czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

http://www.youtube.com/watch?v=nC0LBQZIrZ4&feature=related

Na pochybel..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

taka prawda, ze dokladnie nikt Ci niestety nie powie. Jak nie masz pojecia, jako za przeproszeniem, wafel to dostaniesz z 6zl i to dobrze, jak juz dopuszcza Ciebie do czegos konkretnego to wiecej uda Ci sie dostac. Niestety, ale to bardzo obszerny temat. Sa przedsiebiorcy u nas u ktorych dostaniesz przy pracy fizycznej na budowie 10, a sa tez tacy, ktorzy za to samo zaplaca Ci max 7zl. Zalezy co Ciebie konkretnie interesuje, bo trzeba sie okreslic i wtedy mozna rozmawiac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

Wieźli kilo koksu i setke mety;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

Okradli MlekoMat;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

Uderz w stół, a nożyce się odezwą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

"strażak" te wszystkie pizzerie są 100% lepsze od tego grubego Benka, (widać po ilości klientów jaki ten benek pyszny,że aż pusto i strach ,że coś starego podadzą, a ser to........... ) Smacznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

↑ nie bynajmniej a przynajmniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

taaa no i co z tego? co wniosłeś do tematu Darck flecie?chcesz być fajny? PRZYNAJMNIEJ to ty masz nasrane w głowie ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

Najbezpieczniejsze przy rondzie Kościuszki? Przecież tam dochodzi najczęściej do potrąceń pieszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

Autor: Majka74 (---.elomza.pl)
Data: 17-04-11 20:51

Mi tam o nic nie chodzi sam się do mnie przyczepiłeś i jakieś kpiny z twojej strona na mój temat a póżniej mówisz że mi o coś chodzi.
A tak poza tym kredek już nie używam od bardzo dawna.Wiadomo każdy ma swoje zdanie.Po prostu biegam i nie przechwalam się jakie to mam rekordy, bo to dla mnie nie istotne


Autor: Majka74 (---.elomza.pl)
Data: 15-04-11 16:36

Nawet jak chciałabym z kimś biegać to mi nikt nie potrafi dorównać,może dlatego ludzie nie mają kondycji.

:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

drogowcy 12 zł,domel 8-9 zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

a wrzystkie jasie wolom PESA i hój :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

junior_2202@o2.pl
odezwij sie na maila, ostatnio robilismy porzadki i jest duzo zdjec, ktore babcia zbierala od 1920 i starsze. Po prostu musialbym przejrzec co zostanie w domu, a co moglbym oddac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

Zespół grający na żywo [perkusja, instr. klawiszowe, git. basowa, saksofon, akordeon] szuka gitarzysty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

całkiem dobry ruch. Czemu wietrzyć firme od dołu tzn zwalniac pracowników jak w myśl zasady ryba śmierdzi od głowy więc prawidłowym jest wywalenie całej góry. W tym przypadku własciciel jak widac zrobił dokonałe posunięcie oby inni w tym mieście poszli za jego przykładem a efekty będa niesamowicie pozytywne.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

Enej będzie na muszli 4 czerwca nie 10 !!! wejdź na google to się dowiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

ma ktoś jeszcze jakieś zdjęcia albo filmiki z rozpoczęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZACZĘŁO SIĘ! PORTALIK ROBI W GACIE!

taa w Łomży jest studio tatuażu lecz nie polecam Ci go, mi również go nie polecano a jednak zaryzykowałam i teraz żałuję.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org