czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

ja mam lanosa ale rozbitego w hatchbacku z 2001 roku,nie wiem czy pasuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

Dla zainteresowanych info na maila: mmisiek1@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

angel piszesz w swoim pierwszym poście nie na temat, mieszasz, plączesz coś o kroplach do oczu i sądzisz że forumowe buraki Cię poprą bo nie mają pojęcia o czym piszesz, chodź z goła wydaję się to napisane w miarę z sensem. Ja to powiem tak. Kompletnie nie zrozumiałeś o czym tu gadka, najebałeś się o 8 wieczorem i gadasz jakieś bzdury :) Jak dobrze Ci idzie stanie przy garach i wnioskuję z twojego postu, że to lubisz i sprawia Ci to przyjemność, to stój dalej i nie przypalaj więcej obiadu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

Cyprian, przeczytałam link, który wkleiłeś, no rzeczywiście jest nieciekawie....
Ja czytałam na temat kolegiów w Tygodniku Ostrołęckim jakis miesiąc temu, ale nie było tam powiedziane kiedy dokładnie mają byc te zmiany wprowadzone....Nie wiem co teraz.:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

Memphi dziecko jak ty w pampersy sikałeś to ja chodziłem po rożnych lokalach. Niech ci mama świece z pod nosa wytrze goło wąsie. Przymuliłeś się skunem czy ścierwo przez nos wciągasz?

siusiu paciorek i spać wszystko wiedzący matole


Ja zgadzam się z kanią bo napisała prawdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

Czy w Łomży są DJ-e (z prawdziwego zdarzenia)? Poszukuje informacji o DJ z woj.Podlaskiego





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

*Łomżyńscy DJ-e





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

niewiem czy to te ale ten z Zoskina czy ktoś z Zawad ma najniższe ceny to więc można sądzić ile tam zbrojenia

kolego przejedź się do kisielnicy i skręć w tą drogę do kolna 4 albo 5 posesja i tam robią ogrodzenie [SUPER;] tylko że nie tanie bo z kamienia robią ciekawe jaki efekt ońcowy będzie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

"takie są teraz dziewczyny - zero klasy i szacunku do samej siebie"
no tak... dziewczyna jest zawsze wszystkiemu winna... a chłopak co, nie potrafił odmówić, biedaczek:( Green jesteś kobietą a takie brednie piszesz.

Nie widzę nic nic złego w okazywaniu sobie czułości w parku czy na ulicy, a jeśli kogoś to razi niech nie patrzy. Nie byliście nigdy młodzi? Dajcie żyć, młodość ma swoje prawa

Pozdrawiam
A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

Ja tam się na 4lomza zabunkruje i przeczekam :):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

Memphi pofikaj tempa pało a przekonasz który jaki rocznik i jacy ludzie są z mojego rocznika. Fikać to ty możesz na swoim kwadracie mój rocznik nie brudzi swoich rączek " bo jak to mówią nie tykaj gówna bo przez całe życie smród za tobą się ciągnął". Męczybuło co ty sobą reprezentujesz nawet moto od kogoś zerznąłeś.

Memphi obcykany jesteś w temacie o hemoroidach czyżbyś już miałeś kłopoty zrobieniem stolca podejrzana sprawa:)

No ale i takich ludzi o odmiennej orientacji seksualnej trzeba szanować:)


http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=377843&t=377839

Jesteś z tego pokolenia co jargib fikają na necie potem się ukrywają przed odpowiedzialnością za swoje czyny i słowa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

Ok, ja postaram się jeszcze zadzwonić do tego kolegium, jak się zdecyduję to zawiozę papiery 1 czerwca, papa;*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

P.S. wyrok powinien być taki, jak na tym fejku.
To jest moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

Po co się kłucicie ? Dzisiaj i tak jest koniec świata :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie! A Polska gospodarka prze do przodu!

hahahahhahahhahahha:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org