czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

Nie wszystko na raz i nie na hura, projekt MLPN nie jest ot tak sobie z rękawa wyjętym i bez jak to niektórzy rozpisują znienawidzonego MOSiR -u pewnie trzeba by było jeszcze dłuuugo poczekać na takie cuś o ile by w ogóle powstało.
Jak by nie było to dzięki tak znienawidzonemu MOSiR w MLPN gra prawie 400 ludzi co weekend, do tego powstała MLK (Miejska Liga Koszykówki) i będzie więcej tego typu przedsięwzięć gdyż w mieście jest na to zapotrzebowanie. Niestety jak życie po raz kolejny pokazuje łatwiej jest krytykować niż samemu spróbować. Co do organizacji gry w piłkę to zdaje się że nauczyciel z mechaniaka pan Nadolny chyba organizuje ligę dla dzieciaków. Wszystkich chętnych zapraszamy w każdy weekend na boisko przy ul Katyńskiej ( nie daleko "Ambroziaka" ) z rodzinami do spędzania chwili ze sportem w rodzinnej atmosferze zabawy i wypoczynku przy odrobinie rywalizacji.
do gzig - jak widać jesteś zupełnie nie zorientowany co w tej Łomży się dzieje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

Szukam krawca - mam do przeszycia dosyć gruby materiał. Nie jest to coś strasznego, ale zapewne potrzebna jest dobra maszyna i gruba igła.
Możecie kogoś polecić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

wole to niż wiatr w taki deszcz można więcej przebiec niż jak wieje ...
: )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

witam, na ul.Niemcewicza 12 jest pan o nazwisku Korwek i zajmuje się szyciem zapytaj wiem że kiedys zajmował się szyciem ciuchów dla cyganów i nadal ma zakład



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

Mała i ciągle karlejąca religia monumentalnymi budowlami chce ratować upadający mit o swej świętości i boskim pochodzeniu.

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

http://wpadka.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

moto.maniaczko, zazdroszczę Ci szczęścia, bo ja takiego nie miałam. Ochlastała mi włosy, jak się patrzy. Ani ich związać, ani rozpuścić, strzecha w stodole lepiej wygląda. Tego nie da się opisać. Fryzura ładna do pierwszego mycia. Czar prysł na drugi dzień. Do tej pory poświęcałam włosom kilka minut na ułożenie. Teraz jest to ponad pół godziny. Planuję zakup prostownicy...bez tego ani rusz. Nie polecam zupełnie, a kasa wcale nie mała. Pierwszy raz zap[łaciłam tak dużo za zwykłe ścięcie..... Porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

"żałosne" - proszę, w której szkole tak nie ma, szczególnie patrząc na licea (bo to jednak też LICEUM, nie odnoście wszystkiego do uczniów gimnazjum), w jaki niby sposób szkoła miałaby zapanować tak, by nie znalazła się część uczniów którzy palą. a przecież palarni nie wydzielą, toteż pod blokami. w każdej szkole jest to samo jeśli chodzi o używki, bywa tylko gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

sami proponujecie cenę, trzymają w komisie miesiąc, po tym czasie przychodzi się albo po kasę albo po te rzeczy, które zostawiliście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

W Łomży też są dobrzy specjaliści, mnie postawili na nogi (w dosłownym tego słowa znaczeniu), polecam Gołaszewskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

Cześć, czy wiecie coś o profesjonalnym dietetyku, w Łomży ( czy jest, jeśli nie to czy jest jakaś szansa że w najbliższej przyszłości zostanie otwarty dobry gabinet dietetyczny , czy w ogóle Łomży potrzebny jest dietetyk?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

W Łomży oczywiście taka osoba szybko by splajtowała, bo tu sie tylko chodzi do roboty, bawi się w yamie lub na jeziorku i jje sie tylko kebaby i co by ktoś czegoś innego fajnego nie otworzył to i tak splajtuje, ale nie powiem, że sam bym skorzystał z porady dietetyka. Budujmy nowe Kościoły i remontujmy chodniki, tylko to sie liczy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

Jak chcesz zele to oczywiscie Monike, ale ona robi u siebie w domu :) Polecam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

No jak widzę to trochę jest ciekawych miejsc ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

Przesyłam Ci kilka propozycji co do wizyty psychologicznej:
- SALUS (ul. Wyszyńskiego przy kościele Miłosierdzia)
- Ośrodek Terapii Uzależnień (ul. Rybaki) (jeśli Twoje życiowe doświadczenie naznaczone jest życiem wraz pijącym rodzicem)
-Ośrodek interwencji Kryzysowej (ul. Wojska Polskiego) (tam można poradzić się w sytuacji kryzysu; choć tu proponuję wcześniej zadzwonić i spytać, czy jest dla Ciebie oferta)
- Monika Wądołowska - pracuje na Rybakach, lecz ma też prywatną praktykę, która nie dot. jedynie uzależnień
- Poradnia rodzinna, diecezjalna (ul. Sadowa).

Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

Po pierwsze musisz miec 18 lat. Ale skoro zadajesz takie pytania na forum to cos przypuszczam, że nie masz. Nie podobno tylko na pewno są na receptę.
Zapisz się na wizyte do ginekologa i wszystkiego sie dowiesz bo tabletki to każdego indywidualna sprawa.
Chcesz sie na 100% zabezpieczyc to po prostu tego nie rob i tyle. A skoro chcesz sie informowac na forum to moze nie jestes jeszcze na tyle dojrzala aby ponieść konsekwencje tego ? Bo seks to nie zabawa lalkami a potem chodzi tyle nastolatek z brzuchem i czyta na forach internetowych że wystarczy sie podmyc i nie bedzie sie w ciązy (jak to bylo w galeriankach).
Dlatego lepiej nie zadawaj pytan na forum tylko idz do lekarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

Popieram zdanie gzig jak można doprowadzić do takiego zaniedbania.
Panie I LOVE ŁOMŻA a może to też wina wcześniejszych władz ???

Syn mojego znajomego brał udział w tych treningach widziałem jak Mu się to pododa jak cieszy Go gra i odlicza dni do kolejnego orlika.

Co teraz powiedzieć takiemu dziecku ?? Że mieszka w mieście gdzie władze mają w dupie sport ?!?!?!?!

Jeszcze coś dla miłośników MOSiR

Ten twór ma pod opieką stadion oraz dwie pływalnie i czy ktoś może mi wyjaśnić czemu nie można było zrobić jednakowych systemów dzięki którym można by było wchodzić na te obiekty okazując jeden karnet ???

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

...do księdza!!! nie do lekarza...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

one wisza chyba na sybirakow 12 na ostatnim pietrze ja tez nerwicy dostawalam kiedys nawet wybralam sie do tych ludzi ale nikogo akurat nie bylo tak to jest jak ludzie mysla tylko o sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

najlepiej klubowe jakieś żeby nie usnąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

Się czepili tych fryzjerów, ten taki ,a ta taka ,LUDZIE ,czy wy nie macie innych problemów? Nie chce się już wchodzić na to forum, normalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

dzięki Tomek i noodle, w takim razie składamy tam, skoro dzieciak tak mocno tam zapragnął ;) najwyżej wyląduje w rejonowym ;)

co do palaczy, to chyba gimnazjum tak bardzo to jeszcze nie dotyczy... ;)

jeżeli ktoś jeszcze wie coś o rekrutacji do pg6 chętnie poczytam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

Wiesz co madzia? Weź łaskawie nie pisz, że jak ktoś nie chce czy nie może zapłacić za cc to idzie na łatwiznę!!! Bo to własnie Ty poszłaś na łatwiznę, stchórzyłaś i poleciałaś do prywatnej kliniki, żeby się nie męczyć. I nie pisz, że zrobiłaś to, żeby Twoje dziecko bezboleśnie przyszło na świat, bo wystarczy poczytać jakiekolwiek publikacje o cc, żeby wiedzieć, że cc jest dla dziecka dużo gorsze niż poród naturalny!!! I jest dla dziecka dużo większym szokiem niż sn. Więc bezboleśnie to owszem miałaś Ty, ale nie Twoje dziecko!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

haha żal...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

Twój problem, stary.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

mało ;p pewnie z 50 ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędziowie Trybunału na zwolenieniach lekarskich.

Aha zostawiam to rutynowanym ekspertom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org