sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy portal 4lomza jest obiektywny?

wgrac w drugiem siudemke



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

słiiiiiit :************



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

dresiarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

na ostroleckiej z 25 zl chyba zaraz sprawdze kruger

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

Po ile ziemniaki ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

44 zl i to na 12 vat a po co Ci transmiter ?

cz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

http://www.biedronka.pl/oferta/artykuly_przemyslowe/juz_za_tydzien/ w biedronce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

To dlaczego Łomża się bardziej rozwija niż ostrołęka chociaż jest w woj. mazowieckim??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

nie kupuj transmitera.odbior byle jaki.zainwestuj w radioodtwarzacz z wejsciem usb.dzwiek bez porownania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

ooo kurw. który too.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

Witam.
Szukam dziewczyny z którą mógł bym się zapoznać i spędzać razem czas a z biegiem czasu może by coś między nami zaiskrzyło i zakochali byśmy się w sobie.
Mam 23 lata, 185cm wzrostu, szczupły, włosy ciemny blond.

Długo zastanawiałem się czy umiescic taki tamat na forum nio bo troche dziwnie szukać znajomosci w ten sposób nio i na pierwszą myśl moze wydawać się ze cos jest ze mną nie halo jeśli szukam dziewczyny na necie ALE TO NIE TAK!!!

Jestem normalnym chlopakiem - niedawno się przeprowadziłem do Łomzy i niestety nie mam tutaj znajomych z którymi mógl bym gdzieś wyjść i w normalny sposób poznać dziewczynę.


Proszę tylko o poważne odp.
e-mail rrrsss88@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

praktyczna porada: jesli chcesz poznac fajna dziewczyne, nie pokemona, radze nie pisac "nio" zamiast "no":P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

Wczoraj pod Stokrotka sprzedawali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

W takim razie ludzie tez powinni chodzi ze zwiazanymi rekami bo niewiagomo kiedy komu co pier...nie i cie zaatakuje! Znam swoje psy i wiem ze nie prowokawane nie atakują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

Najlepiej prywatne lekcje po pół roku nauki mozna spokojne przystępowac do matury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

jasiu....transmiter na 12 vat??? co to ma znaczyć??? Bo jako młody elektryk niestety nie rozumiem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

Thomas takie jest moje zdanie. Na wszystko jest miejsce, pora i czas. Tym się różnimy od zwierząt, że mamy instynkt samozachowawczy, dzięki któremu powinniśmy hamować swoje popędy. Tj. pisałam wcześniej każdy człowiek to otwarta księga i oddzielna historia. Jak się może czuć mała dziewczynka siedząca w autobusie obok pary, która zapomniała, że jest MIEJSKIM a nie prywatnym aucie. Jak kobieta, która wczoraj pochowała swojego mężczyznę etc etc etc. Facet przyjmuje co dane przez kobietę dlatego to kobieta powinna mieć przede wszystkim szacunek do siebie. Nie ubliżając absolutnie płci męskiej jesteśmy po prostu inaczej skonstruowani i niestety przykre, ale prawdziwe kobieta bez ograniczeń to "wycieraczka" mężczyzna macho... Nie jestem ani starą panną, ani nauczycielką religii. I nie musisz Thomasie współczuć bo gdybym nie była kobietą z zasadami mój facet nie byłby moim facetem bo oboje mamy podobne paradygmaty w życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

też WO:
1. Łomża nie rozwija się bardziej niż Ostrołęka. Nawet odrobinę odwrotnie - oni trochę bardziej "z głową".
2. Program Polska wschodnia - on jest dla biednych - dla bogatych zawsze coś innego się znajdzie i bardziej po cichu...
3. Czy Biały czy Wawa zawsze w du...ie nas będą mieli. ŚWiĘTE słowa. Z tym, że bardziej w d.. miałaby nas Wawa (co tam Łomża dla Wawy - dla Białego jesteśmy niestety drugim/trzecim rynkiem czegokolwiek). A my chcemy mieć święty spokój. Żeby nami nikt się nie interesował. Żeby nas już nikt więcej nie grabił...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

bo to transmiter koncertowy. ( o podwyższonej mocy)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

proponuje czaty bo tam dużo osób się pozjane a łomża ma czat na wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

Tez jestem za prywatnymi lekcjami..ja w tym roku zdawalam mature i chodzilam do pewnej Pani i super mnie przygotowala a przy tym jest bardzo sympatyczna.jak chcesz podam ci numer. nie nauczysz sie angielskiego w grupie tak dobrze jak sam na sam z kims kto ci wszystko wytlumaczy i bedzie mial czas tylko dla ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

kloszard


hej byłam sprawdzalam czy jest ten pies dzwoniłam do domu ale nikt nie odpowiada takze ja niewiem czy on tam jest. Na podwórku jego nie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

chlopaku znam z widzenia kilka takih dziefczyn ze by ci szczena opadla jak czlowiek moze wyglondac !wienc mi tu nie muw o wyrabianiu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

aiiaa iaaaa oooooooo , aiiaa iaaaa oooooooo :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

nie to na przeciwko tych domów , wiem ze tam jest husky widzialam ale to nie mój. Na przeciwko tych domów jest tam taki stary dom można tak powiedzieć, wiec tam go szukałam przynajmniej tak zrozumialam z wypowiedzi kloszard

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

nie jesteś normalny bo założyłeś ten temat : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

Co Wy chcecie od chłopaka, każdy ma prawo szukać swojej drugiej połówki na różne sposoby, a Internet jest dobrym sposobem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

jasiu....jeżeli zaczynasz kogoś obrażać, to wiedz, że takie coś może być karalne i ścigane jako zniesławienie, bo na prawdę to nie masz zielonego pojęcia kim jestem i jakie miałem świadectwa :)
a co do tych TWOICH 12-vat....to nie ma takiej jednostki w elektryce. Vat jest w podatkach o ile sobie przypominam. Co najwyżej to może być Wat albo Volt...i też nie 12 Volt tylko 12 Voltów :)
...CIECIU....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

Co do tego czy do Warszawy byście podlegali czy jak pod Białystok to macie racje, tam są stolice województwo i to one decydują gdzie i ile środków idzie niestety...Osobiście jestem za powrotem podziałem województw z 1998 roku kiedy w Polsce było 49 województw,wtedy była pewna sprawiedliwość....niestety to jest już historia która w najbliższych latach nie powtórzy się....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

Polecam szczerze jako klientka zespół Magda Band. Wesele to ważne wydarzenie w życiu i nie warto brać nic w ciemno. Zajrzyj na ich stronę i wszystkich reklamujących się zespołów i wtedy wybierz :-)

Pozdrawiam wszystkich wypowiadających się na temat i bez zbędnych emocji ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?



audreyka dla mnie jest to po prostu obojętne, jeśli całowanie pozostaje całowanie niech się zakochańce całują, dopuszczam trzymanie się za rękę całowanie, przytulanie :) wszystko w miarę rozsądku.

Post fresh1 dotyczył sytuacji która miała miejsce w parku, nie w autobusie, tramwaju czy przystanku i dotyczyła całowania "para zakochańców siedziała sobie na ławeczce w cieniu i obrzydliwie się całowała", z tego co pisze autorka ci młodzi ludzie nie obnażali się, nie wkładali sobie rąk pod bieliznę, o innych pieszczotach też nie było mowy, oni się po prostu całowali :)

Wydaje mi się, ze gdyby było to tak "odrażające" ktoś zwróciłby im uwagę, matka zabrałaby dzieci, albo powiadomiono by straż miejską , widocznie
wszystko było w granicach rozsądku

Pozdrawiam:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy portal 4lomza jest obiektywny?

a no spoko dziadka_kalesony nie zwrocilem uwagi. a ten salon tatuazy przy pg8 to jakis dobry jest ? jak go oceniacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org