czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Owsiak

jaki urolog przyjmuje prywatnie w łomży? jaki jest koszt wizyty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Taka jest natura psa żeby gryzć i tego nikt nie zmieni. A STRAŻ MIEJSKA ŚPI !!!. Właściciele prowadzają psy po osiedlu bez kagańca. Czekamy aż wydarzy się tragedia. A może tylko seria bolesnych zastrzyków jak twoje dziecko ma szczęście...................... STRAŻ MIEJSKA - i co Wy na to ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

100mph - nie Tobie dane jest mnie oceniać, to gdzie chcę się kształcić jest tylko i wyłącznie moją sprawą, zadałam normalne pytanie, jeśli nie masz zamiaru normalnie na nie odpowiedzieć to nie rozumiem po co wprowadzasz tu te całe zamieszanie.

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

tu się zgodzę, no chyba że istnieją jakieś ukryte talenty które robią po domach ale mimo wszystko nie ryzykowałabym



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Książki możesz sprzedać przez cały rok, np. w antykwariatach na Małachowskiego pod filarami i na 3 maja. Możesz też próbować w centrum taniej książki na Dmowskiego. Ogólnie radzę ci poszukać chętnych na książki na własną rękę - więcej pieniędzy się zwróci.

Sprzedasz książkę w antykwariacie za 10 zł a dzień później ona w tym samym miejscu stoi używana za 25 zł. Rozumiem chęć zysku ale to jest trochę chamskie. Sam się tak przejechałem i więcej książek do antykwariatu nie oddam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

W tej szkole się nie kształci :)
Do tej szkoły się chodzi i ją się ukańcza:):):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Odradzam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Namaluj sobie flamastrem, jak się nie spodoba to zmyjesz i po kłopocie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Czy moglabym sie dowiedzieć jaki jest powód? potrzebuje dobrego adwokata w sprawie o zasiedzenie :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Puszkoznawstwo mnie rozwaliło ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

DZISIAJ O 5-30 RANO PRZY PERSPEKTYWIE ZNALEZIONO TORBĘ
KONTAKT NR GG 10948210

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

basia336 chyba Cię taki pies za mocno ugryzł w pupe bo bredzisz,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

A jeszcze tak obiektywnie mi się nasunęło:
Jak stado malutkich, wrzeszczących człowieczków otoczy psa choćby na smyczy i w kagańcu to co mu się dziwić, że się odgryzie? Skoro nie można wypuszczać samopas psów to czemu można dzieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Toć ostatnio się śmieliście że szukają do sklepu na 5 godzin co dzień i 5zł za godzine a tu jak wam dają 5,5 za godzine na 3 zmiany 7 dni w tygodniu to jest super ? bo Browar hah.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

może ktoś widział ?? jest bardzo duży i gryzie :(
muj pżyjaciel :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

w zakresie rocznik 2000 i wyzej

fiesta
corsa
polo
civic
ibiza
meganka
astra spoko tez i jak zawsze niesmiertelny golfik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

T-line a jak wg ciebie maja te antykwariaty zarabiac?

poza tym odkad jest popularne allegro to antykwariaty stracily sporo rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Sprawdz termin przydatnosci swoich tabletek,albo zmniejsz dawkowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

moja sprawa jaką Wyższą Uczelnię chcę ukończyć.. :)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Od słońca też można dostać olśnienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

utnij w sklepie mięsnym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

mogę załatwić ci w łagrze u ruskich


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Co sądzicie o imprezach organizowanych przez albinosa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Jakiś turniej w piłkę nożną na orliku się szykuje? wiadomo może coś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

www.3wymiar.tenpub.pl info ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

zglos sie do jakiejs fundacji!
Popros o pomoc,moze bedziesz miała szczescie i sie nim zajmą
nie wiem czy na tym regionie jest jakaś ,ale sprawdz w necie
moze zajmą się nim...
co do opieki nad takim psem..
oczywiscie dobrze by bylo jak by zobaczył go wet
chociaz rozumiem ze nie każdego stac na taki dodatkowy wydatek
(mam 9 psów,wiec wiem co to znaczy wydatki na weta)
przede wszystkim wymaga czasu i cierpiwosci
pies musi odzyskac zaufanie
dobrze by bylo gdyby trafił do domu(nie na podwórko)
powinien dużo czasu spedzac z ludzmi(normalnymi,którzy nie beda krzyczec bic)
na razie nie będę się rozpisywała,miejmy nadzieje,ze jakas fundacja sie nim zajmie...
powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

mi sie zdaje ze z fsi okolo 20 km od lomzy ;d

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Renault 19 z silnikiem 1.8
Honda Civic V 1,3
VW GOLF 3 VR6
Peugeot 306 Sedan 1.4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak



2011-05-16

Tajemniczy kod Orange na poniedziałek

Aby otrzymać bonus, należy wysłać SMS-a o treści NIESPODZIANKA na numer 80101.

http://www.telepolis.pl/news.php?id=21585

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Witam . Mam 17 lat 1 LO i planuje isc do wojska lub do Boru ale wojsko jest na pierwszym miejscu. trenowalem mma 1.5 roku i chce wrocic i dalej trenowac , zapisalem sie na silownie i tak samo chce trenowac . Mam 172 cm i 72.5kg . moj ojciec byl w czerwonych beretach i takze radzil mi isc do wojska. po zrobieniu matury chce odrazu isc na komisje i wyjechac , studia w wojsku. Z moja psychika jest wszystko jak narazie wporzadku. nie mam nalogow, nie pale wiec kondycje mam dobra co chodzi o testy. prosze o pomoc czy sa jakies szanse.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Chcę się zapisać do Wyższej Szkoły Bankowości, ale nie bardzo wiem jak tam jest, może wy wiecie. Skłoniło mnie to że organizują konkurs, może kojarzycie, dość znany--studia marzeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

szybciej dojdziesz niż dojedziesz tramwajem .


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Myślę, ze skoro na 2-3 godz to raczej zajęcie dodatkowe np. dla emerytki lub osoby, która chce dorobić. Niestety wiele mam zmuszonych jest pracować np do 18 czy 20 np w galerii, a przedszkole czy szkoła nie zapewniają opieki do takiej godziny, stąd potrzeba pomocy. A że stawka 5 zł za godzinę... no cóż, widocznie ktoś ma nóż na gardle i nie stać go na więcej.
Powodzenia życzę.
Może znajdzie się jakaś dobroduszna babcia, która nie ma wnuczków i zaopiekuje się solidnie tą gromadką dzieci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

BLM - dokładnie.

Joana - szybko zakończyła swoje wywody z powodu braku logicznych argumentów, ograzu się rzuca jak gówno w przeręblu :]

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

administrator segreguje ogłoszenia według własnego uznania. np moje nie ukazuje się już od miesięcy. Nawet tutaj potrzeba znajomości!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

wino budyń te sprawy

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Jan Paweł na 100%


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

a może tutaj chodzi o stróża :) jak ten co w budce przy fontannie siedzi. Ma przez trzy godziny patrzeć zeby się nie pobili. Warunkiem opiniującym wkonane zadanie jest brak fanfar pod oczami trójcy.

W sumie jak by z nim kobieta zagadała to jak by przyprowadziła i odebrała to moze by za pięc złotych zerknął na nie. Na fontanne patrzy to na dzieci nie spojrzy. Fontanna ma czujnik chyba to się nie pomoczą...On z 10zł na godzine zarabia to jak mu dojdzie piątak to napewno nie pogardzi...


A tak na poważnie to bilet MPK kosztuje 2,2 w jedną stronę. Czyli 4,4 zł dojazd i powrót. Godzinę trzeba pracować żeby odrobić bilet...I zarobić dyszkę po 2 godzinach. Jeśli opiekunka to młoda dziewczyna i nie pali papierosów to będzie miła na tampony i waciki :D

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

cytuję Magdalenkę:
"...(...)A że stawka 5 zł za godzinę... no cóż, widocznie ktoś ma nóż na gardle i nie stać go na więcej.
Powodzenia życzę.
Może znajdzie się jakaś dobroduszna babcia, która nie ma wnuczków i zaopiekuje się solidnie tą gromadką dzieci."

Niestety Meg muszę Cię rozczarować...5zł/h w Łomży dla opiekunki to chodliwa stawka.

i też Ci życzę powodzenia, bo biznesu to Ty w życiu nie zrobisz...

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

A tak na marginesie to polecam taxi grosik :)

taniej niz w Łomży :) bo nie korporacyjne. tel. 226464646, 501464646

biorą 1,6 za km. Nie warto targać badaży :)

Inne taxi z numerami tel. na tej stronie http://grupy.3mam.net/taxi/

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

PROSZĘ O POMOC
W DNIU 16.05.2011 NA UL. REYMONTA ZAGINĄŁ PIESEK, RASY YORK.
OSTATNI RAZ WIDZIANY PRZY SKLEPIE GRANDMARKET NA UL.REYMONTA.
MIAŁ NA SOBIE CZERWONE SZELKI. ZDJĘCIE PIESKA POD ADRESEM.
http://w629.wrzuta.pl/obraz/5g82ofjizAk/zaginal_piesek

BŁAGAM ZNALAZCĘ O ZWRÓCENIE PIESKA ZROZPACZONYM WŁAŚCICIELOM. OCZYWISCIE ZA POMOC W ODZYSKANIU PIESKA CZEKA NAGRODA PIENIĘŻNA
PROSZĘ O KONTAKT 511 101 775





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

To nie psie gówna zasyfiaja trawniki tylko wasze puszki , butelki i śmieci w rekamówkach wyrzucane po drodze :)

psów się czepiacie a co powiecie na to ?:

Na Prusa , idzie tatuś z mamusia pod rączkę chodnikiem oczywiście a dzieciak 4 letni na rowerku zapierdziela srodkiem ulicy :(

na zwrócona uwage żeby zabrali dziecko z ulicy wyjechali na mnie z mordami zebym siebie pilnował a nie ich dziecka !!!!!!


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

jeszcze tam cię nie było po pracujesz z tydzień i zaraz opiszesz jaki to tam wyzysk

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

Zaginął 15.05.2011 pomyliły mi sie dni. Zaginął około godziny 11.

Błagam o pomoc!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak

niestety Yorker mylisz się
w NKJO miałem średnią 4,8 a w NNKJO 5,0
a ile tam nie zaliczało osób, sporo odeszło, właśnie dlatego, że słyszeli, że jak płacą to zaliczą, a tu sic ! kasa , nerwy i czas stracony, jakby nie było pół albo rok w plecy :(
mówiąc krotko, jeśli kulejesz z języka daruj sobie, ale jeśli naprawdę chcesz się nauczyć, dasz radę, niezależnie, które wybierzesz, ja sugeruję te na Skłodowskiej, tam nie ma chamstwa



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org