piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

specu czy manipulowales faceb??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

lomza23

sam szef MOSiRu w TVN się produkował ze kosztowne oświetlenie
poza tym budżet takiej Perspektywy by chyba wystarczył na 2 mecze przy reflektorach - a to też klub sportowy z Łomży.

a co do awansu do III ligi ok, ale to jest nadal 4 szczebel rozgrywek. i nie wybiegajmy w przyszłość bo jak wiadomo nie od dziś NIE MA SIANKA NIE MA GRANKA - nie będzie sponsora to nara. może się nie interesuję aż tak sportem jak ty, ale wiem ze Zambrowy Suwałki i inne Wysokie są kilka poziomów wyżej nie dlatego że rodzą im się Rooneye tylko że mają bogatego sponsora - a jak sponsor zechce to i niech oświetlenia i zadaszenia buduje, a nawet muzeum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

ja wolę wypić browara
cieplo jest nie lubie sie pocić
dziewczyny lubią brzuszek jest do czego sie przytulać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

:o A tego nie wiedzialam, a to durna kosmetyczka, fakt ze wtedy chcialam przekuc tylko platek ucha i wspomnialam cos o chrzastce, i ze sie boje, a ona, ze nie ma czego i rach - ciach i przekuta mialam chrzastke, ale paskudzilo sie i wyjelam z wielkim bolem, bo mocno siedzialo :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

Zwracam honor faktycznie nie ma adresu na świadectwie, coś mi się po...mieszało:p heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

http://www.kortowiada.pl/program

to nie lepiej wziąć samochód i w 2-3 osoby pojechać do Olsztyna?? bawić się do 3 czy 5 nad ranem z dziesiątkami tysięcy osób i kimnąć się w samochodzie?? warto zobaczyć jak wyglądają prawdziwe juwenalia i te tysiące osób na górce. Enej też gra. wpiszcie w google kortowiada. Nawet nie ma nad czym się zastanawiać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

Weźcie nie kuście co??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

3598745 gg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

A skąd idziesz? Bo jak z Łomży to długo będziesz szła ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

ja u kosmetyczki na kazanskiej robilam w jezyku i jest wszytsko ok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

No to od dzieci po egzaminach:
Ochroniarz w kauflandzie prawdopodobnienie posiada licencji wiec nie ma prawa ciebie zatrzymac, bazuje on jedynie na tzw obywatelskim zatrzymaniu.
Nie posiada prawa by ciebie przeszukać ani dotknąć. W momecnie gdy ochroniarz ciebie poprosi byś z nim poszedł na zaplecze byś mógł przed nim się rozebrać sprzeciw się i poproś o wezwanie policji, ochroniarz może ciebie wezwac do pojscia na zaplecze dopiero za linia kas gdy jest oczywiste stwierdzenie ze za towar nie zaplaciles, ustań w takim miejscu abys nie mial styczności z polkami i nie było mozliwosci stwierdzenia ze rzecz odlozyles i powiedz że się stąd nieruszasz aż do przyjazdu polcji. Jeśli masz czyste sumienie to ochroniarz nie ma mozliwosci czegokolwiek podłożyć a dopiero z policja idz na zaplecze. jesli nic nie znajada moga obciazyc go kosztami przyjazdu dodatkowo mozesz mu zalozyc sprawe o pomowienie lub w obecnosci klientow i pracownikow powienien ciebie przeposic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

jak szukam czegoś dla dzieci - to maskarada, wtórpol (piwnica przy dworcu) i fashion mix ( dawna piekarnia na wyszyńskiego), jak dla siebie to - centrum taniej odzieży przy kontaktach , gwożdziej przy kwiaciarni marzenie . w żadnej z tych ciuchlandii nie polecam dnia dostawy - mogą was poprostu stratować :) zawsze mam ubaw patrząc jak ludzie ( nie tylko starsze panie, ale też młode dziewczyny) jak huragan wpadają do maskarady o mało co nie tratując ekspedientek i łapią wszystko co się nawinie pod rękę z pierwszych od drzwi wieszaków, niezły ubaw - polecam , godne obejżenia. starsze panie, to zazwyczaj te , które handlują na rynku , kupują za śmieszne pieniądze a wciskają ludziom za 3razy tyle z gadką, że to od krewnych zza granicy.


w każdym szmatexie można znaleźć markowe ubrania, trzeba tylko czasani nieźle się zmęczyć grzebaniem, ale na pewno są tańsze na wagę niż z wieszaka. z ciucholandów korzystam od '94r. i wiem jedno - za nieduże pieniądze można się ubrać i urozmaicić wnętrze swego domu - trzeba tylko mądrze kupować szmatki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

A Może jakiś konkrety po ile godzin?stawki?Ile zmian i bez głupich postów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie niezadowolenie Niemców z rządów Angeli Merkel

Nie przejmuj się na zapas. Trzeba wszystko przemyśleć i się zastanowić. Może warto byłoby się przejść do tych kolegiów i zapytać czy już coś wiadomo, albo chociaż zadzwonić... W sumie to też nie jest mi na rękę, by były wprowadzane takie zmiany... :( Tak bardzo chciałbym, żeby zostało 'po staremu'. Zwróciłaś uwagę, że ten artykuł został napisany w 2008 roku? Czyli, że w 2012 po raz ostatni odbędzie się nabór.

Może jak już coś się wyjaśni, to wpiszemy informacje, które wiemy na ten temat. 3maj się:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org