czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sznowny Panie Prezydencie Miasta Lomza Rada Nadzorcza Zarzad MPEC -u. Modernizujcie Kotly WR 25 do spalania odpadow komunalnych.

To silni trza wymienic bo sie juz popsuł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sznowny Panie Prezydencie Miasta Lomza Rada Nadzorcza Zarzad MPEC -u. Modernizujcie Kotly WR 25 do spalania odpadow komunalnych.

A ja zgubiłem wczoraj klucze 11 V 2011... :( znalazł ktoś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sznowny Panie Prezydencie Miasta Lomza Rada Nadzorcza Zarzad MPEC -u. Modernizujcie Kotly WR 25 do spalania odpadow komunalnych.

I nie klam ze straci dostep do grania online... trzeba tylko pilnowac zeby gry nie odpalic rpzed premiera i ciagle sledzic nowe zabezpieczenia i chronic sie rpzed nimi... gram na X360 juz kilka lat online i jakos bana nie mam... nie wprowadzaj ludzi w lab... pewnie piszesz z game pointu czy innego sklepu co zarabia na tym... moze czas sie zajac przerobkami ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sznowny Panie Prezydencie Miasta Lomza Rada Nadzorcza Zarzad MPEC -u. Modernizujcie Kotly WR 25 do spalania odpadow komunalnych.

jak was czytam to normalnie na żygi sie zanosi : P ja to nie wiem jak mozna przeżywać w nie skonczonosc jakies rozstania.Zawsze po związku jest nastepny zwiazek, jak cos nie wyszlo to nie ma co robic wokół tego takiego szumu, prawdziwa milosc przetrwa i nie pozwoli sobie na rozstania z głupich powodów typu terminy slubu jak wyzej napisał czy odejscie od partnera bez zadnych wyjasnien.Jestescie zbyt naiwni .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sznowny Panie Prezydencie Miasta Lomza Rada Nadzorcza Zarzad MPEC -u. Modernizujcie Kotly WR 25 do spalania odpadow komunalnych.

podobno na budowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sznowny Panie Prezydencie Miasta Lomza Rada Nadzorcza Zarzad MPEC -u. Modernizujcie Kotly WR 25 do spalania odpadow komunalnych.

Czy w Łomży można kupić buty WISHOT ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sznowny Panie Prezydencie Miasta Lomza Rada Nadzorcza Zarzad MPEC -u. Modernizujcie Kotly WR 25 do spalania odpadow komunalnych.

a co juz chcesz sprzedac te buty z tej paczki z usa ??????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sznowny Panie Prezydencie Miasta Lomza Rada Nadzorcza Zarzad MPEC -u. Modernizujcie Kotly WR 25 do spalania odpadow komunalnych.

wódka dziwki i lasery zapewnione

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sznowny Panie Prezydencie Miasta Lomza Rada Nadzorcza Zarzad MPEC -u. Modernizujcie Kotly WR 25 do spalania odpadow komunalnych.

minister propagandę siejesz szczago się mówi że -


http://www.faktychicago.com/wydarzenia_chicago/wizyta-Obama-Polska-zniesienie-wiz.html


HEHE ale z mysterr nie gorączkuj się tak bruklin zobaczysz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sznowny Panie Prezydencie Miasta Lomza Rada Nadzorcza Zarzad MPEC -u. Modernizujcie Kotly WR 25 do spalania odpadow komunalnych.

Ale jaja, nawet Rooney błąd zrobił :)
W sam raz ten koniec świata się ułożył, bo mecz ŁKS-u o 12.00. Wszyscy na stadion dopingować nasz ŁKS ostatni raz. Kto jeszcze nie był na meczu, ten ma szansę już ostatnią popatrzeć na naszą drużynę jak ten koniec świata wypali. Nie traćcie czasu przed monitorem w tym dniu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sznowny Panie Prezydencie Miasta Lomza Rada Nadzorcza Zarzad MPEC -u. Modernizujcie Kotly WR 25 do spalania odpadow komunalnych.

też mi nowość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sznowny Panie Prezydencie Miasta Lomza Rada Nadzorcza Zarzad MPEC -u. Modernizujcie Kotly WR 25 do spalania odpadow komunalnych.

ola stawiasz pewne sprawy na glowie i wprowadzasz jakies wlasne prawa...
Jak twoj pies bedzie na twojej, prawidlowo zabezpieczonej, posesji i dziecko tam wlezie i zostanie pogryzione, to nie twoja wina. Jak pies bedzie na smyczy i w kagancu, ale dziecko pobiegnie do psa i pies je przewroci itp, tez nie twoja wina.
Ale jak puszczasz psa luzem i ten pies ugryzie dziecko, ktore wyciagnie do niego raczki, to jest twoja wina.
Podajesz przyklady z nozem, to powiem ci tak, puszczanie psa luzem i dopuszczenie do pogryzienia, to nie jest sytuacja analogiczna do osoby, ktora kradla ci noz i sie nim skaleczyla, tylko do sytuacji gdzie biegasz sobie po ulicy z nozem w rece i ktos na ciebie wpadl i sie pokaleczyl...
I wlasnie, pies jest twoj, jak go puscisz luzem, to niewazne czy to dziecko wyciagnelo raczki do pieska, czy piesek sam "sie wyciagnal" do dziecka, wina jest twoja, bo to ty go puscilas, ty stworzylas zagrozenie. I mysle, ze kazdy sad ci to szybko uswiadomi. Szkoda tylko, ze przez taka bezmyslnosc moga ucierpiec przypadkowe osoby.
Rozbraja mnie, ze traktujesz sobie przepisy tak wybiorczo i zastepujesz je jakimis wlasnymi zasadami. To tak jakbym ja stwierdzil, ze bede sobie po miescie jezdzil setka i nie zwracal uwagi na przejscia dla pieszych, bo to moj samochod, a jak jakis bachor nie uwaza jak lazi, to jego problem...

Co do uczenia dzieci obchodzenia sie ze zwierzetami to oczywiscie tez masz na wszystko gotowa rade... Oczywiscie wedlug Ciebie 2-3 latkowi mozna wszystko wytlumaczyc jak doroslemu i on to wszystko rozumie...
Z pewnoscia w lot pojmuje roznice, ze piesek na smyczy jest dobry i mozna go poglaskac jak wlasciciel pozwoli, ale pieska bez smyczy glaskac nie wolno, chociaz niewiadomo czemu, skoro piesek bez smyczy nie jest zly? Oczywiscie dziecko od przyjscia na swiat takie rzeczy powinno pojmowac bez problemu... Tak czy inaczej dziecku trzeba zaszczepic strach przed biegajacym luzem psem. I teraz powiedz, czemu czyjes dziecko ma sie bac, bo twoj pies akurat biegnie sobie luzem?
Wytlumacz mi tez, dlaczego rodzic tego dziecka ma zakladac, ze ten pies jest niegrozny i nic nie zrobi dziecku? Aha, wiem, to ze ktos sie boi to z pewnoscia jego problem, nie twoj...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sznowny Panie Prezydencie Miasta Lomza Rada Nadzorcza Zarzad MPEC -u. Modernizujcie Kotly WR 25 do spalania odpadow komunalnych.

Coś czuje że nadejdzie kiedyś chwila że TVN się o nich dowie i pojawią się w telewizji, tylko czekać. Tacy ludzie wprowadzają ducha w miasto, tworzą historię. Nawet mnie trochę wzruszają, zawsze razem, zawsze w ruchu spełniając swoją pasję - zbieranie puszek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org