środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Niedżwiedzia przysługa\" oszołomów gloryfikujących prezdenta, obnaża tylko denny poziom jego elektoratu

Ronda (czyli skrzyżowania równorzędne) mają sens jedynie wtedy, gdy natężenie ruchu z każdego kierunku jest podobne.
Jeśli na jakimś kierunku natężenie jest wyraźnie większe to sens mają światła.

Uzasadnienie:
Na rondzie nie ma uprzywilejowanego kierunku ruchu.
Jeśli ruch na rondzie jest taki, że z jednego kierunku czeka zawsze 100 samochodów a z drugiego 10 to to uprzywilejowane są kierunki o mniejszym natężeniu ruchu. A powinno być odwrotnie...

P.S. Zamiast budować ronda typu "beret" należałoby zdjąć znaki pierwszeństwa - efekt ten sam co ronda a koszty mniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Niedżwiedzia przysługa\\\" oszołomów gloryfikujących prezdenta, obnaża tylko denny poziom jego elektoratu

Czy w którymś z łomżyńskich salonów można skorzystać z biologicznego manicuru?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Niedżwiedzia przysługa\\\" oszołomów gloryfikujących prezdenta, obnaża tylko denny poziom jego elektoratu

pewnie jestes troche starszy niz ja-jako male dziecko ,czesto mijalam te ulice w drodze do przedszkola-ale 100% pewnosci nie mialam.
dlatego ze znakiem zapytania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Niedżwiedzia przysługa\\\" oszołomów gloryfikujących prezdenta, obnaża tylko denny poziom jego elektoratu

No pisali powyżej na ul. Nowogrodzkiej jest producent siatki i wszystkich akcesoriów do tego potrzebnych trzeba tam podjechać i oni pomogą co i jak bo mają kontakt z ludzmi co to wykonują a nie wykluczone że i sami zrobią Ci wszystko na gotowo.Towar mają dobry i niedrogo, firma rzetelna kiedyś sama korzystałam z ich usług i wogę polecić z czystym sumieniem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Niedżwiedzia przysługa\\\" oszołomów gloryfikujących prezdenta, obnaża tylko denny poziom jego elektoratu

Szukam krzewu maliny.Jeśli ktoś wie gdzie kupić, byłem już na Kierzkowej i na Siekiewicza.Czekam konkretne odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Niedżwiedzia przysługa\\\" oszołomów gloryfikujących prezdenta, obnaża tylko denny poziom jego elektoratu

ale można i słodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Niedżwiedzia przysługa\\\" oszołomów gloryfikujących prezdenta, obnaża tylko denny poziom jego elektoratu

przy łopacie 7-8zł a na rusztowaniu,gdzieś przy konkretach na dachach itp 10-12zł bynajmniej tak w tamtym roku było



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Niedżwiedzia przysługa\\\" oszołomów gloryfikujących prezdenta, obnaża tylko denny poziom jego elektoratu

Ja jadę jutro (w niedzielę) o 19.00 i jeśli ktoś chętny to mogę zabrać :)
tel. 698-296-423

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org