piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

dzisiaj byłem i tankowałem gaz w Ostrołęce na LUK OIL.
LPG - 2,57
Pb-95 - 4,82
Shell - 4,95

ni dotyczy w końcu coś mądrze napisałeś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Z tego co ja wiem to jest to bardzo dobry radca prawny, a na taki układ, że prawnik bierze 25% odszkodowania (a nie całą kasę, a przynajmniej zaliczkę z góry) na prawdę mało kto idzie. Ale przecież trzeba było wypłakać się w Uwadze i z kolesia zrobić oszusta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

juljan - dlaczego mam takie samo odczucie jak ty?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

rolnik69 wspolczuje. jesli ty tez tak bys sie zachowal to naprawde wspolczuje. najwidoczniej pieniadze nie sa dla ciebie skoro od duzej kasy by ci odj***lo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

jakie 100zł.hehe smieszne to twoj balkon i mozesz na nim wieszac co tylko chcesz i co ma ci naruszyc konstrukcje budynku hehe smieszne a jak wywieszasz obsrane kalesony na balkonie to lecisz do spoldzielni i pytasz o zgode i placisz stowke?hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

A jeszcze doradźcie mi jaki jeszcze leprzy wkrętak z grzechotką Bosch czy Stanley

Bosch
http://allegro.pl/bosch-wkretak-z-grzechotka-45-koncowek-i1429920179.html
Stanley
http://allegro.pl/stanley-wkretak-z-grzechotka-10-koncowek-i1434258067.html

lub prosze podać swoje propozycje cena niech nie przekracza 80 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

bez będzie seksowniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

a cos ty myslal, ze pojdzie do sklepu i kupi gorset za 800zl, szuka czegos prostego i taniegooooo ;) moze biedronka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

http://www.angel.pl/bielizna-sexy-gorsety-+-stringi-o_c_114_1.html,

http://www.ulubionabielizna.pl/pol_m_Erotycznie_lateks-skora-126.html
może coś znajdziesz dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Łomża powinna przyciągać więcej firm zajmujących się produkcją. Tego wciąż brak w naszym mieście i dlatego mamy takie bezrobocie. Zarobki są niskie, a tym samym ludzie oszczędzają i mało wydają. Zmniejsza się zapotrzebowanie na produkty, bo ludzi nie stać i tak koło się zamyka. Powstaje tzw. kryzys. Róbcie coś, żeby temu zaradzić!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie


Dziewczyna się pyta to odp. konkretnie a jak nie macie nic do powiedzenia to nie piszcie nic. Banda buraków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

nowiutkie zarejestrowane konto na 4lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

UWAGA UWAGA
dziś na stacji Shell jest promocja od każdego zatankowanego 1l odejmują 15gr ! to nie jest żadna ściema jeśli ktoś nie wierzy może sam się przejechać i przekonać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie


Pan D to już dawno w USA i pewnie szybko nie wróci, od taki uczciwy z niego obywatel...

Mam nadzieję tylko, że ja i cała reszta podobnych mi odzyskamy kasę, jaką jest nam winien.. a propo pewnie jak Ci wszyscy oszukani przez tego ‘’poszkodowanego uczciwego obywatela’’ by oddali głos na tym forum to gwarantuję podwojenie uczestników

Miejmy nadzieję, że po tym zamieszaniu wymienione i oskarżone w artykule urzędy jeszcze dokładniej przyjrzą się sprawie i wyjaśnią ją skrupulatnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

dostałem wyniki dzisiaj MS nie zaliczyłem :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

wow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Kup dwa berety i gumkę i masz seksi staniczek, na majteczki sam sznureczek:):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

przecież podny jest dobrze:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

pierdo...ęty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

a kojarzy ktoś łomżyniaka- mc basta ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Bo mi przyszedl taki sms cytuje " Lubisz miec konto wazne caly czas ? Doladuje je wysylajac kod na nr 8026 a jego waznosc zostanie automatycznie przedluzona az o pol roku . Promo do 4.02. "
i szukalem na orange i nie ma takiej promocji w google tez wpisywalem . i nie wiem moze to jakis przekret czy cos? A moze do kogos tez taki sms przyszedł ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

http://www.youtube.com/watch?v=371_UcnSXGY&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

twojPsychiatra
Powiem tak... Sam nie raz dostalem prace dzieki takim poleceniom, a nie znajomosciom typu "jestem kuzynem Pana Zenka". To raz. Dwa, nie raz bylem proszony o polecenie kogos zaufanego.
To o czym piszesz z pewnoscia ma miejsce, ale nie stanowi reguly. Jak wlasciciel zatrudni gamonia, bo Pan Zenek jest dobrym klientem, a gamon np. polozy mu wazny serwer i zablokuje prace firmy, to mu bokiem wyjda znajomosci z Panem Zenkiem. W dodatku jesli jest to taki uklad, to Pan Zenek tez swietnie sobie z tego zdaje sprawe i nie bedzie chcial swiecic oczami i klasc na szali swoich przyszlych zyskow, zeby gamoniowi robote zalatwic...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Są gdzieś zgrywane wiadomości z Polsatu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

7angelfree :::::::::: WAL Sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

A nie przyszło wam do głowy,że te podatki idą na schroniska.Przed chwilą przeczytałam,że właściciele wykastrowanych psów podatków nie płacą(może miasto stara się zabezpieczyć,przed niekontrolowanym rozmnożeniem psów).W Polsce jest mnóstwo bezsensownych podatków(np.podatek od nieruchomości),ale to nie znaczy,że WY WŁAŚCICIELE PSÓW nie powinniście po nich sprzątać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Maślanka ale po co?? skoro podatek zapłacili to już schylać się po gówno nie muszą.Ot taka ci mała wygoda.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Lipsky z perepektywy powinien za przykładem innych spółdzielni zacząć całościowo ocieplać stare bloki, a nie robić jakieś śmieszne kolorowe daszki na klatkach czy sztuczne palmy sadzać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Jadę w niedzielę do Warszawy i mam wolne miejsca . Zainteresowanych proszę o kontakt . gg 8105733

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

czy w końcu mamy w Łomży konsultanta open finanse?
swego czasu osoba o tym nicku pisała na forum że lada moment ma ruszyć ale coś przycichło

sprawdziłam osobiście kilka banków, ale znajomi mówią że jednak z OF mają lepsze możliwości i warto porównać z ich ofertą, jeśli ktoś z was ma namiar na doradcę OF to będę wdzięczna za szybką odpowiedź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

tylko ze to ty go polecasz a kto inny moze go nie polecać ! mysle ze nie warto polegać na forumowych statystykach !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Ja mam na sprzedaż Beagle i Shih-tzu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

a może ze służby więziennej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Jeśli pijesz piwko z kumplami wieczorowa pora drtzesz ryja jak na wsi pod remiza klniesz wyzywasz zaczepiasz przechodzace osoby patrzysz wzrokiem mordercy na kazdego kto podchodzi do domofonu by wejsc do swojego mieszkania zastawiasz drzwi smietnikiem lub kamieniem wypaczajac zawiasy niszczysz mienie to tak za takie pIcie nalezy się mandat i palowanie bo jeśli siedzisz z kumplem palisz szluga w spokoju i pijesz piwko to nikt ci mandatu nie wypisze jedynie upomn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

czytaj wiecej gazet ahhahahahahhahah info przyda sie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

ostatniraz w sierpniu, matol po prostu matol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Łomża jest już wystarczająco promowana, zawłaszcza w TVN.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

on powinien sie wylaczac chyba sam co jakis czas tak mi sie wydaje przy jakims przegrzaniu zalaczyc sie a tak o wylaczyc sie, tak mi sie wydaje musisz podjechac gdzies na zaklad w lomzy i spytac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

NIESTETY,taka jest rzeczywistośc w niektorych szkolach jazdy, najlepiej jak kursant zaplaci i moze wogole nie chodzic, i dostanie kwit na egzamin, kasa sie liczy ,a nie poziom edukacji, a pozniej sa efekty,że kursant zdaje po ósmym podejsciu, jak sam sie nauczy na wlasnych blędach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

o weź człowieku z domu nie wychodzisz nie widziałaś basenu?
Mi się basen bardzo podoba :) Mam nadzieje że będzie coś fajnego z chęcią wybiorę się chociaż pływać nie umiem ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

MMonika: Dla twojej wiadomości jeśli chodzi o mnie, to nigdy nie przedłużam umowy przez telefon, a w salonie- po prostu nie ufam osobom, których istnienia nie jestem pewnien.
po drugie mam znajomego, który pracuje w orange, nie dawno chciałem zareklamować telefon i spytałem o radę bo nie wiedziałem czy ta usterka podlega gwarancji. Na moje pytanie powiedział, żebym udał się do którego kolwiek salonu orange, oni wyślą do serwisu i serwis albo uzna albo nie tą usterkę.

Ja w Orange jestem coś ok 9 lat i chyba stanowczo zadługo.

Z tego co wiem umowę można przedłużyć 3 miesiące przed końcem starej (chyba, że nie zaktualizowałem danych;) ). Obecna umowa kończy mi się za dobre pare miechów, a w tamtym tygodniu wydzwaniały do mnie nr zastrzeżone, które ignorowałem, ale niestety były tak natrętne ze odebrałem. Jakaś babka spytała o mojego ojca ( bo tel jest na niego ) powiedziałem, że to nie jest nr ojca, a on ma inny, więc podziękowała i rozłączyła się.

Po dwóch dniach spokoju znów wydzwaniał zastrzeżony, ponownie odebrałem. Tym razem młodsza kobieta, spytała o ojca, a ja odpowiedziałem, że jestem synem, ona czy może z moim ojcem rozmawiać, a jak nie czy jest możliwość żeby zadzwoniła później i żebym umożliwił mu rozmowę bo ona pracuje do 21 i ma bardzo ważne informacje dotyczące abonamentu od szefa centrali orange i MUSI je przekazać mojemu tacie.... heh ;D ja odpowiedziałem, że nie ma takiej możliwości bo mieszka w innym mieście, a skoro te WAŻNE info dotyczy mojego numeru telefonu to może przekazać je mnie ponieważ to ja jestem osobą decydującą co się dzieje z tym numerem telefonu, a ojciec ma inny nr. Na co pani, że mi nie może przekazać tych informacji tylko mojemu ojcu i czy w takim razie mógłbym przekazać jej numer mojego ojca. Na to ja że skoro są to tak ważne informacje i to od samego szefa centrali orange więc powinna mieć w tym swoim komputerku drugi numer telefonu, czyli numer pod którym zastanie mojego ojca. Na co pani, że nie ma...a ja że w takim razie skoro ona nie może tych niezwykle ważnych info podać mi i nie ma drugiego numer telefonu więc ja chyba także nie mogę udzielić jej żadnych informacji, i do widzenia. od tej pory nie dzwonią, a dosałem tylko smsa zachęcającego do przedłużenia umowy przez internet lub telefon....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie


kobietka bardzo sympatyczna i ma podejście do psiaków, jestem zadowolona z jej pracy nad moim pupilem. to strona jej zakładu:
http://www.studiopetco.pl/ są tam informacje o płatnościach i nie tylko, szczerze polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Moge sprzedać całke 24/24 H+H 7.50 za szt. dowolna ilość gotówką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

to nie wiesz,kto?jak ktoś jest k.... teraz to i tam się sprawdzi znakomicie.dowartościuje się jeszcze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

kontakt tylko przez infolinie lub Fecebook

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

mam ulotke. nr do hot cziken 510 513 411 .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

W Farmalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Zgadzam się z poprzednikiem... Trzeba po prostu uważać komu się wynajmuje mieszkanie... Jeśli to będzie ktoś porządny (jak ja:P) wtedy nie będzie problemu i przez długi czas można się cieszyć spokojem i dodatkowymi pieniążkami z wynajęcia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Dziękuję wszystkim za pomoc:) Jednak Łomżyńskie forum nie zeszło do końca na psy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Mądry jesteś.? Czy policjant z Ciebie. Nie wiesz że to nielegalne.?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Na pewno i pewnie tylko na niemcewicza. Niestety aktualnej ceny Ci nie podam, ale zaczynala sie od jakichs 5zl. Za duzego wyboru tam nie bedziesz mial i jezeli chodzi o krewetki to polecam np allegro albo fora akwarystyczne, a cos ladnego wyhaczysz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Tunelem hahaha z neonami w kolorze blue:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

ktos-cos nigdy nie wiadomo kto kryje sie pod nickiem wczesniej jakos zagadałes do mnie a teraz juz nie ??hmm ciekawe;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Ja się dziwię ludziom jeżdzącym na Litwe.W Polsce mamy lepsze parki wodne.Kraków ,w przyszłości Poznań (jeden z największych w Europie) teraz Suwałki... Byłem na Litwie.Z mojego punktu widzenia to syf i tandeta.Brud wszędzie.Dziwię się ,że tam ludzie z Polski jeżdzą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

to masz super



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

o tej piekarni nie mam zdania ,ale mogę ostrzec przed pracą w piekarni GAC tam poszukuja doswiadczonego kierowcę na busa, jak się pozniej okazuje ,ze potrzebny jest parobek za 1000zeta bez umowy o prace, ktory by tyral od 3 rano do godz 15 dnia nastepnego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

oczywiscie gadają jak nie było a jak jest to gadaja że źle dogodz Polakom łomzyniakom ech



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Nieudolna reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

witam, mam pytanie co trzeba zrobić aby zostać zawodowym żołnierzem? bylem 3 lata temu w wojsku w komorowie i co teraz mam zrobic jak bym chcial byc zawodowym ?? jaki pierwsze kroki podjąć? gdzie sie o to starać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

ja chce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

popieram pffff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

dwoje buraku!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

A ja słyszałam od szwagierki że jak z dzieckiem czy z mamą coś się dzieje to i tak przewożą od Arciszewskiego bo tam nie ma sprzętu do szpitala.
Nie uważam by cc była lepsza od sn.
Trzeci poród niby miałam wywoływany-niby po terminie 4dni,dostałam kroplówkę z oksytocyną,poród zaczął się dopiero na drugi dzień,rodziłam tylko z położną bo brakowało lekarzy.
Trochę położnych widziałam i jedne są nie miłe a drugie pomocne.Przy pierwszym dziecku-jak mala płakała-omijały nas szerokim łukiem zamiast pomóc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

"Monitoring wewnętrzny i zewnętrzny z <b>nagrywaniem rozmów</b> zapewniają, że każdy wandal będzie ujawniony i pociągnięty do odpowiedzialności. Poczuje koszt naprawy ewentualnego zniszczonego mienia, który będzie musiał ponieść”


Także uwaga na rozmowy ;] Rozmowy kontrolowane.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Dokładnie. Może inni wezmą przykład i zrobimy w Łomży piłkę na dobrym poziomie. Kto chce być za jakiś czas klepany po plecach, to niech teraz dołączy do grona sponsorów i pomaga Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu wyjść z dołka. Wiadomo, że nowi sponsorzy i pieniądze będą potrzebne także w wyższych ligach, ale tam się nie dostaniemy za darmo.
Zachęcam firmy do reklamowania Swoich usług poprzez sponsorowanie ŁKS-u.
Dzięki optymistycznemu patrzeniu w przyszłość poprzez regularne wpłaty na konto ŁKS-u od Łomżyńskich firm, można myśleć o czymś więcej niż ligi regionalne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

gdzie można zgłosić swoje uwagi do funkcjonowania świateł? chodzi mi o skrzyrzowanie sikorskiego z al legionów skręcając w prawo na tym skrzyżowaniu narażeni jesteśmy na duże niebezpieczeństwo. właściwie to piesi są narażeni. skręcając w prawo na zielonym (ze światła kieunkowego)bez obowiązku zatrzymania napotykamy na zielone dla pieszych. gdy zaś świeci się strzałka warunkowa i musimy zatrzymać się przed skrzyżowaniem nie napotkamy ani żadnych samochodów ani pieszych na swojej drodze. powinno być na odwrót gdy zielone dla pieszych strzałak warunkowa dla samochodów gdy czerwone dla wszystkich to zielone dla prawoskrętu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

A na domiar tego mieszkam w Łomży razem z mężem który ma tu pracę pozwalającą nam się utrzymać, nawet gdybyśmy wygrzebali pieniądze na studia to oznaczałoby rozłąkę a to raczej nic dobrego by nie przyniosło. więc skończcie proszę z wjazdem na mnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

transmiter 12 voltów do gniazda zapalniczki samochodowej,ustawiasz fale i gra,tylko odbiór-trochę szumi ale nie jest żle,stajesz z kolesiami w plenerze każdy łapie te same fale i MILANO jak trza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojczyznę dojną pobłogosław Panie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org