czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

tak przebij porządną betonową , zbrojoną ścianę sprzętem z biedronki tylko uważaj jak wiertło się ugotuje a rączka od wiertarki wybije ci jedynki...

nie twierdzę, że do zwykłych domowych prac taki sprzęt starcza ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

Dobra last łan tajm. Nie chcem ale muszem.
Jadziu - po czym wysuwasz tak pochopne wnioski, żadna z Ciebie młodzież, tylko wiek do reprodukcji osiągnęłaś idealny. Nawet w ten twój link nie chcę mi się wchodzić.
Stary Parchu - w dupie mam twój rocznik i twój osiedlowy klub seniora miękkiej kluchy ;). O twardych gościach ze swojego rocznika to słyszałeś jedynie z opowiadań jak siedziałeś w świetlicy. Kapuściany głąbie, nawet bym Ci się małym palcem nie dał dotknąć. Kolejna sprawa (widać jak mały jest zasób twojej wiedzy na wszelakie tematy) hemoroidy nie mają nic wspólnego z niekontrolowanym sraniem, ale nie będę Ci tego tłumaczył bo jeszcze Cię dyńka rozboli :) Nie mam pojęcia jaka jest twoja orientacja i w sumie mam to w d.p.e :) Sprawa następna, ślepy pacanie chyba widzisz że ten podpis jest w CUDZYSŁOWIU co automatycznie oznacza że jest to tekst przytoczony, ok w sumie to już nie wiem czego się po tobie spodziewać. I na koniec taka mała informacja, nie napinam się na pewno w moim poście nic takiego nie wyczytałeś, po prostu pierdzielisz trzy po trzy i nie jesteś żadną chodzącą odpowiedzialnością, naoglądałeś się strażnika teksasu albo jakichś westernów.
Pozdro i jak udajecie pseudo-inteligencje to przynajmniej miejcie małe pojęcie o czym piszecie ;)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

Dobra walić ja już tu nie zaglądam jak chcecie to wylewajcie żale dalej, nie chcę być odpowiedzialny za skok cukrowy albo jakiś zator w żyłach. Czytajcie ze zrozumieniem a wszystko będzie git :)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

Cudownie mi25 brawo 100 procent poparcia. Zycie to nie tylko pogon za kasa.wspomnien czar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

A-Z w ostatnim zdaniu trafiles w samo sedno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

Memphi ale z ciebie lingwista po hamerykansku nawet spekasz i fizjonom gastrolog z ciebie pozazdrościć ci entelgencji i lityrek przed nazwiskiem.

Mama z fatherem nie wpoili ci wiedzy że za haniebny występek czy za czułe słówka w kierunku drugiej osoby można oberwać po uszach.

Ciekawe ile dziewczyn zareagowało na twoje słówko "bejbe" :)

Moim ajdolem jest Klin ESTWOD a twoim Justina Biebera różnica pokoleń dla tego nie wiesz o czego zmierzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

mike wind,marco santozo,martin rowse,paul highlander

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

Uomrzan to może zacznij używać bo sperma ci się na mózg rzuciła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

Oho !!!!


Klechistan się ocknął :)

To u was w Seminarium tak wcześnie pobudka???

Nawet w sobotę nie dadzą wam pospać spokojnie???

:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

DO: pffff

Transmisje większych wydarzeń sportowych (jak np. Finał LM) będą odbywały się bezkonfliktowo z salą taneczną, gdyż w czasie wydarzenia imprezy nie będzie. Wszelkie informacje będą zamieszczane na bieżąco na NK jak i na Facebook'u.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

D.J Lichu - 2 miejsce w ubiegłorocznej Batalii D.j -ów w Białymstoku , gra z winyli




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

ogarnij się...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

zapytajcie na forum Ostrołęckim czy jest tak extra być pod Warszawą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

Nie musisz wierzyć i masz do tego prawo. Ja nie muszę zgadzać się z Twoją opinią i też mam do tego prawo. Faktem jest, że źle się dzieje w kościele jeżeli chodzi o pedofilię itd. ale też nie można wszystkich księży wrzucać do jednego 'worka' mówiąc oni są źli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

21 - Zalesie - 1.00


http://www.discopolo.com.pl





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

u Pana Przestrzelskiego ;)
zdałam za pierwszym razem w środę ;):):):):)
naprawdę polecam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

tylko mały błąd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.



Proszę:

http://www.chrystusowy.pl/i112,Proroctwo-dotyczace-konca-swiata,Emanuel-Minos.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

Maja dostęp do neta a nick tego grubszego to jaś śmietana a ten chudszy to podobno Fanka bocianka .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

NAJNOWSZE TESTY DO POLICJI 315 PYTAŃ OPRACOWANE PRZEZE MNIE kafi1402@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

A jak jest na umowę zlecenie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzywam wszystkich łomzyniaków do protestu.

tYLKO ZALEŻY NA JAKIM STANOWISKU PRACUJESZ I JAKA MASZ UMOWE

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org