czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPEC Lomza

Złodziej!! Oszust!!Ja i moi znajomi wysyłając sms-y z myślą o rodzinie Państwa Mańczak z chęcią pomocy Im jesteśmy zbulwersowani tą całą sprawą. To jest wstyd i hańba dla Łomżyniaków, że mają w swoim szpitalu takiego lekarza któremu tak naprawdę powinni wierzyć... a tu się okazała zwykła hiena której się poprzewracało w głowie przez pieniądze które należą się Państwu Mańczak. Nie zostałam oszukana tylko ja i moi znajomi ale My wszyscy którzy mając chodź trochę współczucia i chęci pomocy pomogli tym chorym dzieciom, podłość ludzka nie zna granic !!! Nie można zostawić tak tej sprawy !!! trzeba to nagłośnić żeby w końcu się lekarz wywiązał ze swoich obietnic !!! LUDZIE POMÓŻMY TYM DZIECIOM !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC Lomza

Andre695 wydaje mi się że o wilku mowa :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC Lomza

Ciezkie do ogarniecia? ^^ Policja zwraca sie do Twojego dostawcy internetu, z prosba o sprawdzenie, kto o tej godzinie mial przydzielony taki adres IP, a administrator robi to bez zadnego problemu...
Widze, ze niektorzy sa bardzo naiwni w przekonaniu o anonimowosci :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC Lomza

Tak czy siak lekarz wygral dzieki tej rodzinie i wykorzystal chore dzieci do tego.Polowe wygranej powinien z pocalowaniem reki im ODDAĆ





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC Lomza

I owszem równiez jak przedmówca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC Lomza

Zatrudnie dziewczyne piekną zgrabną do sklepu z ciuchlandu wykształcenie wyższe wiek do 25 i 3/4 lat płace 3,56 zł za godzine 20 godzin dziennie.
Zbychu 500 560 456



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC Lomza

IDZIECIE?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC Lomza

,,Al(OH)3 + H2SO4 ---> Al2(SO4)3''

brawo A-Z;
siadaj,pała+ na zachętę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC Lomza

Witam

Mam pytanie ile teraz kosztuje łuk u Pani dr Kowalewskiej z konst. 3 MAja?? Jakie ceny za wizyty? jak długo trzeba czekać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC Lomza

Witam. Chciałabym sie dowiedzieć gdzie polecacie? jakie są ceny karnetów lub jednorazowego wejścia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC Lomza

Osobiscie nie bylam, ale slyszalam pozytywne opinie na temat tego salonu, wiec moze warto sprobowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC Lomza

http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1305618633 Poprostu ja już komentarz zostawiam wam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC Lomza

Co za idiotyzmy i wulgaryzmy są powypisywane pod moim Nickiem. To nie moje wpisy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org