poniedziałek, 24 kwietnia 2017 napisz DONOS@
170323111512.gif
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Biedny Szyszko, ale na niezależną prokuraturę pisowską może liczyć.

Księżniczka z Disneylandu, minister \"wytniem co możem\" Szyszko raczył był się pomylić o marne kilkaset tysięcy PLN. Pomylił się bidula. On myślał, że śpi w stodole, a okazała się to dacza za marne jakieś 500 000 tys. I bidula w zeznaniu wpisał, że ta stodółka warta jest tylko 17 tys PLN.
A na komunistyczną partię pis i jej niezależną prokuraturę można liczyć. Tę drobną pomyłeczkę umorzyły niezależni podwładni Ziobry.

Jakoś nie słyszę, żeby towarzysze marxxx, toja4, czy towarzyszka De płakała z tego powodu. Ważne, że obowiązuje zasada - Teraz Kvrwa My. Dobra zmiana. Dla towarzyszy.

http://natemat.pl/204075,szyszko-pomylil-sie-w-deklaracji-majatkowej-prokuratura-nie-widzi-problemu-sledztwa-nie-bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Biedny Szyszko, ale na niezależną prokuraturę pisowską może liczyć.

A z jakiego powodu mam niby płakać, co mi ktoś umarł? Z powodu że wszędzie złodziej złodzieja, a krętacz krętacza pogania? Tak było jest i będzie, pisałam często i gesto że tylko ryjki przy korycie się zmieniły, chociaż te mniej żarłoczne trochę dla ludu rzucili na co i Ziomniaks mimo że obstrukcji dostaje na imię Jarek i brzydzi się Pisem owe 500+ łyka co miesiąc jak ciepłe bułeczki.

...a nasz miejscowy Dziergowski za mniejszą pomyłkę dostał wyrok, o Nowaku, partyjnym kumplu Tuska, który w okresie poprzedniej niesłusznej koalicji za nietuzinkowy zegarek nie tylko usłyszał wyrok, ale został kompletnie wyrzucony za burtę, choć kariera jego rozwijała się znakomicie, nawet nie wspomnę...

Oto tajemnica wiary: auta i dolary

ekskluzywny budynek wartości co najmniej 300 000 złotych wpisał jako stodołę o wartości 17 000 a biedna prokuratura nieczego złego się w tym nie dopatrzyła. Ot jaki pisowski zuch z tego Szyszki. natomiast Dzierzgowski za to , że nie wpisał wszystkich kredytów które wziąłi już spłacić do dzisiaj przez prokuraturę ciągany jest posądach. No i co to jest właśnie dobra zmiana czyli prokuratura jest ich pisosbolszewicka. Swoich czyli dobrej zmiany nei rusza a maluczkim w pizde daje równo. jeżeli wątpicie to niebawem sami tego na własnej skórze doświadczycie.

Niech moc będzie z Wami

jakoś wazelinki się nie odzywają, czekają na \"przekaz dnia\" z Żoliborza.

De, zdejmij ten moherowy berecik, bo ci gumka uciska pępowinkę z Żoliborzem.

Ziomniaks jak ciebie w łapki nie uwiera i łykasz owe 500+ załatwione przez \"komunistyczną\" partię Pis, której tak się brzydzisz to mnie tym bardziej berecik..

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0