wieczór i poranek - dzień trzeci. (14) A potem Bóg rzekł: Niechaj powstaną ciała niebieskie, świecące na sklepieniu nieba, aby oddzielały dzień od nocy, aby wyznaczały pory roku, dni i lata; (15) aby były ciałami jaśniejącymi na sklepieniu nieba i aby świeciły nad ziemią. I stało się tak. (16) Bóg uczynił dwa duże ciała jaśniejące: większe, aby rządziło dniem, i mniejsze, aby rządziło nocą, oraz gwiazdy. (17) I umieścił je Bóg na sklepieniu nieba, aby świeciły nad ziemią; (18) aby rządziły dniem i nocą i oddzielały światłość od ciemności. A widział Bóg, że były dobre. (19) I tak upłynął wieczór i poranek - dzień czwarty. (20) Potem Bóg rzekł: Niechaj się zaroją wody od roju istot żywych, a ptactwo niechaj lata nad ziemią, pod sklepieniem nieba! (21) Tak stworzył Bóg wielkie potwory morskie i wszelkiego rodzaju pływające istoty żywe, którymi zaroiły się wody, oraz wszelkie ptactwo skrzydlate różnego rodzaju. Bóg widząc, że były dobre, (22) pobłogosławił je tymi słowami: Bądźcie płodne i mnóżcie się, abyście zapełniały wody morskie, a ptactwo niechaj się rozmnaża na ziemi. (23) I tak upłynął wieczór i poranek - dzień piąty. (24) Potem Bóg rzekł: Niechaj ziemia wyda istoty żywe różnego rodzaju: bydło, zwierzęta pełzające i dzikie zwierzęta według ich rodzajów! I stało się tak. (25) Bóg uczynił różne rodzaje dzikich zwierząt, bydła i wszelkich zwierząt pełzających po ziemi. I widział Bóg, że były dobre. (26) A wreszcie rzekł Bóg: Uczyńmy człowieka a Nasz obraz, podobnego Nam. Niech panuje nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym, nad bydłem, nad ziemią i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi! (27) Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę. (28) Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi. (29) I rzekł Bóg: Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem. (30) A dla wszelkiego zwierzęcia polnego i dla wszelkiego ptactwa w powietrzu, i dla wszystkiego, co się porusza po ziemi i ma w sobie pierwiastek życia, będzie pokarmem wszelka trawa zielona. I stało się tak. (31) A Bóg widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre. I tak upłynął wieczór i poranek - dzień szósty.
http://www.biblia.info.pl/biblia.php



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

Ceny za zamknięta imprezę do 200 osób.

Z cen jest wyodrębnione honorarium, bo oprócz niego płaci się za obsługę techniczną. (średnio 13-14 tys. zł)

Koncert Piotra Rubik wyceniany jest na 150 tys. zł, a honorarium na 140 tys. zł.
Występ Budki Suflera na 80 tys. zł, a honorarium na 60 tys. zł.
Koncert Maryli Rodowicz kosztuje 80 tys. zł, a honorarium wynosi 50 tys. zł.
Za występ T. Love organizator zapłaci 65 tys. zł, a honorarium wynosi 50 tys.zł.
Koncert zespołu Feel kosztuje 65 tys. zł, a honorarium 45 tys. zł.
Dody (60 tys. zł), a honorarium wynosi 42 tys. zł.
Golec uOrkiestra (występ 58 tys. zł),
Ryszard Rynkowski (55 tys. zł),
Kayah (53 tys. zł)
KOMBII (52 tys. zł).

i wszystko już wiecie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

poboli głowa i przestanie zaraz robciu się może pojawi bedzie wesoło i ból minie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

dobra ja uciekam bo już po dobranoce hahaha miłego wieczorku wszystkim i pracy buziaki papa:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

klika ogłoszeń o prace Z neta:)


Bezpruderyjną panią do kserowania nocami.

Sprzątaczko-sekretarkę zatrudnimy.
Kosmetyczkę wnętrz.
Sekretarkę na gwałt.
Studenta V roku studiów, uregulowany stosunek do służby wojskowej, do hurtowni. Praca trudna i źle płatna.
Poszukuję człowieka do sprzedaży jajek.Wymagane wyższe wykształcenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

Tylko Sadolin profesjonalny produkt .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

Kibice KULTURALNI

http://www.youtube.com/watch?v=HaDG68axslY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

spytaj sie na ul. polowej, sklep z lakierami do aut

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

Maruda - Dzięki ,że mimo uprzedzeń w miarę odpowiedziałeś ;)
Benia - Jak wiesz ,że to nie na temat to po jaki h0j piszesz ? Robisz niepotrzebny śmietnik , naucz się naczym polega forum a nie chlew...

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

Ooooooo matko kochana 20 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


lecę pod prysznic , ogolic się musze, bo przez weekend zarosłem jak grób nieznanego żołnierza i zaraz do pracy :(:(
Niech ktoś za mnie idzie ten jeden raz PLIIIIIIIIIIIISSSSSSSSS !!!!!!!!!

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

To do zobaczyska ludziska po 22 :):):)

http://www.youtube.com/watch?v=m54WNWCUAE8&feature=related

I nie płakac mi tu tylko przez ten czas :)

2h szybko miną :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

niewidzianym witka!
a widzianym też witka!
jakieś placze,aż mi od parapetu się lzy odbijają



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

Marudo ja już za Tobą wyję jak kojot;-(((((





Robciu jestem cały czas;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

oj wolny niewolniku to nie deszcz,to marudy łzy jak groch lecą bo nie chce się z nami rozstawać;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

zimno jak cholera ja to lubię 30-40 'C a tu zima


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

o widzisz kalisony jak młody sam się rwie do roboty??? :))


t

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne Empeki dla seniorów, czyli kampanię wyborczą czas zacząć...

no to ja moge i to i to kalisonki, a drugim razem sama zdecydujesz jaki wolisz..... tzn. który ci się bardziej podoba;)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org