sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Demokracja w Rosji m się dobrze

mam pytanie o ceny kursu na koparko ładowarki w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demokracja w Rosji m się dobrze

ja mam tez takiego laptopa 3 lata temu kupiłem i ostatnio się zj**** i pupa naprawili go na 5 min. i to samo:( coś od płyty graficznej coś takiego w USA by wymienili ale to jest ******* Polska i nici z tego :Pi mógłbym go opchnąć:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demokracja w Rosji m się dobrze

to podobnie jak w moim. Kumpel go rozebrał, złożył i działał przez 3 miechy, a później padł i tyle. Leży i nic z nim nie robie. Jak ktoś chce czesci do VAIO to może coś znajde ze swojego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demokracja w Rosji m się dobrze

Witam!
Gdyby ktoś był zainteresowany tematem wycięcia przeszkadzającego drzewa na swojej działce, polecam lekturę tej stronki: cięcie drzew. Jest tam dużo informacji zarówno o przycinaniu drzew, jak i o konieczności zdobycia pozwolenia na wycięcie przeszkadzającego nam na działce drzewa.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demokracja w Rosji m się dobrze

Owszem jest w każdym miejscu ale ludzie myślą że jak nie chodzisz do kościoła to od razu jesteś nie wierzący eh rozumienie na niskim poziomie to indywidualna nasza sprawa czy chodzimy czy nie i nikt nie powinien w to ingerować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demokracja w Rosji m się dobrze

Heheheh syndrom nadmiernego słuchania firmy :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demokracja w Rosji m się dobrze

a tak poważnie gdzie ten ,,szanowny admin '' a głupie denne posty zaśmiecające posty np
:http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=351267&t=351267
i wiele podobnych ????????????????????????????????? ADMINIE 4 LOMZY OBUDŹ SIĘ ZE SNU ZIMOWEGO I WEŹ SIĘ DO ROBOTY ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demokracja w Rosji m się dobrze

Gdym zwracał uwagę na to co ogólnie myślą nawiedzeni ludzie to dziś byłbym członkiem PiS-u :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demokracja w Rosji m się dobrze

Cleric, zgadzam się z Tobą w całej rozpiętości. Może nie tak dobitnie, ale jednak.
Poza tym KK nie zmienił się na przestrzeni wieków, dlatego teraz walczy o parafian. Ale im bardziej będzie naciskał, tym bardziej będzie naciskał, tym więcej straci wiernych. Biurokracja, na każdym kroku opłaty, wymagania, to wszystko zniechęca do Kościoła. Owszem, Bóg jest wszędzie a jego istota to nie instytucja kościelna, choć wiele osób Go z nią utożsamia, ale wiara w księży i ich słowa może być złudą. To są ludzie z jednej strony dwulicowi. Poza tym może 1% z nich idzie tam z powołania. Czy ktoś słyszał, żeby ksiądz był bezrobotny, nawet jesli ludzie wiedzą, że zrobił coś nie tak, to i tak jego kara kończy się na przeniesieniu do innej parafii. Poza tym wszelkie te kursy przedmałżeńskie to tylko teoria, niedostosowana do naszych czasów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demokracja w Rosji m się dobrze

Ktoś z Was wierzy w ten koniec świata??? Co się dzieje z tym światem??? Powodzie,pożary,terroryści coś za dużo tego wszystkiego???????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demokracja w Rosji m się dobrze

macie rację kiedyś to nawet "obóz pracy" nazywano to miejsce......i podzielam w pełni to zdanie a jeśli chciałbyś więcej info to pisz ja tam troszkę pracowałem i mogę dużo powiedzieć ale krótka rada jest taka: szkoda czasu i pieniędzy bo tracisz i to i to . Nie zarobisz chłopie wiele, napracujesz się, dobrego słowa nie dostaniesz(będzie cię próbował poniżać żebyś się nie upominał o swoje gdybyś miał jakieś wątpliwości) i tak jak ginekolog napisał 7-18 w trasie potem zjazd do firmy jeszcze zebranie i pracujesz w sumie po kilkanaście godzin dziennie a i tak dla pana T. za krótko. A i oczywiście jak twoi klienci nie zapłacą w terminie to tobie wstrzymuje część wypłaty - nie wiem ile teraz dokładnie. Także zasuwasz za pół darmo....no alee atrakcje gwarantuje przecież jak w ogłoszeniach : np. auto firmowe, albo np. możliwość rozwoju zawodowego czy jakoś tak podobnie ..... hehehe pytanie tylko czego się tam można nauczyć ....???
Celowo napisałem małą literką "pana"dlatego że duża oznaczałaby szacunek.....a na to trzeba zasłużyć.... TAKŻE ODPUŚĆ SOBIE TĘ FIRMĘ ... PRZEDSTAWICIEL OK TYLKO NIE TAM!!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Demokracja w Rosji m się dobrze

pewnie 5ak

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org