piątek, 23 czerwca 2017 napisz DONOS@
170606091502.jpg
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Emocjonalne wyziewy.

Na tym forum wyrastają jak grzyby po deszczu nowe nicki starych użytkowników, ale gubi ich jedno. Mają taką samą wadę wklejania po kilka razy tych samych egzaltowanych smarków. Jaj widać dopadła co niektórych kvrwica, nerwica i sraczka zarazem.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Emocjonalne wyziewy.

Jak widać miało być..

...jako stara De.wotka niechcący się wydałaś, że jaja ciebie interesują najbardziej niczym w Lasku Jednaczewskim...

Oto tajemnica wiary: auta i dolary

Paplak a ty znów zmieniasz temat? Nie mam dziś nastroju na odbieganie od tematu i wywody wyssane z palca.

Po Rychu to i paplikowi odwala.

< wieczne im odpoczywanie >

kale...przepiłeś już 500+, czy zostało na lizaka dla bachora..?

De.wotko
ja chciałem tylko wyrazić swe zastrzeżenia do tematu jaki założyłaś, bo nie wiadomo do czego on się nadaje..., do dyskusji na pewno nie

To co po wchodzisz na założony temat przeze mnie? Kto zmienia nicki i pisze jakby był nowym powiewem świeżości ten wie o kogo chodzi, a ty nie wchodź jak nie czujesz potrzeby i nie dyskutuj.

...nie mogę wejść w ciebie to wchodzę w temat...
gdybym nie czuł potrzeby nie wchodziłbym na forum, a jak powinnaś dawno zauważyć, udzielanie się na nim jest niejako moim hobby, tak więc musisz jakoś przeżyć moje postowanie...

babo podmyj się, wali zgniłą rybą aż poprzez łącza :)

dewotkom nie wolno dotykać miejsc intymnych, nie pozwalają też uczyć higieny osobistej dzieci w szkołach, boć to ponoć grzech jest..

No a papilot napalony.

< wieczne im odpoczywanie >

Standard jest Paplak, jest i za moment Spiczka, Paplak ciebie idzie jeszcze strawić, gorsze oszołomstwo jak widać na forum grasuje, swądu swojego nie czuje i u innych szuka.

uderz w stół, a De.wotka się odezwie :)

skąd wiedziałaś, że to do ciebie :)

czyżbyś to już gdzieś słyszała ?

Kalam Spiczka się wścieka, bo jak poszedł do Agd celem zakupu odkurzacza do \"ciągu\" to okazało się że w rurach luz i wstyd bo musi zakupić w sklepie z zabawkami taki dziecięcy, wtedy luzu nie będzie:)

o czym ty babciu piszesz ?
może tak jaśniej ?

oj, musisz ty być mocno napalona i od dawien dawna pewnie lufta nie czyszczone co :) pajęczyną zaszło ?

Idioto Spiczkowaty co ja poradzę że ci się takie trafiają, pod prysznic je wyślij ewentualnie karchera użyj.. Skąd wiedziałam że dureń pije do mnie? Bo dureń zawsze pije do mnie, tylko mnie na forum ujrzy.

mam zawsze odruch wymiotny jak cię czytam :)

a teraz pochwal się jak to ty ciągniesz partnerowi, że aż dvpą prześcieradło wciąga :)

...bo De.wotki tak mają, że często z durniami piją..., nawet pod prysznicem

Spiczka brakuje ci? To weź kilka stówek i na miasto, może jakaś się trafi, a mną się nie interesuj.Ty chyba masochista jesteś? Masz odruch wymiotny, a tylko pokażę się na forum, już jesteś i bazgrasz i dociekasz i ślinisz klawiaturę, daj sobie na luz..

...no i z beznadziejnego tematu zrobiła sę ciekawa dyskusja, jak to z De.wotką zawsze bywa...

jak tylko gdzieś temat o czochaniu bobra czy o piciu z miękkiej szyjki, zawsze seksi babcia musi się zareklamować , jaka to ona zdolna w te klocki :)

Spiczka ty naprawdę taki oszołom jesteś? Zerknij kto zaczął i zboczył z tematu. Mój mąż ostatnio stwierdził że ty chyba porad seksualnych szukasz i powinnam opłaty za rady pobierać, a może ty prawiczek?

była tu już jedna taka, co męża się pytała co ma napisać... została uwiedziona przez księdza..., wyślij go lepiej do kotłowni

Paplak ja nie z tych pokornych i bez własnego zdania abym męża miała pytać co napisać.Zerknął, poczytał, pośmiał się z niedopieszczonych oszołomów i stwierdził co stwierdził.

...ale do księży masz słabość, czyli pociąg..?

A co to facetów bez kiecek nie ma, gdyby coś nudą powiało? Facet kobiecie sukienkę na głowę zarzucić to rozumiem, ale księdzu zarzucać albo grzebać pod sutanną to nie bardzo.

Jest tu taki jeden przyczajony gość co pod kilkoma nick-ami sam ze sobą pisze hehe he, i wkleja z wiochy co się tylko ciekawego pojawi ;)

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0