piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie mogę zrozumieć, jak Polacy mogą dać się pokroić z komunstów

hmmmmmmm Mateusz995 mysle ze jakieś technikum albo zawodowka. zalezy co lubisz i idz tą drogą zawsze masz jakis zawod ...a moze z czasem nabierzesz checi i pojdziesz dalej................ uczyc sie mozna i mozna :)):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mogę zrozumieć, jak Polacy mogą dać się pokroić z komunstów

Aktualne!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mogę zrozumieć, jak Polacy mogą dać się pokroić z komunstów

Hm
Idż do liceum jak normalny człowiek, do jakiegoś słabszego a potem kto wie .Jak okazesz jakies chęci to bedzie łatwiej niz w gimnazjum. A pozniej jeszcze zmadrzejesz i jakies moze studia zrobisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mogę zrozumieć, jak Polacy mogą dać się pokroić z komunstów

a karnety juz są ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mogę zrozumieć, jak Polacy mogą dać się pokroić z komunstów

Przeslij zdjęcia to moze do malej negocjacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mogę zrozumieć, jak Polacy mogą dać się pokroić z komunstów

nigdy nie poszlabym walczyc za swoja ojczyzne...wstydze sie za swoj kraj, ktory wobec mnie swojego rodaka jest nie fair, ale spokojnie czeczency i rumuny za mnie pojda, bo oni w przeciwienstwie do polakow maja za co dziekowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mogę zrozumieć, jak Polacy mogą dać się pokroić z komunstów

na Forex - rynku kapitałowym z dużą dźwignią finansową możesz szybko się dorobić ale też szybko stracić sporo :D
zapraszam na www.gtkforex.blox.pl


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org