czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

wieszać sie chcesz?kiedyś to się robiło ze szpulek szpagatu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Skończcie pierdolić. Brudasy niech się zaćpają bo nic innego nie potrafią. Ja już mówiłem liczy się co masz w głowie i jak potrafisz bronić swoich racji. Noszę celta na kurtce i do tej pory spotkał mnie tylko jeden incydent gdzie zaczepiło mnie kilku pijanych/naćpanych? chłopaczków pijąc do mojej naszywki. Nie byli zbyt efektywyni ale napęd piętowo - udowy niczego sobie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Ale zawsze można zgłosić swoją chęć gry na stronie ligi i być może, któraś z drużyn nad taką kandydaturą się zastanowi.

Na jakiej pozycji gracie? My np. będziemy szukali bramkarza i napastnika, ale tak jak Kolega kejmil wspomniał - możliwość dołączenia do ligowej kadry będzie dopiero w okolicach lipca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Happy odebrałam dzisiaj auto jest Ok mam nadzieje ze nie wróci to co było lepiej nie zapeszać ... Pomógł mi jedyny z jedynych P. Mocarski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Mógłbyś Franczesi chociaż poduszkę podłożyć, pod tarę....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

to w takim razie super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

w ohp na szosie zambrowskiej można zrobić taki kurs za darmo i są jeszcze inne kursy : prawo jazdy, zawodowy, komputerowy, angielski dla osób od 18-24 roku życia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

przecież to oczywiste jest.. tylko przeczytaj sobie na głos ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Matka z córeczką przechodzą koło kościoła. Matka mówi do dziecka:
- Patrz córeczko, tu jest dom Boży.
- Ale mamo, Bóg mieszka w niebie!
- Tak, ale tu prowadzi swój interes...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Czy posiada ktoś może numer komórkowy pani Agaty Podolak??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Lobo

Czerwone gacie twojego idola czekają na pranie, leć ,nie trać czasu :):):):)

A pan dobrodziej w ramach wdzięczności posadzi cię na kolana:):):):):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Natomiast lewaki wiedzą wszystko najlepiej i są mistrzami polonistyki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

popieram internaute (kozik ) MIELE to firma z najwyższej półki ,fakt,że sprzet jest droższy niz inne marki nawet wiodace np. jak BOSCH ale zywotnosc jest bardzo dluga, pralka na cale życie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Witam ja też z chęcia przeczytam odpowiedz, bo działanie tej instytucji jest co najmniej dziwne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Hmmm. Spójrzmy. Miasto o 40 tys. osób mniejsze, o powierzchni troszke ponad 19 km2 (Łomża imponujące 32 km2) buduje sobie galerię o powierzchni 10 tys. m2, kończy pracę nad Centrum Kultury(m.in. kino 3D), rozbudowuje Zambrowski Park Przemysłowy (prawdopodobnie kolejne ze 100-150 miejsc pracy), poza tym, buduję się nowoczesne osiedle Manhattan Park, kompleks mieszkań I i II poziomowych od 45-75 m2 w centrum, z galerią sklepów na parterze, jest już małe Centrum Handlowe (4 sklepy), na przeciwko Centrum Hotelowo-Gastronomiczne (hotel, bar, restauracja, z widokiem na zalew i teren zielone), Tesco i wyremontowana Biedronka, budująca się obwodnica, plany budowy kolejnego osiedla w centrum miasta i modernizacja stadionu miejskiego. Czy to mało jak na taką "wiochę"? Łomża jako chyba jedne z nielicznych miast w woj. podlaskim stoi w miejscu i woli wojować z Białymstokiem o to czy są na podlasiu czy nie. Suwałki nie mają takich problemów, patrzą na siebie i swoje inwestycje i efekty są. A wy dalej siedźcie i narzekajcie, że zabrali wam województwo(z, którym sobie nie radziliście). Proponuje skoncentrować się na Łomży, a nie na wszystkich wokoło, bo to że w tym mieście jest stagnacja to tylko i wyłącznie wasza wina. I wiem o czym mówie, bo tak się moje życie potoczyło że urodziłem się i mieszkalem w Zambrowie, potem w Łomży, a teraz studiuję w Białymstoku. Dziękuję za uwagę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

:) Czesio, to Twój, tylko go po prostu nie poznałeś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

P. Serafińska robi to rewelacyjnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

WIESZ CZEMU ZOSTAŁ USUNIĘTY ?
BO PEWNIE KTÓRYŚ Z SUKIENKOWYCH PAPCIÓW TAK CHCIAŁ
A MODERATOR TO ICH ODDANY SPRAWIE ENKAWUDZISTA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Słyszał ktoś czy jest może dziś noc wyprzedaży w 4plus?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

znowu będzie drożej niż przed wyprzedażą




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

kinga: Rudy? Taki duży duzy ?;p
Hmm.. a wiesz może czy to kot kogoś z tamtego osiedla? Czy od niedawna chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Idź i powiedz , że chcesz służyć w Afganistanie . lepiej będą Cię postrzegać. Zupali i tak na siłę tam biorą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płacą 7,5 tys. zł za wyjazd z Łomży

I nie o to mi chodzi, że w łomżyńskim szpitalu jest och i ach, bo nie jest. Ale też nie jest jakoś strasznie.
Po prostu - zacznijcie wymagać trochę więcej od siebie, zanim zaczniecie wymagać od innych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org