sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pijana kasa dla katabasa

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana kasa dla katabasa

i co był dziś ktoś? gdzie zbiórka, o której i ile płacą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana kasa dla katabasa

Donald masz rację. W necie jest wszystko. Tylko jest taki nawał informacji, że trzeba wiedzieć które warto przyswoić. Głupie książki mogę wręcz wypaczyć myślenie i zaszkodzić zamiast pomóc. Tak jak mówisz, zrozumienie specyfiki rynku jest podstawą. Tylko, żeby zrozumieć specyfikę rynku potrzebne jest doświadczenie i minimum 5 lat na rynku. "Nowi" chociaż mogą się uważać za rekinów, bo coś im wyszło to w dłuższym terminie kończą wiadomo jak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana kasa dla katabasa

ja 2 razy zamówiłam ich produkt i w sumie byłam zadowolona ale koleżanka już mniej bo akurat jej bluzki strasznie sie różniły z tych na zdjęciu w ogóle jakoś materiału do 4 liter rozmiar zaniżony...no ale tak przeważnie jest z zamawianiem przez neta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana kasa dla katabasa

w hodowli beda zachwalac zeby kupic a mi trzeba opinii subiektywnej jakiegos wlasciciela. czy jest wymagajacy jesli chodzi o czystosc i jak reaguje na dzieci bo mamy niemowlaka w domu. ok dzieki skocze na szose moze uda mi sie pogadac z wlascicielem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana kasa dla katabasa

jak sie przyjrzysz to znajdziesz i losia. Jakos dziwnie przypomina Ciebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana kasa dla katabasa

prawdziwki o tej porze to nic nie zwyklego, sa juz w lasach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana kasa dla katabasa

Tak samo jest w moim przypadku. Nazwisko które mam jest Herbowe z Litwy, szczerze mówiąc trochę się tym zdziwiłem gdy parę lat temu szukałem korzeni rodu. Ale fakt, faktem mimo sporych nakładów finansowych oraz poszukiwań opłacało się:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana kasa dla katabasa

Spróbuj ten adres dać

http://www.obrazki.info/zoom_image.php?sort=id&id_phot=208&start=93&limit=12&kategoria=37&fraza=&album=

[ img ] adres ht [ /img ]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana kasa dla katabasa

dziadka_kalesonki długo jeszcze bedziesz na netku czy zaraz uciekasz:)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana kasa dla katabasa

dziadka_kalesonki hehe rozumiem;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana kasa dla katabasa

http://kairo.wrzuta.pl/audio/7k5MxZeUmBe/varius_manx_-_czas_ukoi_nas dla wszystkich dzisiejszych smutasów :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijana kasa dla katabasa

facet nie ma honoru zamiast do mnie pisać powinien chyba zapytać się koleżanki co i jak.
Teraz wyszło że on dobry a ja zły.
Nie wiem kogo on ma na myśli ten cichy wielbiciel i co swoimi NO NO chciał u mnie wskórać.
Po prostu jak to paris hilton mówi napisałem do zobaczenia nigdy.
Fakt dzieckiem nie jestem potrafię zrozumieć jak coś jest na rzeczy ale w nie w taki sposób roszczeniowy .

Wiem że ta osoba patrzy na to co się dzieje na forum ale coś nie kuma za bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org