poniedziałek, 21 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W ankiecie CBOS dla TVPis udział wzięło 143% ankietowanych.

I co? Kopara opada? TVPropaganda jak za najlepszych czasów PRL. Nawet Urban takiego numeru nie wymyślił. A Jacusie, proszę. Czego to się nie robi dla Jara. Już nie długo, poparcie dla pis wyniesie nawet 199 %. Wszak CBOS podlega bezpośrednio pod premiera, a premierem jest kto?

http://wiadomosci.wp.pl/w-sondazu-wedlug-tvp-wzielo-udzial-143-proc-ankietowanych-internauci-placza-ze-smiechu-6112196384786049a

Witamy w PRL - pis.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: W ankiecie CBOS dla TVPis udział wzięło 143% ankietowanych.

Nom, to jak rządziły platfusy i inne lewackie wszy to CBOS pewnie był apolityczny :)

nie, nie był. Ale wtedy nie brało udziału 143% ankietowanych, jak w PRL

jak wprowadzą przymus płacenia na reżimową TVwKurską, to poparcie dla Misiewiczów osiągnie 200%...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Bo to wykresy dla inteligentnych.

Inteligentnych inaczej tak jak PiSdzielce...

urbi et orbi

Każdy średnio inteligenty widzi, że podane 22% za w tym zdecydowanie za 4%, analogicznie przeciw 74% w tym 43 zdecydowanie przeciw.
Ale jak widać dla antypisowca to jak przedszkolakowi trzeba tłumaczyć.

Inteligentni inaczej tylko i zdecydowanie to PiSdzielce, nikt im nie wmowi, ze biale jest biale a czarne jest czarne....brudna menda z Zoliborza jaroslaw, stanowi tam wszelkie zasady i prawidla. Nie mylic z prawem i prawda bo to zupelnie inne terminy w PiS nieznane...

urbi et orbi

Nie dość, że mają problemy z interpretacją danych przedstawionych graficznie to i nerwowi są.

Ty 4, juz ty nie tlumacz PiSdziej interpretacji, bo co i jak te PiSdzielce interpretuja to wszyscy wiedza. A grafika jest prosta jak drut....

urbi et orbi

Dokładnie proste jak drut, ale jak widać nie dla wszystkich.
Na niebiesko 22% za w tym (ciemnoniebieski) 4% zdecydowanie za, podobnie tylko w jasnoczerwonym przeciw 74% w tym 43% (czerwony) zdecydowanie przeciw.

Jeszcze jak dodasz 22% za i 74% przeciw to widać, że 4% było niezdecydowanych. Ale to już jak się domyślam zbyt trudne.

Ty mi tu nie tlumacz, ty wytlumacz temu gamoniowi, ktory ta grafike wykonal i tym, ktorzy to puscili w eter. Zbiory otwarte, zamkniete, osie liczbowe to matematyka. Tlumaczyc to mozesz slepemu, ktory tego nie widzi. Twoja interpretacja nie ma tu nic do rzeczy. Koniec, kropka, oczywista oczywistosc jak mawia wasz guru...to tez dla was za trudne...

urbi et orbi

to się nazywa manipulacja. Ja łyknąłem tę grafikę. Gorzej jest z elektoratem pis. Oni łykają wszystkie baje i baśnie Wydziału Propagandy Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Pis, w skrócie TVPropaganda.
A potem się dziwić, że oglądalność \"gadzinówki\" leci na ryj. A \"suweren\" o 19.30 idzie sobie jak za komuny na spacer. I tu jest \"dobry\" wkład TVPropaganda.

zgodzę się z wyznawcami PiS-u .... pod warunkiem, że mi wytłumaczą jak można być za czymś tak trochę lub tak bardzo ... tego uchodźcy nie wpuszczą tak trochę, czy tak bardziej go nie wpuszczą, i czym jedno niewpuszczenie różni się od drugiego niewpuszczenia ....

więc z tą logiką to tak ostrożniej proszę !!!

błąd już był w pytaniu .... każdy normalny człowiek na każde pytanie odpowiada jestem za, jestem przeciw, nie mam zdania ....

tylko dla celów propagandy można próbować szukać bardziej prawdziwszej prawdy lub mniej prawdziwszej prawdy ....

bo komuś na siłę zależało wpisać większość przeciw 74 %

JA W PRZECIWIEŃSTWIE OD WAS MAM POGLĄDY WŁASNE ....
co pozwala mi

cd.

nie musieć na siłę bronić jednych lub atakować drugich

Na szczaw i mirabelki Haha, juz wiecie Jak podliczyc te procenty czy jeszcze moze ja wam wytlumacze, Haha ;)
to grubsza matematyka chyba misi byc, várad nie moze sobie z tym poradzic, nirktorym máért 200% wychodzi ;)

I wazeliny nie podejmują się wylicznia. No kto z wyznawców pis podważyłby wydział propagandy najświętszego rozwodnika Kurvskiego.

Musicie wazelinki przyznać. Urban takich danych nie podawał. A wy Urbana przebijacie.

Wazelinkom podoba się totalna komuna. One tęskną za PRL, czego uosobieniem jest ich fałszywy bug Jarosław, który na grobie matki nie potrafi zapalić znicza. Opłacone wazeliny za niego robią.

Jak widzę to jesteś największym fanem Jarosława. Tak trzymaj.
Wesołych świąt!

ty to.ja4, ty tam blisko tych komuszków pisowskich, z Maciorą na czele. Nie wiesz jak zdobyć taki wpis, że byłem agentem SB? Wiesz, taki jak ma wasz ten konfident w Berlinie. Wiesz, mnie stanowisko w Berlinie nie rajcuje. Ale taka wioska ja wiem. San Escobar. Wiesz, taki wpisik u Antka Maciory, ,że byłem donosicielem SB i stanowisko Ambasadora w San Escobar. Przysięgam, donosić będę jak Zelnik, a na pewno lepiej niż Wolfgang.
To ja4 da się załatwić? mam ruble, nówka wydanie. Ile potrzebujesz. Zapewniam cię, że zapłacę więcej niż Antek Maciorowicz.

Złamasie, nie wiesz jak? Jako głównodowodzący wazeliną, obciągnij kotowi.

< wieczne im odpoczywanie >

ziomex ile ci Jarosław płaci, bo nie chce się wierzyć, że tak z miłości do niego reklamujesz?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0