środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mają wiedzę i pomysły, ale wracają z emigracji. Dla nich biznesowe eldorado jest w Polsce

hahahahahahahaha

Pokolenie JPII

Się wzruszyłem kawałek czytająć te dziecinne wypierdy :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają wiedzę i pomysły, ale wracają z emigracji. Dla nich biznesowe eldorado jest w Polsce

Wystarczy zachować należytą odległość, a nie pchać sie z bara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają wiedzę i pomysły, ale wracają z emigracji. Dla nich biznesowe eldorado jest w Polsce

WL ma Legionowo także Łomża na pewno by takich nie miała. Poza tym powiedzcie mi jakie plusy byłyby z bycia w woj. mazowieckim, konkretne argumenty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają wiedzę i pomysły, ale wracają z emigracji. Dla nich biznesowe eldorado jest w Polsce

"lubię poczytać posty staruchów, którym młodość uciekła, albo ją olali, bądź w ogóle jej nie pamiętają ;)"

O czym ty chrzanisz człowieku...?! Ty nie jesteś młody tylko dziecko (wnioskuje po wypowiedziach), młoda jestem ja bo mam 27 lat.

Ty byś sobie pogadał na równi z założycielem tego pamiętnego wątku:
"CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat"

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=377154&t=377143

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają wiedzę i pomysły, ale wracają z emigracji. Dla nich biznesowe eldorado jest w Polsce

Chcą pracować w ratuszu... wszyscy... ale wymagania były tak ustalone aby spełniły je chyba tylko wybrane osoby... czyli zdaje się że bedzie po staremu te same osoby...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają wiedzę i pomysły, ale wracają z emigracji. Dla nich biznesowe eldorado jest w Polsce

no a czego ty sie s[podziewales, to czysta gra polityczna, nowych nie wezmą bo jeszcze starych wygryza siedzacych okaza sie lepsi i co? trzeba wsadzac sprawdzonych.. w tym swiecie nawet wyksztalceni ludzie nie mają chyba żadnych szans... wszystko znajomosci... a te niby wplywy wniosków to tylko przykrywka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają wiedzę i pomysły, ale wracają z emigracji. Dla nich biznesowe eldorado jest w Polsce

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają wiedzę i pomysły, ale wracają z emigracji. Dla nich biznesowe eldorado jest w Polsce

Z tego co się orientuje to na krótkiej cały rok skupują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają wiedzę i pomysły, ale wracają z emigracji. Dla nich biznesowe eldorado jest w Polsce

Witam ile chciałbyś za nie?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają wiedzę i pomysły, ale wracają z emigracji. Dla nich biznesowe eldorado jest w Polsce

Hiszpanii jakby co :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają wiedzę i pomysły, ale wracają z emigracji. Dla nich biznesowe eldorado jest w Polsce

7angelfree
na owej stronie nie ma żadnych informacji o nim :)


Informacje potrzebuje do forum o Podlaskich DJ-ach
Więc prosiłbym więcej szczegółów

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org