środa, 28 czerwca 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak sądzi nadzwyczajna kasta ?

O tak mniej więcej .

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Jak sądzi nadzwyczajna kasta ?

Dla kogo wiadomo? Bo dla innych wiadomo zupełnie coś przeciwnego.
Misia, jak sądzi? Sądzi jak chce, albo jak jej każą. I zależy kogo sądzi.

< wieczne im odpoczywanie >

A z pośród swoich, nie sądzi w ogóle.

Czy Boga nie ma przekonasz się po swojej śmierci :)
A że życie grozi śmiercią ;)

hrabio
jeśli bóg jest, co nie daj boże!, to tym gorzej dla księży i biskupów, albowiem nikt bardziej niż oni najwyższemu się sprzeniewierzają....

Oto tajemnica wiary: auta i dolary

Naprawdę umysł ponadczasowy. Paplik, to czy to nie przypadkiem jakiś twój nieślubny z lasku?

Dechrystianizacja Polski nie przejdzie...

bo Polska jest Królestwem Matki Bożej. Poza tym ci, którzy łącza się z Chrystusem na Mszy Św. mają obiecane ŻYCIE WIECZNE.

PRAWYCH interesuje Prawda. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

MIASIA TY POWIEDZ TAK NAPRAWDE ,ZE GŁOWNYM POWODEM TEGO TWOJEGO POSTU NIE JEST TROSKA O STAN PRAWORZADNOŚCI KRAJU TYLKO ZWYCZAJNA ZAZDROŚC POWODOWANA TWOIM NIEUCSTWEM , LENISTWEM I ZWYCZAZJNYMI BRAKAMI W INTELIGENCJI .

Niech moc będzie z Wami

MIASIA TY POWIEDZ TAK NAPRAWDE ,ZE GŁOWNYM POWODEM TEGO TWOJEGO POSTU NIE JEST TROSKA O STAN PRAWORZADNOŚCI KRAJU TYLKO ZWYCZAJNA ZAZDROŚC POWODOWANA TWOIM NIEUCSTWEM , LENISTWEM I ZWYCZAZJNYMI BRAKAMI W INTELIGENCJI .

Niech moc będzie z Wami

--------------------------------------------------------------------------------------------

Twoje NIEUCSTWO i ZWYCZAJZNY brak inteligencji jest o wiele bardziej przerażający od mojego ;)

Tobie dechrystianizacja to się nie dziwię że pieprzysz jak przez kozła pokopany ;)

no pis dobrze kasą siasta dla taty Rydzyka miliony za co? dla syna nieślubnego Macierewicza Misia odprawy super za co nawet szkoły nie ma i wiele innych a dług kraju rośnie

Misia 2 ja to przy tobie naprawdę iskuś więc proszę bez fałszywej skromności bo widać jak ci dupę skręca gdy ktoś więcej od ciebie zarabia albo pracuje na wysokim stanowisku

Niech moc będzie z Wami

Autor: Misia2
A moze to jest kasta.

cyt. korespodencja prywatna od radnej miasta Lomza E.Rabczynskiej. Odpowiedz na moje pytanie: Czy PiS klamie .
Panie Jarku
ma Pan rację tak było w poprzedniej kadencji. Niektórzy przeszli \\\\\\\"metamorfozę\\\\\\\". Pani Krynicka ,Olbryś, Mężynska radne nie były w PIS. Kandydowały do RM z listy wyborczej PIS. Jest to wielka różnica.W obecnej kadencji zdradziły PIS i utworzyły swoją koalicję w RM, w zamian otrzymały funkcję w RM, których wcześniej nie miały zasłaniając się przy tym sztucznym uwielbieniem. Taka jest prawda. PIS nie kłamie. Kłamią ludzie, którzy mają tupet i nie maja nic wspólnego z PIS, a podszywają się pod PIS.Najgorsze jest to,że działa nie nieoficjalna \\\\\\\"grupka\\\\\\\" ludzi fałszywych, która czyni zło i \\\\\\\"biega\\\\\\\" od kościoła do kościoła. Wystawiając P.Krynicką na kandydatkę do Sejmu nie pytając o zdanie osób do tego właściwych, mało tego, po zdradzie, wbrew ustaleniom \\\\\\\"grupka \\\\\\\" swoim działaniem sprawi, że Łomża może nie mieć reprezentanta w Sejmie. Mam nadzieję, że mieszkańcy kierują się patriotyzmem lokalnym i będą wiedzieć na kogo zagłosować. Nie raz Społeczeństwo wykazało się mądrością.
Proszę mi wierzyć prawdziwi ludzie związani z PIS nie kłamią, do których się zaliczam.Wywołał Pan mnie do odpowiedzi, to bez kłamstwa odpowiadam.
Zachęcam do zapoznania się z programem PIS.
Proszę o udział w bardzo ważnych wyborach parlamentarnych dla Naszego Kochanego Kraju w dniu 25.10.2015 roku.
Pozdrawiam
Elżbieta Rabczyńska

koniec cyt. korespodencji prywatnej.

Ludzie bez honoru sa dla mnie ZEREM!!!!!!

Nigdy wiecej nie glosuj na radnych PiS z Lomzy .

Wstydu nie maja.

czyli JAREK wskazujesz konkretnie kto to Misia2?

Niech moc będzie z Wami

Autor: ŁOTR 1

Czytajac tresc Autor: Misia2 to ta osoba co najwyzej moze sprzatac UM lub spolce miejskie.

cyt. Autor: Misia2
Twoje NIEUCSTWO i ZWYCZAJZNY brak inteligencji jest o wiele bardziej przerażający od mojego ;)

Nooo😁

Autor: Misia2

Dobrej nocy Misia2 glowa do gory.
Pozdrawiam

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0