czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lotnisko-zjednoczeni mieszkańcy Powiatu

http://www.europ-assistance.pl/auto.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko-zjednoczeni mieszkańcy Powiatu

juz piekarnia nie istnieje pracownicy pozwalniali sie i piece wygasly na dobre mozna kupic wyposarzenie jest na sprzedaz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko-zjednoczeni mieszkańcy Powiatu

I tłumy gimnazjalistów zaczęły prosić rodziców o zwiększenie kieszonkowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko-zjednoczeni mieszkańcy Powiatu

a gdzie i ile kosztuje przeglad i wpis do dowodu zamontowanego haka i gdzie to mozna zrobic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko-zjednoczeni mieszkańcy Powiatu

jakiś czas temu widziałam huskykiego na mieście szary z brązowymi oczyma nie miał żadnej obroży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko-zjednoczeni mieszkańcy Powiatu

Ty się nie nadajesz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko-zjednoczeni mieszkańcy Powiatu

Kup taki samochód który jeżeli gdzieś zarysujesz to serce cie nie będzie bolało a portfel nie bedzie się kurczył !!! Marka i model bez znaczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko-zjednoczeni mieszkańcy Powiatu

No i widzicie mili Państwo nie muszę do prokuratury wnosić, bo sam Pan Dyrektor zrobił zebranie w pracy i ostrzegł wszystkich pracowników, że będzie zwalniał jeśli któryś z nich będzie mówił na forum lub na temat MOSiR Łomża lub pisał do mnie na maila, oczywiście mam już nowych wrogów którzy mnie ostrzegają na mojego maila ale są jeszcze ludzie uczciwi, którzy mnie informują, no cóż jeśli otworzyłam Puszkę Pandory niestety poniosę konsekwencje, ale myślę, że uczciwość będzie górą, ja tylko chciałam aby Pan dyrektor wyjaśnił nieprawidłowości w firmie i zachowanie swoich pracowników jeśli uważa, że można ludziom zamknąć usta robiąc zebranie i strasząc ich konsekwencjami to nie tędy droga Panie Dyrektorze, w takim razie ja pierwsza wniosę wszystkie informacje które posiadam do prokuratury jakie otrzymałam od Pana pracowników bo Pan tylko straszy a dobrze Pan wie, że nie jest Pan w porządku!!!

A ja nie ujawniłam niczego prywatnego, tylko przekazałam na tym forum informacje zasłyszane od pracowników Pana firmy, niestety brak Panu odwagi wyjaśnić publicznie dla czego Pan tak postępuje z godzinami pracy na basenie, dla czego otaczający Pana ludzie nie są czyści, dla czego pracownicy od organizacji imprez siedzą i dłubią w nosie!!!!

jeśli są ludzie uczciwi w tym mieście których interesuje, żeby za nasze pieniądze było coś konkretnego robione proszę o przyłączenie się do mnie w walce z tą samowolą w MOSiR bo sama nie dam rady, proszę o deklarację na tym forum, zaczynam być zastraszana tak samo jak ludzie którzy pracują w/w firmie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko-zjednoczeni mieszkańcy Powiatu

uciekaj husky uciekaj, moze ktos bardziej odpowiedzialny cie przygarnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko-zjednoczeni mieszkańcy Powiatu

To gdzie się trzyma psa to jest sprawa prywatna, nic ci do tego. Pies zadbany jest czasem czyściejszy od niektórych ludzi brudasów. A niekoniecznie psy muszą lizać po twarzy swych właścicieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko-zjednoczeni mieszkańcy Powiatu

Cziki:
Nie masz co ze sobą zrobić i piszesz durne posty? Zgodnie z Twoim podpisem mogę się tylko domyślić, że uśmierciłaś już niezłą grupę kotków.

Durni są ci co odpisują na durne posty. Poza tym sztywniaków i okaleczonych życiowo nikt tutaj nie zapraszał. Temat został założony dla odpręzenia i fanów dobrego życia, a truskawki nie wątpliwie są owocem słonecznym i przywodzącym myśli optymistyczne.

pajac...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko-zjednoczeni mieszkańcy Powiatu

hahahaha dobre :)) ++++

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko-zjednoczeni mieszkańcy Powiatu

Droga kaniu zapewniam ciebie że powodem nieodpisywania na twojego maila jest zupełnie inna sprawa!!!!Czytałem go z wielkim zainteresowaniem i powiem tobie że mam wrażenie że to nie będzie za darmo! Ale nic poczekam na rozwój sytuacji i zapewniam że odezwę się w odpowiednim czasie.....Powodzenia pa!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org