czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kołakowski

Tak "Unia" przyjechała, zakasała rękawy i sama wszystko zrobiła!!! Papierki popisała, ludzi przywiozła, towar kupiła i jeszcze sama wszystko zbudowała!!!

- wysoki jak brzoza i głupi jak koza!!!!!!

A poproszę o przykłady tych inwestycji, które to twoim zdanie nie ujrzą światła dziennego. Jak już jesteś taki obeznany w problematyce gminy to popisz się wiedzą!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

Widać, że ludzie o życiu pojęcia nie mają!!!
Jak macie tak dużo kasy to dlaczego sami na kredytach jedziecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

z takim problemem to do dowódcy zadzwoń a nie na forum pytasz człowieku;-) tutaj cie zaraz zjadą

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

Romanie gdybyś choć trochę myślał to byś wiedział, że PROJEKT o powyższe inwestycje napisał obecny burmistrz, a nie Unia. UE to tylko zwróci koszty!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

,....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

"Nowogród2010" a ty jako zainteresowany tymi wspaniałymi przemianami chodzisz i dopytujesz co jeszcze się wydarzy ????

Ściema i propaganda ..............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

Chyba założyciel tego tematu ostro boi się o swoją ciepłą posadkę w Urzędzie,dlatego tak lansuje obecnego burmistrza.Przestań człowiecze pieprzyć i pozwól,aby mądrzy wyborcy sami ocenili tą -hi hi "charytatywną pracę"biedaka burmistrza i mądrze zagłosowali w niedzielnych wyborach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

Człowieku gdzie tu widzisz zmiany? Mieli robic ratusz i co zrobili? Do tej pory stoi i nic nie zrobili a budynek sie marunuje . zaczeły sie wybory na burmistrza to zaczeli budowac nowe chodniki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

Ja uważam,że wybory do samorządów powinni zrobić co roku,to wtedy dopiero na tym"wyścigu szczurów"zyskali by mieszkańcy.Robota goniła by następną robotę ha ha.A TAK TO DOPIERO burmistrz pokazuje przed wyborami,że cokolwiek raczy zrobić dla mieszkańców!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

Hehe to ci komedia... Akurat o burmistrzu Nowogrodu to slyszalem tylko tyle, ze koles zachowuje sie jak popychadlo, ktory nie ma odwagi wyglaszac wlasnego zdania w towarzystwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

kazik nie ma racji. Przy umowie zleceniu przepisy Kodeksu pracy nie mają zastosowania. Umowę zlecenie reguluje Kodeks Cywilny. Nie istotna jest ilość godzin. Według KC podpisując umowę zlecenia zobowiązujesz się do wykonania określonych w tej umowie usług. Natomiast wynagrodzenie powinno być wypłacone przez zleceniodawcę po wykonaniu usług określonych w tej umowie. Aby cokolwiek więcej powiedzieć w tej sprawie należałoby znać szczegółowo treść tej umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

pool (---.introlan.pl)
Ooooo głupiomądry się znalazł,ale niestety takich tu najwięcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

"dentystka" choromańska-szostakowska to słabizna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

potem lans na milano ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

Hej Nowogród 2010
Jak to się dzieje,że gminę tak mocno zadłuża obecny burmistrz, a każe sobie podnosić pensje do możliwie najwyższej kwoty i swoim najbliższym współpracownikom. Znana regionalna gazeta opisywała niedawno, że burmistrz Nowogrodu zarabia najwięcej i oczywiście mamy jedne z najwyższych podatków w województwie. Nie dziwię się, że nie chce stracić dojścia do koryta. Na spotkaniach przedwyborczych, burmistrz tłumaczy się, że to rada tak go kocha i "ceni jego działalność", że nie może jej odmówić szczodrości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

Rahitd - jak taki wygadany i mądry jesteś to zapewne wiesz co to są Dzienniki Urzędowe!!!!
Zapraszam do samodzielnej pracy, a nie oglądania się na innych!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

Nowogród2010, chyba najwyższy czas szukać nowej pracy. Niedługo skończy się wyrabianie dupogodzin. Tylko co ty biedaczku będziesz robił? Może śnieg rozgarniał jak przyjdzie ciężka zima?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

Pojechał do sklepu oglądać łopaty do rozgarniania śniegu. Nie odpowie teraz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

I czas na moje krótkie podsumowanie"TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA" a ja ci Nowogród 2010 nawet patyczka nie podam,bo sami żeście do tego stanu doprowadzili!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

to kurde dzisiaj jest ta wyprzedaz !!! ??

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

czyli jesli teraz mam weekend to powinno byc 22 tak kasa a ta 2umowa brzmi nastepujaco zleceniodawca zleca a zleceniobiorca zobowiazany jest do wykonania prac gospodarczych w olsztynie wynagrodzenie wynosi 9zl brutto za godz w terminie do21kazdego miesiaca za miesiac poprzedni czyli pazdziernik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

Od ponad 2 lat mam problem z lewym okiem. Wcześniej były to cykliczne zaczerwienienia, ale od miesiąca oko jest czerwone non stop. Za każdym razem przy tych objawach dostawałam sterydy w kroplach, które pomagały, ale przestały. Wielu okulistów w Łomży (i nie tylko tu) nie potrafi doszukać się przyczyny choroby. Nie jest to też żadne zakażenie ani zapalenie. W zasadzie wszystko jest lux. Oko nie łzawi, nie piecze, jedynie jest ostro zaczerwienione i czasami okrutnie boli (jakby miało za chwilę eksplodować).

Dręczy mnie, że nikt nie potrafi zdiagnozować ogniska choroby :(
O dyskomforcie psychicznym nie wspomnę.
Nie jestem alergiczką. Nie pracuję 24 godz. przed komputerem. Miałam konsultacje z dentystą, który wykluczył powód stomatologiczny.

Może to forum przegląda jakiś lekarz specjalista, który miał już taki przypadek lub mógłby mnie pokierować gdzieś, gdzie ktoś mi w końcu pomoże. Bo do dziś takiej pomocy nikt nie był mi w stanie udzielić.

Będę wdzięczna za uwagi/sugestie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

A byłaś u dr Siemion ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

Do malamyszka (
Do czego jest ten link? Nie można nic wyświetlić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

>Autor: Milena_ (---.centertel.pl)
>Data: 26-10-10 20:01

>e.szostakowska-choromańska to najgorsza "dentystka" partaczka,która nie potrafi >wyleczyć zębów i zrobić protezy.Doprowadziła do tego,że ząb mi wypadł i źle zrobiła >protezę.Arogancka baba.Psu na budę rzucić protezę w jej "wykonaniu" i ją bsu na >budę.


Ojej a ja po twoich wypowiedziach na tym forum myślałam,że ty masz z 16-17 lat,ale jak ci potrzebna proteza to musisz mieć przynajmniej 45.
W sumie rozwój emocjonalny i umysłowy nie zawsze idzie w parze z rozwojem fizycznym.

Dla pozostałych forumowiczów:Jaka będzie teraz reakcja Lenci?Łatwo przewidzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

jak kto woli nic na siłę..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

A co tam będą wyprzedawać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

- powstaje świetna hala sportowa - nareszcie coś zaczęli robić urzędnicy w gminie i udało im sie napisać wniosek, który nie został odrzucony!! Za to biorą kasę!!

- przedszkole - ok

- świetlica w Mątwicy - ok
- przebudowa osiedla SKARPA - dlaczego mnie to nie dziwi, przecież burmistrz tam mieszka:) Uważam, że jest wiele innych miejsc którym ta modernizacja byłaby bardziej potrzebna

- chodniki w mieście - chyba kpisz!!!
- drogi - j.w.:)

- wspomniane oświetlenie uliczne - ok

- park (widziałem opracowaną koncepcję) - a wycięcie żywopłotu i nowe lampy w parku to dopiero początek prac- tak@ a kiedy reszta? jakoś nie widzę żeby coś się działo...

- a o moście na Pisie to już się zapomniało ?! - most musiał zostać wyremontowany, każdy to wie. Zrobili bo musieli, bez komentarza

- umocnienie brzegu rzeki Pisy - umocnienie brzegów było w interesie Caritas Łomża. To też pozostawiam bez komentarza jak również ceny za zakup terenów wokół ośrodka...

A do tego kilkanaście opracowań dokumentacji projektowo - kosztorysowych gotowych do realizacji.
- programy i projekty w których gmina uczestniczy promując region np. PISA-NAREW - to jest już wogóle kpina!!!! Nawet porządnego portu przy rzece nie ma, żadnej infrastruktury!!! Temat turystyki i jej rozwoju wogóle pozostawiam bez komentarza.

Cztery lata kadencji podsumowałbym jednym zdaniem - ŻENADA!!!
Ostatni rok jakiejkolwiek działalności był tylko pokazówką dla przyszłych wyborców, że coś się dzieje.

A na koniec coś śmiesznego:)
Pan J. Piątek i tak musi zostać wybranym na burmistrza. Jest doświadczonym samorządowcem, zna problemy gminy a poza tym nie ma na kogo innego głosować.

tu mi najlepiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski

wibra (---.xdsl.centertel.pl)
To Ty decydujesz o wyborze lekarza,ale zastanów się dobrze i uważaj na "usługi medyczne" w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org