czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
No to Kijewski z KOD-u

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Kijewski z KOD-u

nie słyszałam o stawkach rzędu 80zł, może to jest przez MOPS dofinansowywane i wtedy tylko jakiś komitet rodzicielski, teatrzyki czy rytmikę się płaci? koleżanki z tego co mówią to płacą po 200-230zł, uważam że do 300zł to jeszcze uczciwa suma ale jeśli będzie drożej to wielu osób nie będzie stać na puszczenie dziecka do przedszkola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Kijewski z KOD-u

Co sadzicie o obsłudze w stsach jakie jest wasze zdanie dotyczace tych pań???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Kijewski z KOD-u

No do której bym nie poszedł to jak mi kupon wypisze, to nigdy nie wchodzi ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Kijewski z KOD-u

twoja stara robi pokazy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Kijewski z KOD-u

Też tak uważam. Widocznie były ku temu powody, których poznać nie musimy. Sprawa firmy - nie nasza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Kijewski z KOD-u

Osobiście nie mam nic przeciwko, ale odrobina przyzwoitości nikomu nie zaszkodziła , więc raczej nie chciałbym uprzykrzać życia sąsiadom... Pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Kijewski z KOD-u

Grill na balkonie jak najbardziej ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Kijewski z KOD-u

krist OFF za takie posty powinieneś trafić pod prokuratora. Jakie masz dowody że ktoś kradł,(bo tak wynika z twojego postu).
Firma Domel stoi dobrze i ma kupę zleceń, zmiany były potrzebne aby usprawnić produkcję, więc po co to pieprzenie głupot.

Druga rzecz , Domel zatrudnia ok. 130 osób (30 w to a w tamto), więc nie jest żywicielem naszego miasta, pytam się po co opluwacie rodzimą firmę, potrzeba więcej bezrobotnych.
A co do ciebie i twojego informatora, to sorry ale opluwanie kogoś w taki sposób to cios poniżej pasa.
Myślę że były prezes tego ci nie popuści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Kijewski z KOD-u

Witam , poszukuje osoby ktora odplatnie znajdzie mi kontakt do firmy sprzedajacej interesująca mnie maszynę - dotyczy terenu włoch lub francji. Prosze o odp na maila norbertx21@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org