poniedziałek, 21 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Populizm i kłamstwa

15 maja 2015
\"Dziś rano Andrzej Duda przyjął delegację ruchu Stop Bankowemu Bezprawiu i złożył nam obietnicę, że – jeśli zostanie prezydentem – w pierwszych 3 miesiącach urzędowania prześle do parlamentu prezydencki projekt ustawy, która zmusi banki do przewalutowania tzw. kredytów walutowych na złotowe po kursie z dnia podpisania umowy.\"
\"Deklaruję, że – jeśli zostanę prezydentem – w pierwszych 3 miesiącach urzędowania złożę w parlamencie projekt ustawy, która rozwiąże ten palący problem milionów Polaków, którzy znaleźli się w rozpaczliwej sytuacji z winy banków i z powodu kompletnej bezczynności polskiego państwa\"
– powiedział na spotkaniu Andrzej Duda.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Populizm i kłamstwa

Zrób sobie przerwę, bo się zayebiesz.

< wieczne im odpoczywanie >

Łotrze kredyty to się bierze w walucie w jakiej się zarabia, a nie potem jeleni do spłacania szuka.

De masz racje no ale ja tu całkiem o czym innym. Nie wolno ludzi okłamywać a w szczególności takich którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji.

Niech moc będzie z Wami

jedna waluta tylko w Lasku Jednaczewskim obowiązuje...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

A dopiero co wychwalałeś rudego, mistrza łgarstwa, obłudy i zakłamania.

Łotr masz rację ludzie znaleźli się w trudnej sytuacji to fakt, tyle że po części są winni sami sobie,czasami trzeba przemyśleć, nikt nie dawał gwarancji że obca waluta nie pójdzie w górę, niejaki Swetru swój kredyt z franków przewalutował szybciutko jak można było, a ludzi zachęcali do brania kredytów w tej walucie. Powiadasz że nie wolno oszukiwać ludzi, a znasz jakiegoś uczciwego polityka, który w 100% wypelnił obietnice wyborcze? Ja nie znam.

Paplak aby dostać od lochy w leśnych krzaczorach wystarczy że zatargasz ze sobą na plecach worek żołędzi.

za ciebie nie dałbym nawet jednej łuski po żołędziu...

Paplik, musiałbyś wziąć ze sobą respirator przede wszystkim. Bo na sam widok, by ci dech zaparło.

Paplak zacznijmy od tego że najpierw wejdź na taboret i spójrz w lustro...

On nie musi wchodzić. Ma same wypukłe, co go dwukrotnie wyciągają. Czyli do ludzkich wymiarów.

Czyli ma takie jakie są w gabinecie luster w wesołym miasteczku.

A czego sie mozna spodziewiac po komunistycznej partii pis? Mieli byc lepsi od pelo z Rudym na czele A przebijaja PO o glowe. Dobra zmiana - wieksze klamstwa. Te z PO to harcerzyki przy komuchach z PO.

Przy komuchach z Po- masz rację, chociaż raz.

Król wazeliny musiał być rozkojarzony pisząc o komuchach z PO.
Ale skup się złamaxie, bo następnym razem napiszesz prawdę o esbekach z nowoczesnej.

De.bilko

rzeczywiście twój widok mógłby niejednego wystraszyć przyprawiając o jakiś zawał...

Paplak przecież ty nie masz zielonego pojęcia jak wyglądam, więc o czym bredzisz? Ja w przeciwieństwie do ciebie wiem jak ty wyglądasz i tu nie ma czym się zachwycać.Mikry wzrost, potargane włosy, nie pasujący wąs i piórkowa waga.Moja babcia na takich mawiała:\" Ni to chłop, ni troki od kaleson\".

Dołożyć prostatę i mamy komplet.

na pewno De.bilko wiesz..., tyle co zeżresz....
ja natomiast wiem, że nie mógłbym bzykać tak durnej baby, nawet gdyby była ponętna...

Paplak ty to najwyżej możesz w tym wieku być jedynie erotomanem gawędziarzem, nic więcej. Twoje czasy kiedy trafiało się jak ślepej kurze ziarno minęły bezpowrotnie. Teraz już jedynie poleruj lakierki do trumny i czekaj na wezwanie z czeluści piekielnych(czego mimo wszystko ci nie życzę), ale nikt nie zna dnia ni godziny.

Na dzień dzisiejszy to u niego bzyka powietrze wokół gdy zawzięcie kręci śmigłem próbując coś jeszcze wykrzesać.

jednemu Jezus odmawia wyleczenia ze ślepoty, a drugą trzyma w idiotycznym przekonaniu...

Już niedługo będziesz się trzymał trawy przy wydalaniu.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0