czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Mam gdzies czy zatrudni ziecia, córke, wnuczke czy moze sąsiadke Pania Krysie. Ważne są czyny, choc nie jeden dolek bedzie dane pokonac Mietkowi ;)

Sram na PO


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

ja mam telefon , internet .

z telefonu zadowolona nie jestem . ostatnio zasieg mi sie wali strasznie , są takie dni ze nie mozna dzwonic ani sms przez caly dzien . ;///
a internet to 8 dnia juz mi sie konczy pakiet i chodzi tak wolno ze uhuhu .
a nie siedze duzo . ;///

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Premier Tusk z pewnością użyczy J. Kaczyńskiemu rządowego TU154M , sam poleci 3 dni wcześniej na zaproszenie Miedwiediewa. Będąc w Warszawie może się załapiesz. Zapamiętaj , że przed Pałacem nic się nie wydarzyło , a krzyż jest w Kościele Św. Anny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

nagraj filmik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Jeśli Twój nick odzwierciedla całego Ciebie, to chyba nikt się nie dziwi, że nie możesz znaleźć pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

a gdzie takie rzeczy robią ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Były prezydent już nie pracuje ale zdziwiło mnie to że jednak dał mu zarobić i zatrudnił go na te kilka miesięcy. Za te pensje można było zatrudnić kilka osób do prac porządkowych bo bezrobocie w Łomży do małych nie należy. A co do zatrudnienia szwagra jak wyżej można w Łomży wybierać ludzi z PUP a nie swoich :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Jestem z miasta,
To widać,
Jestem zmiast
To słychać,
Jestem z miasta,
To widać, słychać i czuć.....


Wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy wcześniej czy póżniej będziemy gryżć piasek na cmentarzu.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Mateusz995 masz jego gg 17758928

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

jaki wrazliwy... zes sie pobudowal na polu to masz! trzeba bylo myslec. jeszcze nikt nie umarl od tego wiec wyluzuj nic ci nie grozi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Zgadzam sie z qawqaz
nie znam Łomzyńskiej sytuacji PUP,Bezrobocie w karzdym miescie jest
Czyto warszawa czy Łomża to takie same

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

tam w tej kamerze siedzi maly chinczyk i robi fotki wiec trzeba uwazac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Pamiętajcie, budując się na Starej Łomży, Starych Kupiskach, Janowie, Konarzycach, budujecie się na WSI !!!!!!!!!!!!!!.
Gnojowica nie pochodząca z ludzkich szamb możne być wylewana na pola pół metra za waszym domem zawsze i wszędzie. Pozdrawiam mieszczuszki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

idea stare dobre czasy :-) orange nie zachwyca za to play jest dość konkurencyjny i dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

czy w Łomży już nie ma więcej punktów w których przekrywają kasety VHS,

bo wydaję mi się ,że powinno być więcej osób mające takie możliwości.

Jak ktoś jeszcze zna miejsca,czy telefon ,to proszę o napisanie.

z góry dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Leją gnojowicę i kopy spod siebie wszyscy, wszędzie aż się przelewa ... szczególnie w soboty jak inspekcje wszelkie śpią. Przepełnione i nieszczelne zbiorniki to normalka ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

a tak na marginesie, tak jak skończyły się czasu Idei tak już niebawem skończą się czasy ERY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

chodzi o mleko prosto od kozy, a nie z kartonu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Zobacz w "Świat Elektroniki" na Giełczyńskiej, sam tam kupiłem swoją do modemu 3G

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

debilu po co zakladales ten temat? cos ci przeszkadza w osobach ze wsi?***** uwazaj bo ty na wsi wyladujesz mieszkam w lomzy i niemam nic do osob ze wsi a ty mieszczucha grasZ? zaloze sie ze z zachowania jestes gorszym wiesniakiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Franio dzięki za ostrzeżenie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Masz rację Alek. Nie tylko z Wwy jest to zauważalne. Szczególnie z tym wspieraniem tego co pozytywne, niestety 100% energii te co niektóre tracą na łowieniu sensacyjnych niusów, które wcale nie są sensacyjne.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Oczywiście z Łomży będą ludzie co zrobią protest i będą wstrzymywać budowę tej sieci bo to wielkie zagrożenie większe niż elektrownia atomowa :) a co do korzyści bardzo wielkie ,nie mówiąc że ktoś będzie musiał tym się zajmować i pilnować żeby było wszystko ok więc ludzie = praca a i jak antek napisał do firm które by chciały wybudować coś po za rejonem Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Odświeżam najbardziej popularny temat o bieganiu. Kto już biega, a kto zamierza?
Chyba już najwyższy czas wybrać się na Groblę;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Mam takie pytanko czy ktoras z was rodziła w szpitalach panstwowych w białym? jak tam jest co z opieka i przebiegiem porodu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

aha no i jeszcze jedno

Obecne i poprzednie władze dla tego przedsięwzięcia chyba za wiele nie zrobiły. Może w Ratuszu jest już pomysł, jak go "upilnować" i wykorzystać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Łomżanki - prawidłowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

A kto szuka marnego "sarkania" to polecam archiwalną już na szczęście wolną twórczość Jacka Babiela - obecnego doradcy, o zgrozzo! :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Przyłączam się do polecenia agroturystyki w Olszynach Kolonii. Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

jesteś Tomciu tak głupi że szkoda słów!..zal mi Ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

"Biegunka Rozbryzgowa" rozbryzguje a z Pupy jak z Rozrzutnika.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Ja planuję dopiero zacząć, mam plan na wiosnę, w sumie nie tylko aby poprawić kondycję. Trzeba wyjąc rolki, rower z piwnicy i do roboty. Na razie jakieś krótkie dystansy, może bieżna przy SP9, nadaje się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Mają obowiązek przyjęcia skargi i nie mają prawa wyśmiać. Od tego są paragrafy i tym się zajmują!.

Nikt nie uważa się za lepszych, sam mam domek letniskowy na wsi, 20km od Łomży ale szamba jak się nazbiera to zapraszam na działkę szambowóz, płacę pare złotych i mam czyste sumienie, że nie wylewam do lasu czy na pole... proste?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

mozna popiepszyg glupoty jak sie naprawde nie wie nic o tym i tylko jedynie z tego co pisza... sensu w tym nie skoro wylecialo trzech a mowia ze bil jeden drugiego. nigdy nikt prawdy nie napisze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

ja ci sprzedam




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Z resztą to nie nasza sprawa, a KARA musi być i już.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

No masakra. Wiadomo, że trzeba pokoleń, żeby Polak przestał rzucać śmieci gdzie popadnie. Bo przecież dziadek wywoził do lasu, tata też wyrzucał do rowu, to dzieci mają być inne? Ale na miły Bóg, przecież są władze miasta, chyba nie ślepe, chyba widzą te tysiące torebek foliowych uczepionych badyli, te butelki i puszki wywalone na trawniki, itp itd. A jeżeli nie widzą to proponuję przejechać się na Południe, i zobaczyć jak wygląda np wjazd do Zawad, jak krajobraz księżycowy.
I proszę mi nie pisać, że ma ktoś prawo wywalić puszkę skoro na trawniku jest też psia kupa. Z kupą natura poradzi sobie błyskawicznie, a z puszką będzie walczyła przez kilkaset lat. No ale Polak wychodzi z założenia, że po nas choćby potop.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Drogi panie kapitanie bombo :-)

Autor: kapitan bomba (217.116.110.---)
Data: 07-04-11 09:56

polonistka z podstawowki sie znalazla. pisze z tak wypasionego telefonu ze Lomzynscy fachowcy nie potrafia wgrac Polskiego menu i z tego sie biora te bledy.telefon nie jest z Polski tez bedziesz sie czepiac.Brak Ci argumentow to sie czepiasz byle czego.


Panie bombo czemu korzystasz z telefonu z obcego kraju to nie po skinhedowskiemu powinieneś korzystać z polskiego telefonu a jak nasz cudowny kraj takich nie produkuje to z domowego albo z budki telefonicznej

Powinno się dokupić troche tupolewów i załadować je takimi debilami jak ty i dołożyć trochę moherów i innych owiec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Mam pytanie jakiego mechanika byście polecili do wymiany rozrządu w sam.audi a4 1,9 TDI chodzi mi o terminowość jak i jakość usług z góry dzirkuje za info.:]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Nawet jesli reklama to co? Forum ogolne, a ze admin nie neguje wlasnego regulaminu to tylko jego problem, ja nie mam nic przeciwko reklamom, wrecz przeciwnie z takiego forum predzej sie czegos dowiem niz z ulotek, ktore i tak do mnie nie dotra i predzej wejde na forum jak bede siedziala i calymi dniami ogladala ciagle zmieniajace sie banery na skrawku strony internetowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Normalny22 właśnie to chciałem pokazać, wasze durne i niczym nie uzasadnione wywyższanie się ponad mniejsze, okoliczne miejscowości, a nawet ponad Białystok, bo przecież to młode miasto, a wy to dawne miasto królewskie. Tak, czytam różne fora, zawsze tematy gospodarcze sprowadzacie do tego, że Kolno, Zambrów, Grajewo to wsie, Białystok jest zły i ogólnie kiepski. A skoro obwodnica to taki malutki sukcesik, bo za państwowe i unijne pieniądze to czemu do tej pory u was nawet nie rozpoczęli prac? I gratuluję dwóch wielkich galerii i multikina w jednej z nich. I gratuluję 8 biedronek i 2 lidlów. Naprawdę, mieszkałem w Łomży 4 lata i zawsze słyszałem że Zambrów to wioska i zadupie a krowy po ulicach łażą. Jedyne co was do tej pory ratuje to to że macie państwową wyższą szkołę. Sporo biednych, ale zdolnych ludzi z Zambrowa do was poszło, a wiadomo, studenci=potencjał miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Szukam sprawdzonego kamerzysty na wesele.
Kogo polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Niezwykle zabawni jesteście w swojej fanatycznej zaciekłości.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Polecam opcję szukaj - >

SZUKAJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T. Kościuszko to MASON, a nie patriota!

Jak przekupki na targu. Żadna z opinii tu zamieszczonych nie jest obiektywna. Co ludzie zrobią z zawiści? Jak widać zaczną szkalować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org