piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamski terror ziobrzystów

nie chodz wcale do fryzjera, wszyscy sa bleee. lepiej zaoszczedz ten czas i posiedz tu na tym madrym forum, gdzie wszyscy wszystkim szkodza i wydaja zle i bezpodstawne opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski terror ziobrzystów

lauracrow1 :)


Twoje wyjaśnienie jest najlepsze ze wszystkich :):):)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski terror ziobrzystów

LDM Nie mają podlotu Do Głośników Estradowych Firmy JBL Harmankardon. Tak jak tu u góry pisze muzyk JBL to bardzo dobra firma tylko trzeba uważać na chinole. Ale jeżeli chcesz LDM to twój wybór...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski terror ziobrzystów

Witam wszystkich! Widzę, że temat poruszył wiele osób. Ja nadal zastanawiam się nad cc, chociaż bardzo chciałam rodzić sn, bo podobno szybciej się dochodzi do siebie :) Jak powiedział mi jeden ze znajomych " Samochód jak ci się zepsuje to kupisz sobie inny. Jak ci przyduszą dziecko przy porodzie i nie daj Boże coś się stanie to zostaniesz z tym na całe życie"... Bez komentarza każdy chyba zrozumiał...
Antonio - ja też uważam, że położne powinny mieć lepszy kontakt z kobietą a nie siedzieć i pić kawki. I moim zdaniem praca położnej nie polega na tym, żeby podać lek i odebrać poród. To nie Sklep z bułkami, "masz i się wypchaj, następny proszę". Problem cały polega na tym, że kobiety nie mają żadnego wyboru co do osób, które odbierają poród. Jak chcesz lepszą opiekę to zapłać. Zapłać drugi raz, bo przecież składki na NFZ odprowadza każdy pracujący. Jak ktoś się przyzwyczaił, że może sobie robić w pracy co chce i traktować ludzi jak śmieci, bo nikt mu za to nic nie zrobi, to tak będzie robił. W prywatnej firmie nie do pomyślenia... od razu na bruk. A w szpitalu przecież musiałaby się wydarzyć "gruba" historia, żeby ktoś poleciał. I robią z ludźmi co chcą...Nie kładę oczywiście wszystkich do jednego worka, bo naprawdę wierzę że są jeszcze porządni ludzie co zrobią to, co do nich należy bez koperty.
A co do szkoły rodzenia to moja koleżanka chodziła i była bardzo zadowolona... przed porodem. Bo w trakcie porodu wynikły komplikacje i całą teorię szlak trafił. Przeżyła to ciężko, nie wiedziała co ma robić a położna nie ułatwiła jej sprawy. Potem miała depresję poporodową. Więc proszę nie dzielcie kobiet na te "światłe i porządne" bo chodzą do szkoły rodzenia i te " głupie i nie myślące o dziecku" bo nie chodzą. To naprawdę jest krzywdzący podział.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski terror ziobrzystów

podbijam ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski terror ziobrzystów

wykresy rozciagania i sciskania dla materjałów plastycznych i kruchych omów wykorzystanie tych wykresów do obliczen wytrzymałosciowych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski terror ziobrzystów

chodzi o to ze musze prace o tym napisac a nie moge znalesc tego na necie


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski terror ziobrzystów

hahah
ja tam nie wiem o co chodzi w tym
równiez mam podobny problem z tym zadaniem
jak wiecie gdzie to mozna znalesc to pomuzcie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski terror ziobrzystów

tylko Monika z powyzszego linka, super jakosc w rozsadnej cenie, tylko do Moni trzeba udac sie do domku, ale to chyba nie jest problem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski terror ziobrzystów

ROBSON

Al. Legionów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski terror ziobrzystów

mała_eol

z tego co mi sie wydaje to ty bedziesz niestety rodzic pierwsza ja mam termin dopiero za kilkanascie tyg, ale i tak pewnie urodze troche wczesniej... Ja jestem teraz w 24 tc i szczerze mowiac bardzo licze, ze maluch bedzie prawidlowo ulozony do porodu bym mogla jednak rodzic naturalnie...

Ps. a ty na kiedy masz termin i jak wyglada u Ciebie sprawa z polozeniem dziecka ??

Pozdrawiam

duvall

zgadzam sie z Toba, ze kto bedzie chcial "zrobic" aborcje to i tak zrobi, ale moze choc dzieki obejrzeniu takiego filmiku jedna osoba zmieni swoje przychylne nastawienie do aborcji.

Wiem, nadzieje glupich, ale warto sprobowac pokazac madre filmiki na powazne tematy nie sadzisz ???

Pozdrawiam wszystkich i zycze mocnych nerwow

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski terror ziobrzystów

taniej wyjdzie Ci prywatnie u kogoś zaprojektować, na przykład u mnie. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org