środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Afera SMSowa

Do pieca;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

Drzewna czyli Pg3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

ja górny... noszę 2 lata. na wizycie dawno temu już bylam i widzę już zmiany... zrobiły mi się przerwy między zębami, wczesniej tego nie dostrzegałam. Ciekawe ile jeszcze sobie ponoszę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

Czy ktoś może tankował się na stacji paliw w Wiźnie? Ja ostatnio wlałem ON i mam problemy z uruchomieniem samochodu, a wcześniej tego nie było, nawet przy dużych mrozach. Nigdy wcześniej nie tankowałem na tej stacji, pierwszy raz i od razu problem. Teraz paliwo mi po prostu zamarzło!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

Ja akurat wiem gdzie to było itp. ale nie powinni się tu udzielać społeczniaki, którzy nie są w temacie i od razu wyzywają od wieśniaków (chodzi głównie o Jantarka).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

Witam.
Potrzebuję części do mojego HC, a dokładniej urządzenia do podnoszenia szyby elektrycznej. Samochód mam od niedawna więc nie orientuje się gdzie mogę takowe znależć. Na szrotach mówią że ciężko o części do tego modelu, a na allegro tzw hujnie można kupić. Więc gdyby ktoś miał to pisać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

a gdzie to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

W OC komunikacyjnym nie ma czegoś takiego jak najlepsze czy najgorsze. OC jest wszędzie takie same, bez względu na to u kogo je kupujemy i nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o zakres. Przykład?
Kupujesz piwo ŁOMŻA w tanim sklepie za 1,99 oraz takie same piwo ŁOMŻA w barze za 5 zł. Czym różnią się te piwa? Niczym. Są takie same, Różnica jest gdzie je kupujemy i u kogo.

Tak samo jest z ubezpieczeniem OC samochodu. Różnica to cena za jaką kupujemy OC i towarzystwo w którym je kupujemy. Towarzystwa ubezpieczeniowe oczywiście różnią się między sobą. Natomiast same OC jest takie same - poczytajcie ustawę ubezpieczeniową!

Przy wyborze OC można dzwonić do różnych firm, agentów, można szukać OC w internecie, ale moim zdaniem i tak robię od wielu lat, najlepiej zadzwonić do multiagencji, która wybierze dla nas najtańsze OC.

Dlaczego tak?
- Po pierwsze jeśli kupujemy OC u agenta, który reprezentuje jedne towarzystwo to nie mamy żadnego wyboru. Agent będzie nam zachwalał jego firmę, bo nic innego nie może nam zaoferować. Multiagent to agent, który wykonuje czynności agencyjne na rzecz więcej niż jednego zakładu ubezpieczeń, ma więc szerszą ofertę.
- Po drugie, kupując w multiagencji jakiekolwiek ubezpieczenie mamy gwarancję, że oni będą pilotować całą sprawę, będą pilnować terminów wznowienia, może zaproponują inne ubezpieczenia itp. Jak towarzystwo podniesie za rok składkę, multiagencja znajdzie nam znowu coś tańszego i atrakcyjnego.
- Po trzecie (dla mnie najważniejsze). W razie jakiś kłopotów takiego multiagenta mamy na miejscu w Łomży, czyli pod ręką i zawsz o coś możemy go spytać, zadzwonić i nie musimy szukać firmy gdzieś w polsce lub marnować czas na infoliniach.
Mamy wtedy własnych doradców ubezpieczeniowych w takiej multiagencji.

Nie napiszę w jakiej multiagencji w Łomży się ubezpieczam, bo nie chodzi tu o reklamę. Ktoś, kto chce ich znaleźć, na pewno ich znajdzie, w Łomży jest kilka takich multiagencji wpisując np. w Google hasło: multiagencja w Łomży.
POZDRAWIAM wszystkich kierowców :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

Ja polecam Panią Szleszyńską z Jańskiego - za czasów licealnych dwukrotnie zdałem poprawkę dzięki tej Pani (a jestem totalnym kretynem). Naprawdę polecam ale numeru nie mam niestety. (pytać w Jańskim)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

Może ja się skuszę i pójdę, byle tylko dowiedzieć się nt. biletów :) 11.03 czyli piątek więc git :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

A może ktoś jednak tam był i korzystał z jakiś usług??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

***** w dupie jak niewiesz gdzie gowniarzu mającym 16l!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

To co, udanego wieczoru wszystkim życzę!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

no i co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera SMSowa

hmmm... meg... :)

też bym chciał to wiedzieć , co u licha robił w moim śnie PAW..????

a może ty to wiesz???

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org