piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Owsik zbiera dla ludzi, oni ludziom zabierają

Leszczyki. 100 000 PLN na tyle osób, hmm...

Chyba im ta kasa do głowy uderzyła. 49pln?! Co to za żart...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik zbiera dla ludzi, oni ludziom zabierają

a mnie denerwuje jak rodzice nie pilnuja, albo niby pilnuja, bo patrza sie ale nie reaguje jak np jade samochodem i dzieciak wybiega z parkingu miedzy samochodami na ulice. ojciec dzieciaka stoi na chodnika i sie na mnie patrzy. dobrze, ze swiatlo sloneczne nie bylo takie mocne, bo dzieciaka bym przejechal. zeby nie to ze nie mialem czasu sie wykłócać to ten tatus w ryj by dostal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik zbiera dla ludzi, oni ludziom zabierają

No sporo bylo takich, co wyciagali lapy do mojego rottweilera, mimo ze mowilem zeby nie glaskac... Niestety niektorych takie psy chyba wrecz prowokuja, zeby sie "wykazac odwaga". Ale jesli pies jest na smyczy, a czlowiek zostal ostrzezony, zeby go nie ruszal, to rozumiem ze pcha lapy na wlasna odpowiedzialnosc juz... To mniej wiecej tak jakbym ja tego kogos zaczal poszturchiwac i poklepywac na ulicy jakbysmy sie znali od lat i to po tym, jak powiedzial, ze sobie tego nie zyczy.
Ale to juz jest dla mnie zupelnie co innego niz sytuacja gdy puszcza sie psa luzem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik zbiera dla ludzi, oni ludziom zabierają

skoda fabia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik zbiera dla ludzi, oni ludziom zabierają

Co by nie było ! Jakaś promocja regionu będzie , moze skansen pokarzą !

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik zbiera dla ludzi, oni ludziom zabierają

Po co sie tak unosisz ? Spokojnie człowieku, wszędzie są ludzie normalni i ci mniej, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Jeśli sprzedający nie wie, za ile dany pojazd chce sprzedać, to po co w ogóle z nim rozmawiać? Zgadzam się z Tobą ale można trochę kulturalniej i spokojnie. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik zbiera dla ludzi, oni ludziom zabierają

zbychu jak piszesz poważnie to odkupie go

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik zbiera dla ludzi, oni ludziom zabierają

PISALI O NAS W NOWYM NUMERZE NARWI !!!!!!!


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik zbiera dla ludzi, oni ludziom zabierają

apropos statystyk: średnia pensja w pl wynosi 3400 zł,
znam mało ludzi pracujących w lomzy na etacie z taką pensją.

statystyki statystykami - zycie zyciem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsik zbiera dla ludzi, oni ludziom zabierają

Dziecko to wartość najwyższa...........A pies to smycz - kaganiec i buda........ i jedno i drugie ma żyć zgodnie z obowiązującym prawem..... i nie srać po trawnikach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org