czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pis zmienia organizację obchodów 13 grudnia

Witam czy ktos kupował maltanczyka w hodowli w małym plocku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zmienia organizację obchodów 13 grudnia

Malachit adwersarz z ciebie cieniutki.Ba jak się boisz wyjść spod spódnicy mamy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zmienia organizację obchodów 13 grudnia

Mylisz sie Droga Koleżanko :) Moje dziecię bezboleśnie przyszło na świat, bo nie musiało przeciskać sie przez kościsty kanał rodny :) Absolutnie nie stchórzyłam tylko UMOZLIWAŁAM dziecku bezbolesnego przyjscia na świat :) Masz rację poród naturalny jest fantastyczny dla dziecka :) :) ;p komfortowy itp., :D Jeśli upierasz sie tak bardzo że poród naturalny jest o wiele bezpieczniejszy, to odpowiedz mi na jedno zasadnisze pytanie.. Dlaczego tak wiele matek, rodzin, zakłada sprawy sądowe lekarzom że nie zostały do konca zachowane podstawe czynności przy porodzie sn wobec ich dzieci???? nie słyszałam jeszcze aby takie sprawy były zakładane przy metodzie ciecia cesarskiego...?????

nie poleciałam bo nie mam helikoptera, ani skrzydeł. Pojechałam autem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zmienia organizację obchodów 13 grudnia

w Małym Płocku jest hodowla maltańczykow zastanawiam sie wlasnie czy tam kupic maltańczyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zmienia organizację obchodów 13 grudnia

Po co dublujesz posty?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zmienia organizację obchodów 13 grudnia

Jaki mają przydomek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zmienia organizację obchodów 13 grudnia

tak są i uczniowie z WETY ale akurat pod moimi oknami sa uczniowie z I LO ale ok nie o tym temat był więc nie będziemy zaśmiecać ;] musiałam wyrzucić to z siebie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zmienia organizację obchodów 13 grudnia

Staremu żydowi Ickowi urodził się syn.
Idzie Icek do rabina.
- Rabin, Ja nie dożyje żeby zobaczyć co z mojej pociechy wyrośnie.
- jest jakiś sposób żeby to sprawdzić ?
Rabin na to:
- Pewnie że jest; postaw na stole wódkę, myckę, pieniądze i puść dzieciaka.
- Złapie myckę - będzie rabinem.
- Złapie pieniądze - będzie biznesmenem.
- Złapie wódkę - trudno - będzie politykiem.
Icek poszedł do domu, postawił na stole co trzeba i puścił dziecko. Gówniarz dopadł do stołu i zgarnął wszystko.
Idzie Icek do rabina.
- Rabin, takiej opcji nie było, zabrał wszystko na raz.
- Oj niedobrze Icek, niedobrze - to on będzie ksiądz katolicki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pis zmienia organizację obchodów 13 grudnia

Do szkoly, a nie do seksu! Takie pytania zadawac na forum, matko jedyna. Jak wyglada wizyta? Idziesz siadasz na fotel doktorek zapuszcza swoje rece do srodka bada i wypisuje recepte. Co nie bardzo? Nie podoba sie, ze trzeba z gola **** usiac przed obcym? W takim razie do ksiazek, a nie do seksu dzieciaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org