czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
doktryna odwetu

Skoro pytasz o takie rzeczy to znaczy, ze chyba nie doroslas do tabletek, to nie cukierki, ze bierzesz kiedy chcesz i odstawiasz po tygodniu, poza tym te lepsze kosztuja nawet 50 zl, ale jak przy kazdych hormonach sa skutki uboczne i pytanie, czy nie bedzie przeciwwskazan, wiec sie zastanow - to ma byc Twoja decyzja, ale i Twojego partnera. Poza tym nie pytaj sie tez jakie, bo kazda ma inne i jednej beda odpowiadac tabletki X a innej Y.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doktryna odwetu

a j***ł go pies

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doktryna odwetu

antonio - sorry, ale jeśli kobieta w ciąży przez 9 miesięcy nie miała czasu i chęci, żeby się nauczyć prawidłowego oddychania, to dlaczego ma ją tego uczyć położna w czasie porodu? I nie mów mi, że nie chodziła do szkoły rodzenia, bo mogła chodzić, a jeśli nie miała na to np. kasy to są w necie wirtualne szkoły rodzenia, wystarczy poszukać. Ale to trzeba chcieć, zainteresować się wcześniej swoim porodem, a nie tylko wymagać od położnych. Położne chyba nie broniły bardzo Twojej żonie zmieniać pozycji podczas skurczów, jeśliby poprosiła o piłkę to też pewnie by dostała... Wiesz, jeśli pragniesz takiego zainteresowania i skakania wokół Twojej osoby to faktycznie najlepiej zapłacić za poród w prywatnej klinice i pewnie byłoby tak, jak sobie tego chciałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doktryna odwetu

Wandale zniszczą .
Mamy juz plan pewien co do tego Jelcza M11 164


”…Byłem znowu na rynku i widziałem, z jakim entuzjazmem Żydzi witali Niemców – wspomina Julian Jamróz. – Ci zbaranieli, byli zdziwieni i wściekli…”

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org