czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Nie wiem ile niestety kosztuje wynajęcie sali... Angel ja po raz kolejny papiery będę składał w październiku... ale zobaczymy jak to będzie :)

Fazzi mi tam nie przeszkadzają nowe przepisy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Po co wam wynajmować salę ? Test sprawności jest banalny...
*X*X* oj w tej chwili może i nie przeszkadzają Ci nowe przepisy ,ale uwierz ,że za kilkanaście lat je odczujesz :) Jeżeli oczywiście się dostaniesz.
Kolega który będzie miał rok,dwa lata więcej słuzby od Ciebie za kilkanaście lat odejdzie już i będzie miał spokój święty ,a Ty będziesz dalej zapieprzał do 55r. życia, bo z tego co wiadomo mają wprowadzić min. 25 lat służby w Policji i minimalny wiek 55 lat.
Ale cóż każdy ma inną wizję i misję... pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

w strazy i policji to ludzie ktorzy nieradzili sobie w szkole podstawej gimnazjum sredniej ...,,



strzal w 10 !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Jasiek ludzie ,którzy nie radzili sobie w szkole to ludzie tacy jak Ty,czyli popełniający błąd ortograficzny w każdym wyrazie ! :D:D:D
A tak poza tym to co tam słychać ? Odezwij się na Gadulcu,bo dawno się nie widzieliśmy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

no tragedia .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Aj cholera może to nie o Ciebie chodzi... Tyle tych jasiów śmietana na forum się porobiło,że już się pogubiłem... Dobra sorry,nie ważne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

no powiedz powiedz ,nie fstyc sie :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

dzwoniłam ale nikt nie odbierał, no i Tuli dobrze że piszesz, będę to miała na uwadze.
a w ogóle to troszkę u nas z dostępnością kredytów jest ciężko bo ing na franczyzie i do Białegostoku jechać by było trzeba, a pani z mbanku też powiedziała, że jeśli jesteśmy zainteresowani kredytem u nich to musimy zjawić się w Warszawie :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Polska nie może wprowadzić kary śmierci ponieważ jest w UE
Ja też byłbym za...
Z tym że czasami jest tak że ktoś zostanie skazany a wyrok wykonany i po kilku latach od egzekucji okazuję się że delikwent był nie winny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Hmm ,a jednak w tym kraju są jeszcze uczciwi ludzie... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Heh, no to w takim razie taka mała refleksja.
Kiedyś z takich rzeczy raczej się śmiałem, bo czego można się czepiać biednego agresywnego pasożyta. Wraz z niedawną zmianą pracy przyszedł i czas na zmianę środka lokomocji w postaci MPK. No i faktycznie. Jak do busa wpada wataha agresywnych pasożytów to zajmuje terytorium na własność hehe. Ciekawe, kiedy to u nich będziemy kupować bilety mpk.
Tak na marginesie. Media trąbią o tym co się dzieje w płn. Afryce, ale pomija się wydarzenia w Europie. Do regularnych bitew dochodzi Szwecji w Malmo.
Co prawda po ichniemu, ale można wrzucić na translator.

http://kvp.expressen.se/nyheter/1.2295042/nya-brak-ha-blossat-upp-i-rosengard

Grupki młodocianych imigrantów atakowały kamieniami przechodniów którzy uciekali w panice, podpalano samochody.
Atakowano także szwedzką policję której spalono 2 radiowozy.
W czasie zamieszek słychać było głośne detonacje.
Szwedzkiej policji udało się zatrzymać dwóch osobników podejrzanych o udział w zamieszkach.
Szwedzi nie potrafią racjonalnie wytłumaczyć co było powodem kolejnej eskalacji agresji w imigranckiej dzielnicy.

Z ciekawości przeczesałem YT i do otwartych potyczek dochodzi tam od wielu lat. Pasożyty w biały dzień atakują policjantów. Można sobie pooglądać. Co niektórzy może i zrewidują swoje liberalne poglądy na ten temat. Zachęcam.
Podobne zajścia we Francji to normalka. Bodajże w tamtym roku doszło do poważnych starć agresywnych pasożytników z policją min. w Paryżu. Schajczano około 1000 aut. O zdemolowaniu całych dzielnic nie ma co nawet wspominać. Ale sza. Socjal im się należy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

;(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

tacy jak jasiek, ale również tacy

mandat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Przeczytaj mój post wyżej. Nie daje on Ci nic do myślenia ? Jeśli piszesz ,że jesteś za to uargumentuj to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Znacie jakiś hosting stron internetowych na bazie php by przemoo? takie jak xaa.pl lub vgh. Musi byc darmowe:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

A pozwolił byś 79 letniemu ojcu wyjeżdzać na szosę o tej porze i w takich warunkach?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Witam, mam pytanie czy w łomży ktoś zajmuje się hodowlą psów..?

Szukam jakiegoś ciekawego pieska do domu krótko sierścistego na wysokość ok 0,5-0,7 metra.
Co moglibyście doradzić..? Yorki i Amstafy odpadają

Pozdrawiam i dziekuje za sugestię.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Fazzi piszesz " najgorsi zwyrodnialcy powinni cierpieć,a nawet bardzo cierpieć za popełniony czyn" ale za razem jesteś przeciwnikiem kary śmierci no to jeśli tak to oni mają cierpieć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

a co..? udalo ci się odgadnąć w google bug na temat phpbyprzemo.? i teraz bedzie z ciebie niby hacker ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

kara śmierci dla zwyrodnialca to normalna rzecz. Jak to powiedział Korwin, że naturalną śmiercią dla mordercy jest kara śmierci i ja się z tym zgadzam.
Z drugiej strony ani sąd, ani policjanci, prokuratorzy nie są nieomylni i mogą strącić np. niewinnego człowieka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

W przypadku remontu wszystko zależy od tego, kiedy założono książeczkę. Jesli ktoś założył w 1987, to zwrot (z faktur zakupionych np. okien) dostanie ... w 2015r. Jeśli kupuje się/ buduje dom/ mieszkanie - kasa jest wypłacana od razu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Obecnie jest tak,że na utrzymanie więźniów obywatele płacą podatki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Żaden haker;p Chodzi mi o hosting zeby mzona bylo zalozyc stronke bez reklamy w nazwie np. nazwa.pl bo typu vgh to jest: nazwa.vgh.pl..:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

a kto to jest shellerini

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

No to po Legionowie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia europejska gwarantem pokoju w europie.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org