czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lata mijają, propaganda ta sama.

A co to jest smycz? - to takie pytanie retoryczne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

Kolejny zaginiony... Tacy ludzie nie powinni mieć żadnych zwierząt. Nawet nie potrafią opiekować się swoim pupilem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

NNKJO - Niepubliczne Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych.

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat poziomu zerowego w NNKJO, na który można było zapisywać się jeszcze na początku tego roku akademickiego. Teraz na stronie NNKJO nie ma już tej informacji...

Mam pytanie:uczęszczał może ktoś na ów poziom zerowy do tej szkoły? Jeśli tak to może mogłaby taka osoba powiedzieć coś więcej na ten temat? Będę wdzięczny za każdą opinię. :) Jeśli nie wiecie nic na temat poziomu zerowego, to wpiszcie proszę opinię o NNKJO ogólnie.:)
pozdrawiam i dziękuję za wszelki odzew.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

Ciach temat. Już nie aktualne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

no jak ma rok to juz kawaler i poszedl sobie szukac zony wroca we dwoje napewno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

Jeśli chodzi o NNKJO odpusc sobie, poziom tej szkoły o ile w ogóle można o nim mówic, jest beznadziejny, słyszałem z pierwszych rąk o różnych historiach z tego kolegium, natomiast śmiało mogę Ci polecic kolegium na Skłodowskiej, nie dosc, że państwowe i papier masz z UW, to i na pewno się nauczysz, o ile masz w ogóle taki zamiar, kadra bardzo fajna i przede wszystkim kompetentna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

kup gotowe i do mikrofali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

hehe niezle :-P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

masz jakies garnki, patelnie ?

Milton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

zalezy co chcesz przekuć

Milton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

na kazańskiej sterylnie i miła babka tam przekuwałam kilka miejsc i polecam chyba kazańska 10 dokładnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

a przekucie ucha w chrząstce, z własnym kolczykiem... gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

jezeli nie masz talentu kulinarnego to nie ugotujesz od tak sobie jedzenia. Trzeba miec smak, wech itd zeby cos samemu sklecic. Proponuje w takim wypadku przejrzec przepisy w necie, tam znajdziesz wszystko krok po kroku, wypisane skladniki, czy kroisz, siekasz, trzesz, mieszasz, pieczesz, gotujesz itp a na pewno juz z tym sobie poradzisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

j.w masz juz napisane od kazdego co i jak. Pamietaj tylko o tym, ze chrzastki nie przekuwa sie pistoletem jak to juz jedna lomzynska kosmetyczka praktykowala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

Poszukuję osób chętnych do wzięcia udziału w anonimowym badaniu ankietowym (krótki test).
Potrzebuję osób, które w trakcie trwania nauki w gimnazjum padły ofiarą mobbingu. MOBBING to długotrwałe prześladowanie. Uzyskane wyniki wykorzystam w swojej pracy magisterskiej, nie będą one udostępnione ani publikowane.
Jeśli chciałbyś mi pomóc, zapraszam na stronę:

http://moje-ankiety.pl/respond-10486.html

Pozdrawiam

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

są truskawki w marketach

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

Ty a co brałeś przed pisaniem ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

Jak w temacie - świadectwo latało sobie na ul. Długiej.
Jeśli zainteresowany to czyta i chce je odebrać niech wpisze się na forum i wyśle mi imię i nazwisko (niezbyt często zaglądam do tej skrzynki pocztowej)- jeśli będzie zgodne z tym na świadectwie - umówimy się na odbiór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

Pewnie same dwóje. Nikt ci się nie przyzna do takiego świadectwa. Zadzwoń do szkoły albo zanieś tam, to sami skontaktują się z delikwentem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lata mijają, propaganda ta sama.

Kurde blaszka znowu śpicie?????

Co z wami jest??

Całe życie prześpicie a tyle ciekawych rzeczy sie na mieście dzieje:):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org