czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Teraz k… my. Na całego!\"

Na przykładzie moich znajomych, którzy kończyli SGH, UW, WSAP czy PWSIiP oraz swoim mogę powiedzieć, że w przypadku gdy planujecie zostać w Łomży dyplomy renomowanych uczelni możecie sobie nad łóżkiem powiesić.
Dla łomżyńskiego pracodawcy nie ma żadnego znaczenia czy skończyłeś Jagielonkę czy PWSIiP.

Wyjątkiem są nieliczne oddziały dużych firm np. banków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

nie przejmowac sie tym zawsze chodzic z podniesiona glowo patrzec czy gowno z gory nie leci pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Z tego co wiem chodzi Ci o jakis pakiet AC, ale z tego co sie orinetuje to chyba samochód musi mieć mniej niż 10 lat żeby AC wykupić jeśli sie myle to może mnie ktoś poprawić

Ale polecam poprostu zadzwonic do 2-3 towarzystw ubezpieczeniowych i sie dopytać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Będzie jak ze wszytskimi innymi :)
Ludzie 1-2 miesiące sie pocieszą i po karierze.
A jankeson juz dumy "właścicielstwa" nabrał - na maile nie odpisuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

bez komentarza, ale dzieci jp napewno będą, dajcie już tego enej bo myslalem ze gorzej byc nie moze a jednak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

A przesłuchałeś Profesor ostatnią ich płytę? Jak nie masz wiedzy na jakiś temat to się po prostu nie wypowiadaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

nie ładnie kolego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Niewiem jak można śmierdzieli trzymać w domu. Najlepsze jest to że taki pies wyliże po drodze dupy wszystkim innym psom, a potem właściciel lub właścicielka całuje sie ze swoim pupilkiem. Miejsce psa jest w budzie a nie w domu na kanapie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Znalazłem na ul. Sienkiewicza okularki korygujące dziecięce. Delikatnie fioletowe oprawki. Kontakt: 694-570-755

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

juz obrońcy praw jp sie odezwali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Napisz o tym na MM Łomża, mają tam specjalną zakładkę dla zaginionych zwierząt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Witam Cię camaro210 jak mozesz odezwij sie do mnie na maila. Mój mail to magdalena.beata@wp.pl ja bede zdawała w przyszłym tygodniu MS Pamitasz moze jakie ułożyłeś zdania z rozsypanki wyrazów? Miałabym jeszcze kilka pytan.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

http://www.youtube.com/watch?v=FKM1wY4Fa5E&feature=related

zafsze i wszendzie beka bendzie z takih tribikóf jak probi88

hahaha

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Bo na nowej plycie nie ma prawie zadnej nuty Jp tylko takie jak Honor i Ojczyzna, Nie zabierzesz mikrofonu, Nasza broń, dla małolatów, brat bratu bratem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Nie jestem żadne pokolenie JP. Stwierdzam tylko fakty dotyczące DANEJ płyty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

To że, tematy o wyzysku i oszukiwaniu pracowników przez tzw. firmy, są poruszane na forum lokalnym, to bardzo dobrze. Jest to pewien sposób, ostrzeżenia innych, przed podjęciem pracy u tego, czy tamtego.
Natomiast wątek o tym że, szefowa jest gościnna w kroku, jest już raczej zbędny.
Jednak mimo wszystko, ktoś kto stara się wymigać od wypłacenia zarobku pracownikowi, to jest k*rwa, złodziej i ch*j na kaczych łapach.
Można zrozumieć że, firma może mieć przejściowe trudności finansowe. Wówczas kwestię zarobku, można załatwić inaczej, a nie strugając głupa i wyrzucając kogoś, kto się upomniał o własne, zarobione pieniądze.
Nikt z nas, nie chciałby jeździć, dreptać i pracować przez miesiąc za friko. A jeżeli ktoś jest niewypłacalny i nieodpowiedzialny, to niech zapierd*la sam, a nie szuka jeleni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Fakt jest faktem ze ten kto tego slucha jest dziec. jp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Enej w Łomży widziałem plakaty,będzie w filharmonii,48 zł bilet,ktoś się wybiea?Jak z dostępnością biletów?

http://enej.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Ciągle komuś pies zginął..... ludzie czy nie macie smyczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Nie masz co ze sobą zrobić i piszesz durne posty? Zgodnie z Twoim podpisem mogę się tylko domyślić, że uśmierciłaś już niezłą grupę kotków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

mi tez sie chce i co ?a na truskawki to jeszcze poczekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Ubezpieczenie samochodu na wypadek awarii (laweta + samochód zastępczy) na okres dwóch tygodni = to koszt 55 zl.

Szczegóły pod tel. 666330667

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Może nie wszyscy widzieli...
http://www.youtube.com/watch?v=jjJq1R5MzH4&feature=player_embedded

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

bylam na dlugiej i nie polecam. przekluty nos tak naprawde nigdy sie nie wygoil, przez co w ogole musialam wyjac kolczyk. nie z mojej winy, bo o higiene tego miejsca dbalam, potem sie dowiedzialam ze kosmetyczka wsadzila mi na swiezo przeklute miejsce kolczyk z niewlasciwego materialu (powinna byc stal chirurgiczna, ja dostalam cos innego). natomiast na krotkiej jest ok, ale jak chcesz miec pewnosc ze bedzie dobrze, idz do np wawy, do piercera nie kosmetyczki, za jezyk rok temu dalam 8 dych (wlacznie z kolczykiem) i do tej pory zadnych problemow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

W Łomży nie ma salonu piercingu tylko salony kosmetyczne. Mam znajomą, która się tym zajmuje, obecnie jest poza Łomżą, ale bywa, więc jak Ci zależy to podrzuć maila i wyślę Ci kontakt. Co do ceny dogadacie się spokojnie i co do kolczyków również, poradzi Tobie jaki itd i jeżeli nie będzie aktualnie miała to na pewno zamówi jaki będzie trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Na południu
ul.Hipokratesa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Legendarny - oświetlenie już jest na stadionie III ligowym, nie wiem czy wiesz, ale ŁKS już awansował. W planach na przyszły sezon, jest awans do drugiej ligi, więc odpowiedź na swoje pytanie "por que" już chyba masz?
Jeszcze tylko spytam co miałeś na myśli pisząc "kosztowne"?

Co do basenu - ceny jak będą niższe, to przełoży się to na liczbę osób odwiedzających to miejsce i zacznie się wszystko zwracać, oczywiście do tego nie może być akcji w zarządzaniu takimi obiektami jak ta ze skróceniem godzin pracy tych obiektów i tym samym nie dymanie tej części społeczeństwa, co zakupiła karnety pod godziny które są im odpowiednie na odwiedzanie pływalni.

Ani stadion, ani basen nie są za dużymi jak to określasz obiektami jak na nasze miasto. Na stadion kiedyś przychodziło po 3500 osób i przyjdą z powrotem na niego nie długo. ŁKS już się odbija od dna i sam będziesz na tym obiekcie pestki dłubał, gwarantuję Ci to.

Czy Zambrów ma mniejszy basen? Nie! To czemu Łomża ma mieć mniejszy albo nie mieć go wcale? Jak basenu nie było, to pewnie sam biadoliłeś że do Zambrowa musisz jeździć, a teraz jak masz, to biadolisz że za duży ;) Normalnie JAJA! :))
Ludzie, zanim coś napiszecie, to rozejrzyjcie się w około. Zobaczcie co mieliście kiedyś a co macie teraz. I nie narzekajcie, tylko się z tego cieszcie, bo jak Wy nie chcecie z tego korzystać to dla Waszych dzieci zostanie, a audyciki to proponuję sobie w główkach zrobić, bo poprzewracało się że hej!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Teraz k… my. Na całego!\\\"

Czy wy uważacie, że przykładowo w MPGKiM. MPWiK czy innych miejskich instytucjach nie ma jakiś tam krzywych akcji ??? Aniu, nasz dziennikarzu śledczy zainteresuj sie i nimi ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org