czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

100mario zebym miała 1km to ok wiem gdzie jest Urząd nie musisz podawać adresu ale żebyś miał 50 km to chyba byś zapytał o to na forum niz jechać tyle żeby zapytać i wrócić pózniej znowu jechac żeby złożyć !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

musi być rozwikłana sprawa zniknięcia parówek !!!

a na poważnie to uważam że ktoś powinien ostro beknąć za wybudowanie obiektów które są nierentowne i zbyt duże jak na miasto tej wielkości. po co kosztowne oświetlenie na 4ligowym stadionie? komora KRIO to kolejny temat. trzeba ja utrzymywać a nikt z niej nie korzysta. audyt zewnętrzny w tej firmie to coś co by się przydało bo to przecież samorządowa instytucja.

a na koniec to ciekawe skąd tyle uwag do pracy MOSIRu, jakoś inne instytucje miejskie czy powiatowe nie mają tylu krytykujących. z czegoś to musi wynikać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

Ja poradzę podobnie jak P.A. przepisy z netu i trochę własnej inwencji. Wiesz chyba co Ci smakuje.
Ale popisz jeszcze więcej takich żałosnych postów to może jakaś wrażliwa na ludzki ból "wolna kucharka" się Tobą zaopiekuje. :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

W Łomży dużo jest takich firm , a jeszcze wiele takich firm zatrudnia na czarno i wtedy pracownik nie ma żadnych praw. A Państwowa Inspekcja Pracy zapewne o tym nie wie i śpi spokojnie.

PIP - Tak trzymać !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

tak jak w temacie, wyjazd w piatek 20.05 10.00, powrot niedziela 22.05, moze ktos chce sie zabrac, tel. 510277625

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

no niestety prywaciarze kiedys dziady sloma z butow wystawala a teraz biznesmeni na krzywdzie ludzkiej zlodzieje takie czasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

nie przesadzajmy znam adama kilka lat pracowałam u niego i wiem jak jest nie oszukal mnie nawet na złotówke jeszcze jak były święta itp to za darmo dawal ciasto ile się chciało tyle dał i nie wzioł nawet złotówki a tu jakiś burak gada takie głupoty!

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

kółko dla byka też się przyjmie. Tyle bydła już to ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

Ochrona w sklepie może jedynie poprosić o okazanie zawartości torby lub kieszeni.
Przeszukiwać może tylko policja a używanie przemocy fizycznej to już sprawa dla prokuratora, jeżeli oczywiście podejrzany nie jest agresywny wobec ochrony.
Jak ktoś nie wierzy niech poszuka w net przepisów.

Nasze pożal się Boże agencje ochrony to ... szkoda słów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

P.A. a czym sie przekuwa, bo mi wlasnie kosmetyczka w Lomzy przekula pistoletem, no i troszke sie paskudzilo, dlatego po kilku miesiacach wyjelam :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

różności gubili, tablice rejestracyjne , nawet okulary z nosa spadały, teraz nawet swiadectwa z rąk uciekają.Gdyby czaszka nie okrywała mózgu to co drugi gubiłby wiadomo co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

ja tez po takich przygodach mam nauczke zeby nie robic tego u kosmetyczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

Jeżeli ktoś może niech zaopiekuje się tym psem. Dziś go widziałem, to chodzi z uszkodzonym jednym okiem, widocznie już go ktoś potrącił. Znam osobę, która próbowało go zwabić, ale on jest taki nieufny, boi się podejść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

Zdał chociaż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

ludzie zero bo bani jebac ich to tylko ciecie malinowe z kauflandu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

Na świadectwie jest adres osoby do której ono należy, więc wydaje mi się, że szybciej by było znaleźć w ks. telefonicznej nr tel stacjonarnego i przedzwonić (no chyba, że nie ma tel. bo jest i taka opcja;p)...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

I dodatkowo jeszcze powinno być dwie kategorie:
-praca
-szukam pracy
a nie człowiek przegląda oferty i musi czytać te śmieszne wypociny typu szukam pracy od 15 do 19 w czwartki i niedziele TYLKO POWAŻNE OFERTY

HE HE HE HE

normalnie padam ze śmiechu , tylko poważne oferty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

przecież jakby nie zdał to by nie dostał ŚWIADECTWA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

Czy oni w ogóle mają wystarczająco ilość własnych piosenek by robić coś co nazywa się koncertem? Za 50 dych powinna być wyrobiona marka. Zobaczymy ile ludzi przyjdzie ;) przyda im się trochę pokory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

W Łomży to zapomnij. Kiedyś padł mi droższy sprzęcik , znalazłem w necie dobrą firmę i niedrogo zrobili. Dziwili się , bo tej marki radyjka mało się psują , a ta awaria była nietypowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lemingowa logika, lub raczej jej brak.

To ja już wyruszam :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org