piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Inni poszli za przykładem Rycha.

akurat w wakacje to bedzies mial napewno okazje jesli tylko chcesz piatek wieczor czwartek wieczor aleja gwiazd i tak przez cale miasto na wozku przejsc to zobaczysz ilu jest sprawing partneriow ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.

dopiero?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.

a kto to Kasia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.

Autor: xankax (---.elomza.pl)
Data: 12-05-11 02:41

(...Brzeczyszczykiewicz jeśli uważasz, że błahostką jest, że urzędnik państwowy na dość wysokim stanowisku ma sprawy o niespłacane długi i ma dostęp do publicznych pieniędzy to poczytaj sobie prawo, to, że konkretnie nie mogę napisać, kto to, bo to kwestia prawna,
...)

- to czemu nie pójdziesz z tym co wiesz ( a jak mówisz wiedzę masz rozleglłą) tam gdzie powinnaś a bawisz się w zwykłe plotki na forum internetowym? To nie świadczy o powadze i rozwadze bynajmniej.



(...ale jak widzę to interesowałoby Ciebie, kto się rozszedł z kim, kto, z kim śpi i kogo zdradza o to by były rewelacje, niestety nie mam, kiedy zasięgnąć opinii prawnika, co mogę opublikować, ale jest tego tyle, że nawet prokurator z chęcią się tym zainteresuje,...)


- jak wyżej. Są instytucje, pisząc tu nic nie zyskasz.




(...co do mojej dumy to prawda, że jest urażona i żałuje, że się nie dostałam do MOSiR w Łomży, ale Niestety nie miałam takich koneksji i znajomości z Panią kadrową jak bardzo bliski jej pan, BHPowiec który pracował przedtem w urzędzie pracy wraz z Panią Kadrową i jak tylko ukończył odpowiednie kursy dostał się bez problemu do MOSiR nie jest to dziwne? ...)




- jak ukończył wszystkie potrzebne kursy to w czym problem???? A ty pokonczyłaś kursy jakieś??? No i jeszcze jedno. Sprawy łóżkowe to chyba ciebie interesują - pisałaś o tym ty, przypomnieć co pisałaś o p. studiującej na WSAP czy gdzieś tam?



(...I o to walczę żeby tego nie było, bo ja chciałam coś robić w tej firmie, ale tam nie przyjmują ludzi chętnych z dużym potencjałem tylko znajomych, żeby mogli siedzieć na ciepłych posadkach!...)


- w ten sposób nie osiagniesz efektów swojej walki. Walcżyć też trzeba umieć z głową. Jak nie masz sojuszników to ich poszukaj, ale nie tu. Jak masz mocne dowody, to rób z nich uzytek, ale nie w ten sposób. Bo to co najmniej nie wygląda poważnie. A efektów nie będzie. Pozdrawiam. I jeżeli masz jakąś wiedzę o nieprawidłowościach to dobrze, można coś zmienić, ale trzeba wiedzieć co z tym zrobić. Jak masz prawnika z którym konsultujesz - to niech ci podpowie. Powodzenia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.

No prawda. Dziś baryłka już tylko po 97 $ ciekawe jak to zmieni ceny na stacjach w Łomży:)

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.

Witam Chciałbym się dowiedzieć może ktoś z was wie ile kosztuję jedna Bala o długości 4 m a grubość 20cm? i gdzie najtaniej u nas w Łomży ją dostane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.

Moja miła, melase kupisz w patrolu, cena za opakowanie pewnie coś koło dychy. Możesz też zapytać w kioskach gdzie jest trochę więcej wyrobów tytoniowych, a takich jest w Łomży sporo.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.

Dobry fenomen, znana raczej z biustu, psudo kontrowersyjności niż z muzyki. No ale kto co lubi, ja słucham muzyki :)
Tomek Stańko w Łomży- maarzenie.
Na L.P, Dzem też bym poszła, żeby nie było:)
26 czerwca Kasia Kowalska w Grajewie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.

zielona glinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.

nic nowego - dzieci wypadają z okien

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.

Ależ niczego ci nie narzucam :) Nie napisałam nic osobistego po prostu dziwi mnie 'szał' na taką kreację. Ludzi bardziej interesują jej skandale ' niż muzyka. Ale ona chyba nie ma większych ambicji do bycia artystą, ważne aby była znana. No i w sumie swoją muzyką by się nie obroniła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.

mnie się np pytała co chce robić w Policji no to jej powiedziałem że na początku to co wszyscy czyli służba patrolowa a potem wszystko zależy od przebiegu mojej służby co dalej będę robić to się zaczęła krzywić że to niezbyt dobra odpowiedź, to co jej miałem powiedzieć że chcę być na wejście komendantem głównym ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.

Chwile przyjemności ,a teraz pieczenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inni poszli za przykładem Rycha.

czy warto wybrać się na nowy basen w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org