piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

glowne pytanie. Masz umowe kupna sprzedazy auta, czy tylko jakas zwykla umowe, ze zaplacilas tyle i reszta masz doplacic za auto? W umowie kupna masz punkt o tym, ze kupujacy byl poinformowany o stanie technicznym w momencie kupna czy cos takiego, w tym wypadku, jezeli jestes oszukana i stan auta zostal przed Toba zatajony, miedzyinnymi poprzez podbicie przegladu (przy okazji radze to zglosic to i kolega zobaczy co oznacza lewe podbijanie dowodow na samochody nie nadajace sie do jazdy) to masz prawo odstapic od umowy i dochdzic swoich praw. Dokladnych dni itp Ci nie podam, ale znajdziesz wszystko w internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

bardzo mądrze powiedziane popieram

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

Szukam drugiej połówki. Najlepiej płci męskiej. Ktoś kandyduje? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

Anteny DVB-T niczym nie różnią się od normalnych anten

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

Ja mogę kandydować ale tak w ciemno???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

Coś w tym jest, ja dzisiaj również tam jadłem i wydawała mi się jakaś inna ta pizza, taka niedopieczona i w ogóle jakaś mało zjadliwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

Nawet strażakom zakurwić w balet nie pozwolą.Co za kraj;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

PS
Ukryty brak możliwości prokreacji czyli tworzenia nowych członków kościoła(do załatwienia z lekarzem, jeśli oboje tego chcecie) jest THE BEST

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

jak to widziałaś i jesteś pewna że pomógł temu kotowi człowiek to zgłoś to !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

hahahaha turbodymomen fotografuje i kameruje jednocześnie

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

to zrób:) trzeba troszkę pomysleć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

Super by bylo bo kotek nie jest niczemu winien ze poprzedni wlasciciel go zostawil. Jakby co to jest w tej chwili dokladnie za blokiem 3a od strony balkonow, w tych niskich ogrodkach z zielenia. Kotek na chwile obecna jest przerazony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

tak ma stać , nie musi tego robić non stop ale po to jest wyszkolony i posiada specjalistyczne wyszkolenia oraz doświadczenie , że powienien odpowiednio wcześniej zareagować a nie czekać na wezwanie bo jest korek. Idąc twoim tokiem myślenia to świat powinien być idealny - nikt nie powinien kraść , gwałcić czy zabijać a w końcu wjeżdzać na skrzyżowanie w sytuacji gdy nie ma możliwości kontynuowania jazdy za skrzyżowaniem. A tak nie jest i nie będzie , natomiast sa korki i beda jeżeli nie bedzie odpowiednio szybkiej , sprawnej i konkrektej organizacji pracy policji drogowej w celu przeciwdziałaniu takim sytuacjom. Na koniec dodam ,że to nie tsunami ani jakiś zywioł ktorego nie da się przewidzieć.

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

Tak się zastanawiam kto to jest. Ma być patronem ronda w okolicy Poznańska/Kraska. Może jakiś były sołtys Kraski albo Konarzyc ?

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

przeczytalem te wszystkie opinie o piekarni lipkowej i mam swoje zdanie ale nie bede rozpisywal sie na ten temat pracowalem jako kierowca i nie narzekalem choc bylo ciezko najgorzej zima dawala sie we znaki to nie nazekam i moze bym pracowal dalej ale wyszlo jak wyszlo i to moja sprawa milo wspominam prace w terenie polubilem ludzi i ciezko bylo sie rozstac tak wyszlo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

Gdzie można kupić najtaniej w Łomży Bebilon Pepti?

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krysia uciekająca przed suewerenem

kopiejka czy kobiałka jeden h... :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org