czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Caritas Ełk złodziejstwo, pycha, pedalstwo korupcje polityczne.

Kto wie gdzie można kupić kostkę z rozbiórki ( taką jaką się układa na chodnikach)? Potrzebuję 60 m kostki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Caritas Ełk złodziejstwo, pycha, pedalstwo korupcje polityczne.

Ważny Komunikat!!!
MPK ZB oraz KMKM w Łomży informuje, że w związku ze zmianą organizacji ruchu na ul. Piłsudskiego i zamknięciem przejazdu przez ul. Zawadzką od dnia 5 kwietnia2011r zostają wprowadzone następujące zmiany tras:
Linia nr 3, 5 , 9: Trasa skrócona do ronda Solidarności. Tymczasowa pętla dla tych linii mieści się przy ,,CH STOKROTKA'' – Przystanek MPK. Rozkłady dla tych linii nie ulegają zmianie.

Bliższych informacji odnośnie odjazdów udziela dyspozytor MPK
(Tel. 24 h. (86) 216-03-35)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Caritas Ełk złodziejstwo, pycha, pedalstwo korupcje polityczne.

Ja polecam pg8 , a córka w jakiej teraz jest szkole ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Caritas Ełk złodziejstwo, pycha, pedalstwo korupcje polityczne.

Mi era nie działa, tylko poręcz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Caritas Ełk złodziejstwo, pycha, pedalstwo korupcje polityczne.

nie prościej Ci zajrzeć na slub.lomza.pl tam masz wykaz fotografów. napisać który ma wolny termin i poprosić o ofertę. i będziesz mieć wszystko jak na dłoni. ja tak robiłem przed rokiem.


to mój pierwszy post. więc witam na forum wszystkich. zarejestrowałem się i napisałem dla wyjaśnienia, bo miałem takowy sam problem z poszukiwaniami przed rokiem, w żaden sposób nie reklamuje portalu ani osób które tam się udzielają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Caritas Ełk złodziejstwo, pycha, pedalstwo korupcje polityczne.

Kto na 8.00 to proszę o info na evitare@wp.pl lub tel. 665381530

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Caritas Ełk złodziejstwo, pycha, pedalstwo korupcje polityczne.

ok. mam pytanie, a jak jest ze zbiorem jabłek??? Miałem kiedyś namiar na pewną pracę, płatne od godziny, 10h na dobę. Słyszał ktoś z was o tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org