sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

No to nie zle5 samochodow temat dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

Dzięki za info.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

K.u.r.w.a pewnie że tak a ten post jest stary jak te baby co kiedyś wychodziły z tego salonu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

czym Ty się faszerujesz zjebiie matrymonialny ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

Płacisz 100, masz do wykorzystania 120, proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

polecam bar "777" tzw. siódemki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

może zróbmy z nich transformersa, co posprząta psie sraki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

a macie już jakiś sprzęt itp. weź coś więcej opowiedz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

gamoń jestemw tej sytuacji bo robita była policyjna SKODA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

gdzie w Łomży dobre solarium?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

S.P.I.E.R.D.A.J W JAK NAJDALSZY C.H.U.J

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

odezwij sie na gg podam ci namiary 622766

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

To nie pij i tu nie pierd.....ol. Zamiast wspierać regionalny browar to pisze tu głupoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

masz urazy z przeszłości ćpunie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

Nooo PIERW poprawnej polszczyzny TRZA nabyć, a znaleŚć się znajdzie ;) (bez urazy)

No dobra a tak poważnie, myslę ze w takim saloniku poszukują osoby o miłej aparycji, zadbanej, niepalącej, a wykorzystywanie to już norma.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

Łomżyńskie naaajlepsze :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

http://www.programosy.pl/program,youtube-downloader.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

a mi sie ten caly sponsoring nie podoba - sa boiska orliki ,
kupcie sobie koszulki na rynku czy w szmateksach - mozna znalezc tanie i ladne, nawet w jednym kolorze - np niebieskim,
i grajcie sobie w te piłke.
mi nikt silowni nie sponsoruje ani basenu
a wam zaraz kasa potrzebna - a za darmo to sie nie raczy piłeczki pokulkowac?
za przyjemnosci sie płaci a nie szuka "sponsorow".

" zrobimy w Łomży piłkę na dobrym poziomie" - bez pieniedzy nie da sie nic zrobic "na poziomie" - tylko za kase? - to nie sport - to zawód jesli za to sie kase otrzymuje
sport to zabawa, wysilek, przyjemnosc ze zdrowej , bezinteresownej rywalizacji

"Kto chce być za jakiś czas klepany po plecach, to niech teraz dołączy do grona sponsorów i pomaga "
klepani to sa politycy za rozne ustepstwa i przyslugi

" reklamowania Swoich usług poprzez sponsorowanie" - chyba szybciej zareklamuja poprzez ulotki lub jakies datki na biedne dzieci lub porzucone zwierzatka , niewielu ludzi chodzi na mecze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

przebierz sie za kleche i zbieraj na ratowanie stoczni,juz kiedyś koleś z Torunia w taki sposób się obłowil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

ja mam pomysl , zainwestuj w łks , zwroci ci sie w nastepnym wcieleniu :d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

o, dziękuję za info o dniach otwartych, na pewno będę.

może jeszcze ktoś coś wie przydatnego? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

xenony to pikuś w porównaniu do leadów to jest dopiero masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

Witam,
jestem pierwszy raz na na forum ...i zastanawiam się jak działa szpital w Łomży .......
Zostałam przyjęta na oddział laryngologiczny w Łomży ponieważ miałam problem z chrypą, dusznością, zanikaniem głosu.(pół roku leczone u lekarza rodzinnego). Prawie 3 tygodniowy pobyt zakończył się diagnoza, skierowaniem na rehabilitację. W karcie inf. zapis w trakcie pobytu zaobserwowano poprawę stanu zdrowia.W zasadzie byłam zadowolona- gdyby stan mój się nie pogorszył...Po dwóch tygodniach postanowiłam pojechać i zweryfikować wyniki w Warszawie prywatnie(200wizyta +180badanie endoskopowe) . Wyczytałam w necie jakiegoś prof.(poczytałam opinie).
tam 15 minut wizyta + badanie endoskopowe i szok...!!!! Diagnoza najgorsza..... Jestem w trakcie badań histopatologicznych w szpitalu w Wawie Lekarz u którego byłam w WARSZAWIE pilnie przyjął mnie na oddział (musimy ratować życie)...... nie wiem co będzie....ale jeśli potwierdzą się badania. NIGDY WIĘCEJ ŁOMŻA !! JUŻ PRZESTRZEGAM !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

Witam! Otóż chciałem zapytać, czy w Toyocie Yaris zmieniał ktoś fabryczne radio na inne 2din? Szukałem w internecie i nic konkretnego nie znalazłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

Łukasz1984 guzik prawda. Nie ma pseudoksenonów. Ksenon to typ palnika (nie żarówki), który wymaga lampy specjalnej konstrukcji. Najczęściej jest to lampa soczewkowa lub specjalnie przystosowany do tego celu reflektor. Te wszystkie matoły, którzy montują ksenony w swoich furach nie mają za grosz rozsądku i fałdy w mózgu im się poprostowały skoro montują ten typ oświetlenia w zwykłej lampie. Ksenon w zwyklej lampie zachowuje się zupełnie inaczej niż normalna żarówka. Normlanie musi on być skierowany w konkretną stronę, a przygłupy montujące to w reflektorach nie wiedzą, że w zwykłm reflektorze wiązka ksenonowa świeci we wszystkich kierunkach, co jest nie do przyjęcia! Życzę tym wszystkim przy głup kom by ich niebiescy kontrolowali codziennie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

Montowanie używanej instalacji gazowej lub jej poszczególnych elementów jest zabronione!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sympatyków PiS. Jak można być prawicowcem,

Jeśli hodowla, to tylko rodowodowa (i to nie każda) lub hodowla pasjonacka. Niestety nie w każdej hodowli rodowodowej psy/koty czy inne zwierzęta są dobrze prowadzone.
W większości tematów poruszanych na forum nie mówicie o hodowlach, tylko pseudohodowlach lub rozmnażalniach. Rozmnażane są tam często osobniki o nieznanych pochodzeniach, wadach genetycznych, bądź dochodzi do chowu wsobnego.
Historia pewnej miłej pani z Łomży. Kupiła Yorka na Allegro, bo w końcu taniej. Zapłaciła 600zł, bo szkoda jej było wyłożyć drugie tyle na szczeniaka z hodowli. Jak się później okazało suczkę bzyknął (przepraszam za zwrot) jej brat, a szczeniaczki mają wiele wad. Wole nie wiedzieć ile ta pani wydaje na weterynarza i ile cierpienia przysparza jej widok pieska.
Niestety przez takich ludzi napędzany jest rynek. Zawsze znajda się ludzie chętni na szybki i duży zysk, a "wyprodukowanie" zwierzęcia bez większego dbania o niego nie jest jakimś tam problemem.
Jeśli kogoś nie stać na zakup zwierzęcia z hodowli to po co je w ogóle kupuje? Będzie go stać na szczepienia? Kastrację? Na karmy i suplementy?
I tu pisze o karmach, a nie jakiś świństwach typu Chappi, Pedigree czy innych świństwach.
Co do hodowli, co to za problem sprawdzić hodowlę? Pojechać, ocenić warunki w jakich zwierzęta się rozwijają. Prawdziwy hodowca z dumą przekaże wszystkie informacje, udzieli rad, po samym jego zachowaniu można wyciągnąć wniosek, czy on rozmnaża tylko dla pieniędzy i jego zwierzęta nie są odpowiednio zadbane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org