piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A skowyt kundli się niesie PO wsi!! Tylko to im pozostało, kłamstwo i fałsz!!

olivka???

:(

przebaczysz mi???

:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A skowyt kundli się niesie PO wsi!! Tylko to im pozostało, kłamstwo i fałsz!!

kup porsche i same sie znajda ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A skowyt kundli się niesie PO wsi!! Tylko to im pozostało, kłamstwo i fałsz!!

dziadka kalisony jak wszystkie chlopy dzisiaj uwzial sie na baby i uciekl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A skowyt kundli się niesie PO wsi!! Tylko to im pozostało, kłamstwo i fałsz!!

robciu

Dostawa bukietu ;)

olivka

Bukiet " zapach Raju " :)

http://www.florapolska.pl/shop/17-71--Bukiet-Zapach-raju.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A skowyt kundli się niesie PO wsi!! Tylko to im pozostało, kłamstwo i fałsz!!

olivka

Olivka sami siedzieli smutno in było ,to żarcikami chcieli poprawić sobie humor ,a Olivka się pojawiła więc na kobietki zaczęli smarować ;) hehe

Mieli dobre intencje :) chcieli Ciebie zabawić ;)

Z tą oliwką w słoiku było dobre ;) hehe

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A skowyt kundli się niesie PO wsi!! Tylko to im pozostało, kłamstwo i fałsz!!

olivka

Takie są chłopaki ;) zamiast kwiatów i serenady pod oknem to skoki im w głowie ;) hehe

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A skowyt kundli się niesie PO wsi!! Tylko to im pozostało, kłamstwo i fałsz!!

czarnasukaczarna Witam Cię miła co tam u CIebie słychać :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A skowyt kundli się niesie PO wsi!! Tylko to im pozostało, kłamstwo i fałsz!!

lovelas

Kalisony to nie kobieta ???;) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A skowyt kundli się niesie PO wsi!! Tylko to im pozostało, kłamstwo i fałsz!!

oj PANI moja,ja nie trybie dziś za wiele,to i lepiej dolać oliwy do ognia(jak ma plonąć to konkretnie).a lecę na browar(jak mi się uda wyrwać z domu).już mnie nudzi obcowanie z najbliższym otoczeniem(kac i od rana to samo...)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A skowyt kundli się niesie PO wsi!! Tylko to im pozostało, kłamstwo i fałsz!!

coś wiem na ten temat,, hmm,,
jak tam kiedyś siądziemy przy piwku to sobie pogadamy bo tu na forum to nie ma co



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org