czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

lolek40 dokładnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

http://www.youtube.com/watch?v=Fwd4Uf1ccqQ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

Do Kasia290-hej Kasiu czy możesz przesłać mi materiały do MS ? wiem że i tak człowiek nie jest wstanie się do tego testu przygotować ale poczytać zawsze warto.Dziękuje z góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

dlatego szukam elektryka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

no to faktycznie trzeba do elrktryka.Ten z Kraski jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

Donald - niestety znowu moga sie chowac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

Protagoras w myśł tego ty też je masz i urodziłes się mordercą. Owszem była taka teoria Lombroso o cechach wrodzonych świadczących o tym czy ktos jest przestepcą czy nie ale tam musiało wystepować kilka tych cech łacznie. Jednak nie znalazła ona potwierdzenia w życiu. Człowiek rodzi się jako czysta karta która zapisują inni a także on sam. Nie ma ludzi uwarunkowanych genetycznie na być mordercą. Są uwarunkowania fizyczne które w trakcie kształtowania osobowości i charakteru cżłowieka sprzyjają temu ale nigdy nie są przyczyną sama w sobie..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

I rzyj dalej na zachodnim lózie,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

Donald - chyba wbrew Twoim domowym przepisom , a jeśli takowe znasz to wskaż konkretną podstawę i wtedy błyszcz....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

Na muszli 4 czerwca wystarczy wejść na neta i wpisać to takie trudne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

"lancelot" mam dość duży dystans do siebie i nie pracuje na odwal i nie biorę prezentów a o to poszło, przeczytaj dokładnie moje wcześniejsze posty, na moje miejsce dostała się osoba, która ma mniejsze kwalifikacje i to mnie zdenerwowało, bo kryteria wyboru były jasne i ja je spełniłam, ale nie spełniłam tylko jednej, której "alize" nie wpisała nie dałam jej osobistego powodu w postaci likieru lub dobrej whisky do zatrudnienia i to mnie oburzyło, jeśli chodzi o imprezy to prawda mogę nie mieć zbytnio czasu na wyjścia na takie imprezy, bo często muszę wyjeżdżać, ale jak na razie to nie widzę, aby byli tu jacyś forumowicze niezmiernie zachwyceni imprezami zorganizowanymi przez MOSiR proszę powiedz "lancelot”, kogo się MOSiR spytał, co by chcieli mieszkańcy? pisałam już o tym nie zrobili ani jednej ankiety wśród mieszkańców, więc mamy się bawić na tym, co sobie zorganizują za nasze pieniądze, firmy tego typu jak MOSiR chcą sobie w zaciszu czerpać pieniądze podatników i jak widać po zmianie godzin pracy nie interesuje ich choćby trochę zwrotu pieniędzy zarabiając na karnetach, mimo takiego szumu i tak nie zmienili godzin pracy i maja gdzieś ludzi, którzy od lat korzystali z basenu, jednym słowem godziny mają być dogodne dla Pana Dyrektora Księgowego i Pani Kadrowej i basta reszta niech spada mimo, że płacimy podatki na to i wykupujemy karnety dodatkowo to nie dla nas jest basen i już.

To Ty "lancelot" zastanów się, co piszesz, bo to przykre, że jesteś zadowolony z czegoś, co pracuje na 30% swoich możliwości popatrz na inne miasta, co tam robi MOSiR

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

kurw* w wyszkowie byłem wczoraj 95 kosztowała 4.86 a gaz 2.29 i weż się nie wkurwi* za przeproszeniem , porównując z ceną w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

Komendant ostrołęckiej policji: "W normalnym trybie, na weselu na Kurpiach dostałby w ryja". O komentujących: "99.9 to są osoby, które były aresztowane i mające problemy z prawem"

http://www.moja-ostroleka.pl/komendant-ostroleckiej-policji-w-normalnym-trybie-na-weselu-na-kurpiach-dostalby-w-ryja-o-komentujac,1305398644,3.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiSu złodziejem, zdegradowali przyjaciela Kaczyńskiego za kradzież spirytusu!

Proponuje policjantom ustać tam lub na innej dojazdowej drodze do miasta przed 6 z rana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org