sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

A to coś koło tego.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

ha ha jeżeli ten link to faktycznie projekt nowego ronda to gratuluje pomysłu Panu Karwowskiemu. Czy Stary Rynek w kolorze kostki i wycięcie drzew jeszcze chyba za PRL to też nie przypadkiem tego Pana pomysł ? Odnośnie tego nowego skrzyżowania mogę się założyć ,że koreczki będą i to wieksze niz są teraz i to jak w banku - dwa lewoskręty z Zawadzkiej w Piłsudzkiego i Piłsudzkiego w Zawadzką jak w banku

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

podwozie? wiec w kałuże to sam se umyjesz!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

A ja ostatnio byłem w firmie na poligonowej potrzebują spawaczy jakieś hale robią i zabudowy samochodowe, nie wiecie jak płacą??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

zajebisty pomysł! mam nadzieję że jest to początek dużego udanego biznesu :)


pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

ciekawe-tematy "z pod" siebie to wyjadasz pieniądze teścia :) pisząc z jego komputera ---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nikt nikomu niczego nie zazdrości ,zaś każdy opisuje realia panujące w firmie. Co do fur , 3/4 to auta nie będące zarejestrowanymi w Polsce , w niedziele giełda Białystok zaś w tygodniu kartka przy trasie albo Komis w Łomży :) . Nie tłumacz się za kogoś bo temat schodzi na drugi plan. Była mowa o pracy w piekarni a nie o autach "komisowych". Każdy wie , że nasz region jest bardzo mały i każdy każdego zna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

kawosz Dobre pytanie. Odpowiedź moja brzmi tak nie wsiadam z n....im czy naćpanymi frajerami do samochodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

A po drugie: widzę że zazdrość ludzka nie zna granic. Każdy grabi do i pragnie coś mieć. Ci, którym się nie udaje ( np. z braku wykształcenia lub w tym przypadku " rozumu") pozostaje ZAZDROŚĆ

Więc drodzy "słuchacze" ta rozmowa prowadzi do nikąd, lecz może mieć poważne konsekwencje co do niektórych osób nie przebierających w słowach !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

jw



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

Test, który rozwiązywałeś jest testem projekcyjnym: Test Niedokończonych Zdań Rottera. Można go "potraktować" ilościowo lub jakościowo, w zależności od potrzeb. Interpretacja ilościowa informuje o stopniu przystosowania. Z jakościową jest większy problem- psycholog interpretuje wyniki w oparciu o dane podejście. Do niego też się nie da przygotować- w końcu niewiadomo w jakim podejściu psycholog będzie tworzył interpretację...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

A po co tobie taka wiedza? To jakiś szczególny rocznik?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiecione pod dywan, ale smród pozostaje.

ha ha ha ha ale dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org