czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

http://www.fakt.pl/Chinczycy-pracuja-Polacy-leniuchuja-FOTO,artykuly,103582,1.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Dodawanie ogłoszeń zależy od admina i jego kaprysu.
Teoretycznie chodzi o to że przed zamieszczeniem admin sprawdza treść ogłoszenia i wyłapuje ewentualne nieprawidłowości ale:

"Młody, wykształcony (wyższe - 3 kierunki budownictwo, marketing, zarządzanie, logistyka) podejmie pracę za 1000zł."

to ogłoszenie świadczy o tym że jednak administrator moim zdaniem przetrzymuje ogłoszenia np o pracy z zupełnie innych powodów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

TE ogloszenia to jedne wielkie gowno co tu nie wystawie ogloszenie czy o prace samochod i tak nie wyswietla go tam ja to nie 4lomza schodzi na psy kto tam pracuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Czy tylko ta firma zajmuje się mechaniką motocyklową ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Kolega podał stawki brutto, na czysto wychodzi koło 1 zł mniej, czyli za dzień ~5,5 zł/h, za nockę ~6,5 zł/h.
Praca jest na 3 zmiany 6 -14, 14 - 22, 22 - 6. Generalnie jest tak, że tydzień masz na pierwszą, następny na drugą itd.
Robisz po 8h, albo do wyrobienia normy. Jak z ekipą sprężysz się i wyrobisz normę, wtedy kończysz wcześniej, ale płacę masz za 8 h.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

GGZ7H8 - 35 SMS/MMS do Orange (Ważne 4 dni)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

witam,

hehe dzieki za miliszkiewicza, ale chcialabym jednak zrobic ten samochod... gdybym miala "pare w rekach", spawarke oraz kanal (itd.) to moze sama bym sie pobawila gdybym nie byla w ciazy...

Wiem, ze juz dlugo vectra nie "pociagnie" ale sami wiecie, ze nawet glupie zrobienie wiekszych zakupow w sklepie bez auta sprawia nie lada klopot zwlaszcza dla ciezarnej dlatego jesli ktos lubi robic takie rzeczy to bylabym chetna porozmawiac na ten temat... pozdrawiam i thx za info



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

ale twardziel z ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

no no ale poszedłeś po bandzie :):):)

Koniecznie musisz zmienić dealera bo ten ci majeranek zamiast zioła goni :):):)

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

I tak kończą internetowi napinacze.

Pamiętajcie, że nie jesteście anonimowi i zawsze możecie zostać pociągnięci do odpowiedzialności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Podjedź do autokliniki na sosnowej 3. Z tego co wiem mają trochę roboty, ale może ogarną. Ja za zrobienie podłużnic u siebie zapłaciłem 200zł i było profi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Jeszcze jedno sprostowanie.
Nikt mi nie groził i nikt nie wywierał nacisków.
Swoje uwagi skierowałem nie pod właściwy adres.
Chodzi mi dokładnie o tych którzy na forum wypisują głupoty na DOMELA.
Błędnie założyłem że może stać za tym były zarząd za co raz jeszcze przepraszam.

Natomiast ci co wypisują te bzdury oni na bank mają coś za uszami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Około miesiąca temu w Śniadowie zaginął nam piesek rasy chihuahua, biały w brązowo-czarne łatki. Jeśli ktoś widział lub zauważył gdzieś takiego pieska proszę o wiadomość bardzo za nim tęsknimy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Albo brak gustu ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

no dostałem odpowiedź: że zapłaciłem 75 zeta i zwrot mi nie przysługuje
rachunków nie mam samochód dawno sprzedany, może wie ktoś czy można pozwać do sądu, bo na pewno nie zapłaciłem 75 tylko 500, tu jest coś nie tak i należało by zgłosić do odpowiednich służb, tylko co to da?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

czlowieku zastanow sie tysiac razy zanim podejmiesz decyzje o tatuazu ja kiedys zrobilem i potem bardzo zalowalem bo to juz jest na zawsze oszoecenie swojego ciala rodzice zrobili cie takiego i takim zostan bo potem mozesz bardzo zalowac tego czynu ja juz nigdy bym tego drugi raz nie zrobil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

dokładnie ale jak ktoś jest wybredny to do wszystkiego potrafi się przyczepić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

tu w lomzy to jakas zmowa cenowa wycisnac ile sie da co za idioci tak robja nie chodzi o ilosc tylko o cene

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

na długiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

W sumie mało istotne czy groził czy zapłacił, ważne że reklama wyszła niezła...

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

normalnie wam chodzi? cos mi muli od wczoraj, ale to strasznie! nie wiem czy to wina kompa czy cos u nich?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Trochę to dziwne, UM z całą pewnością sprawdza podstawę roszczeń i nie wydaje mi się, żeby celowo wprowadzał Cię w błąd. Musisz sobie dokładnie przypomnieć, jaką opłatę poniosłeś/aś. Nadpłaty są zwracane osobom rejestrującym i wnoszącym opłaty za wydanie KP 500 zł., w latach 2003 do 2006 (dokładnych dat nie pamiętam).

Jeżeli jest tak jak mówisz i zapłaciłeś/aś 500 zł., to możesz to udowodnić. Zgłoś się do Wydziału Komunikacji z prośbą o wydanie odpisu dokumentów rejestracyjnych auta (decyzja o rejestracji) oraz wydanie potwierdzenia wniesienia opłaty (karta pojazdu, wydanie dow. rejestracyjnego, ewentualnie naklejki legalizacyjnej i tablic rej.). Swoją prośbę uzasadnij. Zapewne nie obędzie się bez jakieś drobnej opłaty "za fatygę", np. jakiś znaczek za kilka PLN, ale te dokumenty muszą zostać wydane. Tak stanowi kodeks postępowania administracyjnego, art. 73.

Pozdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

mi dobrze śmiga



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Czy wie ktoś może coś o tym czy od nowego roku akademickiego wystartują nowe kierunki studiów?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

ja też miałam problemy z łączem jakoś od kilku dni mi się mulił ale teraz jest ok

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

zabawne jest to, że ktoś idzie na takie studia xD


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Dzień dobry. Chciiałabym zasięgnąć Państwa opinii na temat adwokat Anny Anusewicz. Czy warto jej zaufać i powierzyć sprawe?? Bardzo Proszę o szybką odpowiedz! Z góry dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Druga sprawa to pilnowanie dzieci. Jak mamusie z tatusiami nie zaczną pilnować żeby dzieci nie pchały łap do cudzych psów to już będzie dobrze. A cudownie wręcz byłoby uczyć je, żeby zupełnie ignorowały obce psy/koty/ptaki itp, itd. Myślę, że to nie jest tak trudne jak się niektórym wydaje. I w tej sytuacji bezpieczne, bo pies w kagańcu może zrobić równie wielką krzywdę, co bez niego. Kaganiec to mydlenie oczu dla panienek, które wpadają w histerię na widok psa. Za to smycz podbudowuje ego psa, czyli w chwili zagrożenia pies prędzej zaatakuje niż bez smyczy. Znaczenie ma wychowanie psa, a nie gadżety z jakimi wychodzi na spacer. Reasumując - niech każdy pilnuje własnego nosa, a nie stanie się krzywda dzieciom ani właścicielom psów, którzy będą się ciągać po sądach, bo jakaś wyfiokowana mamusia nie nauczyła dziecka, że do cudzego łap się nie wpycha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Słyszałamo Pannie Anusewicz że zapomina stawić się na sprawie i trzeba bronić się samemu. Już sama nie wiem co robić, prosze o pomoc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Re: franio30

Weź ty się nieraz stuknij w czoło zanim coś napiszesz. Pretensje kieruj nie do mnie tylko do ks. Sowy, którego zacytowałem w kwestii "spoganienia" święta 1 komunii, a jest to klecha nie tuzinkowy, tylko szef religijnego kanału TV publicznej.

Re: dziadka_kalesony

Szanuję uczucia religijne ludzi, również te związane z 1 komuną. Jednak chcę zwrócić uwagę na fakt, a zauważają to również księża, że coraz więcej ludzi organizuje 1 komunie jako bardziej imprezę świecko-towarzyską niż religijną, a świadczy to o tym, że nie wszyscy kierują się naiwną wiarą. Zastanów się choć przez chwilę, co rozumie z tych obrzędów niespełna 10-letnie dziecko? Z czego taki dzieciak ma spowiadać się i dlaczego ma spożywać "ciało Chrystusa"?!?, jakie grzechy może mieć na sumieniu?! To takie staroświeckie i bardzo anachroniczne. Nigdy nie pozwoliłbym na spowiedź swego dziecka do ucha jakiegoś faceta w czerni bez mojej obecności przy tym. Standardy współczesnego świata wymagają, aby takie decyzje, jak 1 komunia były podejmowane osobiście przez dorosłych ludzi, a nie poprzez indoktrynację tak małych dzieci. Skutki tego dziwoląga są takie jakie są.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

hehe NIESPODZIANKA naprawde działa. Dostałem 60 min ale tylko na 2 dni. do 17.05.11

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

zmien pełnomocnika i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Zapłać i spij spokojnie a nie szukasz kantu przez jakieś zasiedzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org