czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

A może ktos zdaje jutro w KSP o 8,15 ??

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Lepiej by brzmiało jak by napisała, że szuka wolontariuszki do opieki nad trójką dzieci i odwdzięczy się w miarę swoich możliwości finansowych, może tak by nie drażniło, bo w tej chwili brzmi to tak: szukam dyspozycyjnego jelenia na zawołanie do opieki nad trójką dzieci za około 250 zł miesięcznie w porywach do 300.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Sapcio: to podaj mejla to jakoś się dogadamy :) Mam nadzieję, że masz manualną, bo elektryczna to mi się nie widzi.

redlabel: nabijarka, tytoń i glizy też są?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Rację ma i Basia, i Ola.
Psy powinny być prowadzane na smyczy, a spuszczane zawsze mieć kaganiec. A rodzice niech zaczną pilnować swoich pociech, bo jak czasem widzę, co potrafią odwalić, to się już w głowie nie mieści.

Przykład.
Spaceruję z fretką, idzie kobieta z dzieckiem 4-5 latek. Oczywiście dziecko z okrzykiem radości (bardziej tu pasuje wydzieranie ziapy) leci w moją stronę i pyta matkę, czy może pogłaskać. Mamusia oczywiście, że może. Mnie nikt o o zdanie nie zapytał. Zanim zdążyłam powiedzieć, że nie może, bo fretka gryzie dziecko już ją ściskało za ogon, za co moje zwierze najchętniej by zabiło. Odciągnęłam futro, wzięłam na ręce i powiedziałam, że nie można go głaskać, bo może ugryźć, gdyż obcych nie lubi. Czym to się skończyło?
- Oj nie przesadza pani, taka słodka mordka mojej córeczki nie ugryzie.
W tym momencie kobieta wyciągnęła rękę by fretka pogłaskać. Skończyło się jej płaczem po dość krwawym ugryzieniu.
Cieszyłam się tylko, że fretka ma respekt do dzieci i ich nie rusza.
Morał? Myślcie co robicie. Nie rozumiem, jak można podejść do obcego zwierzęcia i nawet nie zapytać o pozwolenie na pogłaskanie. A gdyby to był doberman bez kagańca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Enej w Łomży widziałem plakaty,będzie w filharmonii,48 zł bilet,ktoś się wybiea?Jak z dostępnością biletów?

http://enej.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

wszystko jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

japierdole niepoprawiajcie mie ja sie pytam serio erotomani



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

ciekawa jestem co Joanna ukończyła i co robi po tych wspaniałych studiach ? ;DDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Nie ma co zwracać uwagi. Wiadomo IV liga to nie Ekstraklasa i oglądacze piłki jeżdżą na Jagę i z Łomży lub okolic. Ważne jest to że w naszym mieście w barwach Baby Jagi nikt się nie pokaże.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

takze moral
basia 666
pilnuj bachora swego a nie zwierzat innych ludzi
najlepiej zaczac od siebie a nie od kogos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Kontaktuj się 531579628 naprawa sprzętu CB,Wzmacniacze mocy wszelka elektronika Solidnie i Tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

widać, że dziecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

chcesz chłopaków czy dziewczyny.? Jakby Ja ś śmietana jechał to ja też, a kiedy wrócimy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Potwierdzam wypowiedzi wyżej, poziom nie jest zadowalający. Znam ludzi, którzy poszli tutaj na informatykę, a (nie chcąc nikogo obrażać) najlepsi to nie byli - wręcz przeciwnie - poprawki z matematyki, matura napisana na mniej niż 50%. Właśnie w łomżyńskiej szkole sobie radzą, a znajomy, który poszedł to samo studiować na polibudę do białego, stał się absolwentem w ciągu 1 semestru :)

Więc nie gadaj bredni. Zarówno Joana jak i 100mph mają rację, a ja jestem zmuszony to potwierdzić. Nikt z regionu cię tu nie zatrudni. Prędzej jakieś przedsiębiorstwo, gdzie jest daleeeeeeeko stąd i nie wie za wiele o poziomie.

Możesz mówić co chcesz, ale ja wiem swoje. Skoro ktoś kto ma 2 z matmy, ledwo zdaje maturę, a w sierpniu pisze poprawki, utrzymuje się tutaj bez nawet jednego warunku, a na polibudzie ktoś kto zdał maturę dobrze, dobrze ogarniał materiał zarówno podstawowy jak i rozszerzony nie daje rady praktycznie z żadnego przedmiotu.

Proszę - oto argumenty, bo chyba o to chodziło, nie ?

No ale cóż, jeżeli ci papierek wystarczy, to śmiało, możesz tu studiować. Obojętnie jakiej byś szkoły nie ukończyła to (smutne, ale prawdziwe) nie będziesz tutaj tysięcy zarabiać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Bardzo ubolewam nad tym faktem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Witam wszystkich.
Wie ktoś może ile jest osób do zawodówki w drzewnej na stolarza ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Nie pokaza sie w barwach innej druzyny bo co pobija i to wlasnie swiadczy o tym jacy ludzia sa. Ja jezdze na Jagiellonie i chodze na Łks . Tez sie ciesze ze Slask jest wysoko. Wrocław zasluguje na druzyne w pucharach a Wisla jest obecnie najlepsza druzyna w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Tak, dogomania organizuje zbiórki. Ogłoś go i poproś dziewczyny, może kazda się dorzuci i na leczenie się zbierze. Ewentualnie na e-psy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Krzysiu - idź zgłoś do prokuratury i nie żal się na forum internetowym. Weź jednak pod uwagę, że jeśli kogoś oskarżysz bezpodstawnie odpowiesz finansowo. Pomoże materiał dowodowy : zdjęcia, filmy. Bezpieczniej chyba pogadać z tym kto wylewa i edukować takiego : jak zobaczysz to mu tłumacz, że to źle. Do gminy możesz zadzwonić - jestem pewien, że prowadzą rejestr umów wywozu i zbiorników. Poinformują cię co i jak. Pół roku temu zbierali faktury od mieszkańców. Sprawdzają na bieżąco , znam sytuację od znajomych. Natomiast żadna gmina nie ma straży gminnej, która sprawdza co kto leje na pola. Od tego jest sanepid i ew. wojewódzki oddział ochrony przyrody. Oni dysponują sprzętem i mogą przeprowadzić analizę składu chemicznego gleby. Pomoże to prokuraturze w ustaleniu przewinienia. Niestety na terenach wiejskich wylewa się ścieki pochodzenia zwierzęcego (zapach zbliżony, łatwo pomylic :-) przynajmniej ja nie rozróżniam- nie jestem specjalistą) na pola ponieważ taka jest technologia. Nie wszystko pachnie różami. Jak ktoś chce pięknych widoków i równie cudnych zapachów to trzeba się osiedlić w dzielnicach willowych miast. Mniej much, nie pachnie okresowo g-nem, lepsze drogi, rzadziej przerwy w dostawach prądu, mniej zapiaszczona woda w wodociągu, dostępna kanalizacja centralna zamiast szamb itd, itp. Pozdrawiam i proszę o szersze spojrzenie na problem, przynajmniej poprzedzone jakimkolwiek rozpoznaniem tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Obie strony konfliktu mają rację. Muszę jednak stwierdzić, że ani studia w Białym ani Wawie dają pracy. Tak pomyśleć.... ci z Łomży mogą bez stresów skończyć, nie przepracowując się, nie kując po nocach, nie przerywając życia towarzyskiego. A tamci skrócą sobie życie przez stres i niepotrzebną naukę, po której będą mieli to samo - status bezrobotnego w Urzędzie pracy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

Pomysł na bramę weselną http://www.youtube.pl/efektnawesele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

ja też chyba jutro skoczę po bilecik :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

ukraińscy prowokatorzy
najpierw poczytać o rzezi na Wołyniu potem ochota wam przejdzie na ukraińskie skowyty





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

tanio sprzedam nokie 3210


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

jak był bez obrozy to mój husky i jeszcze na dodatek brazowe oczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

od jakiegos czasu mieszkam sam i musze sobie sam gotowac nigdy tego nie robilem i nie bardzo sie natym znam chcialbym cos sobie ugotowac ale niewiem jak sie do tego zabr4ac jak by ktos cos chcial podpowiedziec bylbym wdzieczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta sumienia dla przeciwników WOŚP

o glupi Ty nie jeden wykorzysta ten numer do niecenzuralnych jak i niepozadanych spraw:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org