piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koncerny spożywcze sprzedają zróżnicowane jakościowo produkty w różnych państwach

Spokojnie, chodze tam dośc często i jeśli mam uwagi - to do buraków, które tam włażą i nie umieją sie zachować. Wymagane są: czepek, klapki i ręcznik, a wchodzi buractwo i na uwagę ratownika, że należy założyć czepek zaczyna niewybredną w słowach kłótnię z obsługą basenu, a potem sie jeszcze kmiotek obraża. Poza tym nie wszystko tam jeszcze funkcjonuje, ale to dopiero początek, to zrozumiałe. Depozyt pewnie by sie tam przydał, ale szafki są zamykane na zamek elektroniczny. Obsługa całkiem miła i do tego nie mam zadnych uwag. Jest czysto i schludnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerny spożywcze sprzedają zróżnicowane jakościowo produkty w różnych państwach

Na MS normalnie na ten WZ chyba wypadałoby w garniaku tak przynajmniej u nas mówili że WZ jest jak rozmowa o pracę i trzeba się dobrze ubrać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerny spożywcze sprzedają zróżnicowane jakościowo produkty w różnych państwach

;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerny spożywcze sprzedają zróżnicowane jakościowo produkty w różnych państwach

Robert wróci z wielką siłą ,jest twardy , on to kocha od dziecka .Kiedyś oglądałam z nim wywiad ....mówił ,ze jako dziecko jak miał wypadek ,nie patrzył na rany tylko pytał się ojca ,kiedy znowu będzie się ścigać ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerny spożywcze sprzedają zróżnicowane jakościowo produkty w różnych państwach

A więc byłam na rozmowie na spacerowej to jest dom biały na końcu ulicy który kupili i przerabiaja na biuro .. Zadzwonili do mnie po południu ze chcą mnie wziąść do pracy ale się rozmyśliłam ponieważ Pan zaoferował 7 zł za godzinę praca od 16 do 21 5 godzin dziennie . Obliczyłam sobie że to sie nie opłaca ponieważ wychodziło mi mniej niż dostaje kuronia i pierw trzeba iść na 3 dniowe szkolenie do nich a potem przyjmują żeby nie skłamać to byłam tam na rozmowie w marcu . I mówił że na początek tylko tylko oferują ponieważ to firma rozwijająca sie i nie chcą kopać pod sobą dołków na sam początek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerny spożywcze sprzedają zróżnicowane jakościowo produkty w różnych państwach

Ufff czyli jednak i mnie wziął pod uwagę;-)A już myślałam że wypije zawartość butelki tylko z maruda;-)To by była masakra!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerny spożywcze sprzedają zróżnicowane jakościowo produkty w różnych państwach

NO NIE !!!
NO TO MNIE NIE RUSZA!!!
NO TO WSZYSTKO PRZEPADLO , NO
SMUTNO MI
\
TO KONIEC JUŻ

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerny spożywcze sprzedają zróżnicowane jakościowo produkty w różnych państwach

Kwiaty to dodatek do prezentu :)
Owszem miło jest dostać kwiaty nawet bez okazji ,kobiety to lubią ,ale lubią też błyskotki ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerny spożywcze sprzedają zróżnicowane jakościowo produkty w różnych państwach

SIEMA
BEATA NO??!!

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerny spożywcze sprzedają zróżnicowane jakościowo produkty w różnych państwach

znów odp......dala no to jest chre
to znaczy choroszcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerny spożywcze sprzedają zróżnicowane jakościowo produkty w różnych państwach

DO OMANIA-JAK TWÓJ?MÓJ PAWEŁ NIE JEST GEJEM

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org