czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam.
szukasz pracy? czy zbierasz opinie o Hurtowniach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Strasznie się cieszę, że Maciek będzie mógł w końcu "stanąć" w wymarzonym foteliku...sama mam córcię w tym wieku... Maciuś wszystkiego dobrego!!! Zachęcam wszystkich do zbiórki- kolejne dzieciaki czekają! :)

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

hej czy w Łomży naprawia ktoś zmywarki???? piszcie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

W dalszym ciągu funkcjonują bo zaprosili mnie na rozmowę na jutro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

MI NIE PRZESZKADZA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Gzie w Polsce można znaleźć specjalistę zajmującego się urazami stopy, które wymagają zabiegu chirurgicznego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja również polecam dziewczynę wyżej. Ma niebywały talent i serce do tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

mila i przyjemna atmosfera .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Proste i logiczne, ze powiklania moga byc, ale nie musza, tabletki dobiera sie indywidualnie i po pierwszych nie musisz miec zadnych skutkow, a moze byc tak ze dopiero trzecie zaczna Ci odpowiadac. Najlepiej zrobic badania krwi, badania watroby, hormonalne i zmierzyc cisnienie. Lekarz po rozmowie bez badan krwi bedzie w stanie Ci wypisac tabletki, ale to sama zadecydujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Swiadectwo przepychu,kler lubi pławić się w luksusie, duze koscioly ,szybkie bryki, sexowne gosposie , chojne ofiary itd.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Centrum Damiana Wa-wa ul. Wałbrzyska np. Dr. Langner i Świerżyński czy cos podobnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Na allegro są fajne nalepeczki dla źle parkujących" chu...o parkujesz ch..a otrzymujesz" bardzo ciężko zdrapać z samochodu. Myślę że tak uchonorowany pacjent zastanowi się nad sobą.
A co do BLM to nie ma reguły,BL i BIX robią tak samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak czytam te niektóre wypociny to odnoszę nieodparte wrażenie, że obarcza się sprzedawcę bo piekarz źle upiekł.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

SŁUCHAJCIE NIECH KAŻDY MOWI SAM ZA SIEBIE. PEWNIE, JA NIE SPŁOSZYŁAM, TYLKO BAŁAM SIĘ O DZIECKO, ABY JAK WCZESNIEJ NAPISAŁAM URODZIŁO SIĘ ZDROWE I NIENARUSZONEE. EMIŚKA A CZY JA NAPISALAM ZE SIOSTRA MIAŁA INDUKCJE? A WIESZ DLACZEGO DZIECKO URODZIŁO SIE ZAPALENIEM PŁUC??? A DLATEGO ŻE ZA DŁUGO PRZEBYWAŁO W KANALE RODNYM I OPISŁO SIE WÓD PŁODOWYCH! HEHE ŚWIETNE STWIERDZENIE....NADERWANIE USZKA MOZE SIE ZDARZYĆ WIESZ CO SMIESZNA JESTEŚ!! NIGDY BYM NIE PODAROWAŁA LEKAKARZOWI, ANI POLOZNEJ GDYBY W TRAKCIE ODBIERANIA PORODU NADERWALI MOJEMU DZIECKU USZKO. TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM ŻE SA SŁABO WYSPECJALIZOWZNI W ODBIERANIU PORODÓW. I POWIEM JESZCZE ZE JESLI KOGOŚ STAĆ NA CC W KLINICE, TO KORZYSTA Z TEGO, A JAK KOGOŚ NIE STAĆ TO POWIEM BRZYDKO... "IDZIE NA ŁATWIZNE, PRZECIEŻ NIE JESTES PIERWSZA NI OSTATANIA KOBIETA KTORA RODZI- MOŻNA SIE PRZECIEŻ MECZYC, KRZYCZEĆ, MDLEĆ ITP," W MOIM PRZYPADKU TO NAJWAŻNIEJSZE BYŁO DZIEDCKO, A NIE MOJ BÓL. ZYCIE JEST OKRUTNE I CIEZKIE WIEC DLACZEGO DZIECKU MIAŁABYM NIE UMOŻLIWIĆ W ŁATWIEJSZY SPOSÓB PRZYJSCIA NA SWIAT :)

Brzeczyszczykiewicz- MUSZĘ CIE ZMARTWIĆ :) KOLEJNY PORÓD TEŻ PLANUJĘ METODĄ CC, PO TO BY ZMNIEJSZYĆ DZIECKU BÓL I TEŻ W KLIONICE :) JAK CZLOWIEK DYSPONUJE FINANSOWO TO ŻADNA SUMA NIE PRZERAŻA ALE WSPOMNĘ PONOWNIE PO TO BY POMÓC DZIECKU BEZ BOLEŚNIE PRZYJŚĆ NA SWIAT :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja był bym zainteresowany, napisałem meila, ale nikt nie odpisuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

witam
ostatnio byłem na chickenburgerze czy cos takiego. jedzenie spoko , moge polecić .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

do lancelot -- jak widać nie masz pojecia o czym piszesz .. jestem jednym z rodziców dzieci , ktore do ostatniego wtorku brały udział w zajeciach Akademi Orlika Łomża pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki , które to gwarantowało bezpłatnie boisko dzieciom ( i tak jest ) . jedynym obowiązkiem miasta było wypłacenie trenerom wynagrodzenia i ten obowiązek spoczywał na firmie MOSiR . ostatnia władza to kontrolowała i nadzorowała, a obecna ma to gdzieś !? taka jest prawda , a to ze pracujesz w MOSiR --- no to cóż .... ------------------polecam---------http://aolomza.terazwww.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

w pobliżu też WETA jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

nie polecam pani glinojeckiej mając 17lat wybrałam się do niej ściąć włosy właśnie na krótko aby z tyłu były napuszone wyszłam z płaczem ponieważ nie ostrzygła mnie brzytwą w dodatku na męsko wstydziłam się z domu wyjść

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Się czepili tych fryzjerów, ten taki ,a ta taka ,LUDZIE ,czy wy nie macie innych problemów? Nie chce się już wchodzić na to forum, normalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ożywmy razem komunikację miejską w Łomży więcej praw dla pasażerów.
Razem możemy więcej.
15 Lipca 2011 -Dniem komunikacji miejskiej bez biletu MPK
Kliknijmy razem na linkhttp://www.facebook.com/pages/Klub-Mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-Komunikacji-Miejskiej-w-%C5%81om%C5%BCy/108909905857610?ref=ts&sk=wal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jednym słowem jeszcze sie taki nie urodził co każdemu dogodził. Moim skromnym zdaniem natura wiedziała co robi żeby wydać potomstwo na świat. Jesli miało być inaczej to byśmy nie rodziły siłami natury tylko w inny sposób. CC to ingerencja jak każdy zabieg chirurgiczny jeśli ktoś chce tego jego sprawa. Są ludzie którzy świadomie idą na to.
Madzia00 rodząc SN nie uważam abym poszła na łatwiznę. Jakbym poszła na łatwiznę rodząc SN to nie miałabym maluszka przy sobie. Sam by się nie urodził bez mojej pomocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Malachit twój pradziad bryczko powoził czy za bryczko biegł. Nie płacz na forum było zareagować jak to ładnie ująłeś epitetami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

prawda jest taka że kto chce usunąć ciąże to i tak usunie i żadne filmiki ani zdjęcia go nie przerażą.

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Taki czyn tylko i wyłącznie można nazwać morderstwem. Za takie coś powinny być stosowane najsurowsze kary!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

nie na moje nerwy takie filmiki dlatego nawet nie klikam w link ale domyślam się że jest drastyczny...

P.S. magia kobiety w ciąży nie powinny oglądać takich rzeczy ;) po co dodatkowy stres hm? życzę Tobie szczęśliwego i szybkiego rozwiązania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Chodi o butlę lpg do samochodowej instalacji gazowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

madzia00 ale pieprzysz jak potluczona z tym godnym przyjsciem na swiat przez cc, jakos wczesniej tylko czytalam ale juz po twoim ostatnim poscie nie moge, kurde dziewczyno ja akurat tez miala cesarke, ale dlatego, ze taka byla potrzeba a nie dlatego ze tak mi sie umanilo, i tu wcale nie potepiam ani popieram tych kobiet ktore maja cc na zyczenie-ich sprawa, tylko wiesz wyglaszanie tak popieprzonych bzdur, ze dzieki temu twoje dziecko godnie przyszlo na swiat to juz po prostu idiotyzm z twojej strony, nie chce mi sie dalej rozwijac tej mysli, bo wnioskuje ze jestes jeszcze mloda mama i jeszcze masz czas zaczac myslec racjonalnie i rozsadnie-czego ci zycze, bo poki co pieprzysz jak potluczona, sory ale nie moglam sie powstrzymac, pamietaj trzeba najpierw myslec a potem pisac . Ciesze sie ze twoje dzieciatko jest zdrowe i zycze aby zawsze tak bylo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

O_o Co oni zrobili z tak zajebistą fontanną. P@#$%ne mózgo-zjeby !

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

ha ha jeżeli ten link to faktycznie projekt nowego ronda to gratuluje pomysłu Panu Karwowskiemu. Czy Stary Rynek w kolorze kostki i wycięcie drzew jeszcze chyba za PRL to też przypadkiem tego Pana pomysł. Odnośnie tego nowego skrzyżowania mogę się założyć ,że koreczki będą i to wieksze niz są teraz i to jak w banku - dwa lewoskręty z Zawadzkiej w Piłsudzkiego i Piłsudzkiego w Zawadzką jak w banku.

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Zależy jakie 'stadium' tych rozstępów, jeżeli czerwone to krem na rozstępy + musowo krem z mocznikiem .Jak są już takie białe to niestety nie wiele można zrobić, choć i tak radzę z mocznikiem popróbować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszędzie trzeba uważać co się kupuje.pozdro...

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

mogę polecić salon Top-Trendy na ks.Janusza, salon na samym rogu bloku, albo na Mickiewicza na przeciw szkoły,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak się wjeżdża na rondo pod prąd (co prawda na sygnałach), to takie są skutki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Że jadą na sygnale to nie znaczy że im wszystko wolno i moga robic co im sie podoba tez musza uważać .. Wsadzili za kierownice pewnie młodych policjantów którzy wiadomo jak jezdzą takimi samochodami i nie zwracają uwagi na prędkość bo im kuzwa wszystko wolno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Szukaja tez kogoś do sprzątania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

wyjdzie jak zawsze, ze niby to nie ich wina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

poradżcie która według was lepsza i bardziej profesjonalna ?

czy Bodent na Sybiraków czy Demed na Słowackiego - tylko ja sobie nie robić .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

Trzeba byc naprawdę głuchym i ślepym żeby nie słyszec i nie widziec radiowozu jadącego na sygnałach, fakt faktem, że oni też muszą uważac, ale są uprzywilejowani w tym przypadku i już, a tak na marginesie od kiedy wolno wozic dzieci w samochodzie przedstawicielskim czy tam firmowym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!

A od kiedy nie można?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org