czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mamy pierwszą ofiarę bomby termobarycznej

dziadka_kalesony no ładnie się przegadało 1 2 tydzień ale remoncik stoi w miejscu a cieżko oderwać sie od klikania z Tobą;)






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamy pierwszą ofiarę bomby termobarycznej

Ledwo chodzi a już fikołki robi hehehe


Ja tak na chwilkę tylko od czasu do czasu wchodzę ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamy pierwszą ofiarę bomby termobarycznej

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamy pierwszą ofiarę bomby termobarycznej

dzień dobry ,recepta na znalezienie dobrego mężczyzny lub kobiety jest prosta .po pierwsze i to samemu być dobrym ,nikt dobry nie będzie chciał być z kimś złym ,po drugie to chcieć znaleźć taką osobę -ten punkt moze jest nawet najwazniejszy ze wszystkich ,po trzecie ,to szukać -co wcale nie znaczy ,zeby chodzić z lupą i lornetką ,a oznacza obracać się w jak największym gronie osób i normalnie być tam obecnym ,być sobą . pozdrawia Myślicielek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamy pierwszą ofiarę bomby termobarycznej

wczoraj byłam u dr ściany i mimo, że byłam u niego pierwszy raz i że widać było blizny po operacji to nie zapytał o nią, więc sama napomknęłam o torbieli a on nic.. zdziwiło mnie to, inni lekarze prosili o dokumenty itp. żadnych pyt o antykoncepcję, ogólnie chłodny i zasadniczy.nie wspomnę już, że odesłał mnie z kwitkiem, a przyszłam do niego z konkretnym problemem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamy pierwszą ofiarę bomby termobarycznej

PANI,ja nie zwiewam,lecz czasami życie plata figielki...od czasu do czasu zaglądnę do mojej PANI:-)
7angel skont Masz moją fotkę?akurat polożylem sobie maseczkę hehe

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamy pierwszą ofiarę bomby termobarycznej

a tam jest warsztat??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamy pierwszą ofiarę bomby termobarycznej

dziadka_kalesony ;) jak taniec się podoba:)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamy pierwszą ofiarę bomby termobarycznej

TO KOMBAJN NIE TANIEC

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org