środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Afera, która zatopi Panicza

Tez mi sie tak wydaje nina26....dawno nie bylem w yamie ale z tego co pamietam i wiem zawsze byl full...nie rozumiem wiec dlaczego piwo mialo by byc stare jak sprzedaje sie go tam ogromne ilosci...Tak j.w. wieksze prawdopodobienstwo ***;;;owej wódki i piwa moze wystapic w lokalu o malej frekfencji....
Dlaczego wlasciciele Yamy mieli by se robic brudy jakims szajsem i tracic klijetow w stale powstajacej konkurencji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera, która zatopi Panicza


Z tego co mi wiadomo to w yamie sprzedawana jest od lat jedna wódka "sobieski" innej nie mają - a jest to jedna z najlepiej sprzedających się wódek na świecia
http://www.drink-sobieski.com/sobieski-wodka/index.php?option=com_content&task=view&id=10&Itemid=1

ale widać, że jak mawiał Pawlak w jedniej z Polskich komedi, swojaki wolą własnej roboty dinks bo po nim to i kaca nie ma i głowa nie boli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera, która zatopi Panicza

kupujesz cos co nosil ktos kto byl smierdziuchem:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera, która zatopi Panicza

Nie każdy ktoś,co nosił coś jest śmierdziuchem.Bo idąc Twoim tokiem rozumowania,to i Ty nim jesteś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera, która zatopi Panicza

Slavko bardziej mi się z Serbią czy Chorwacją kojarzy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera, która zatopi Panicza

Hi my love XXX! How you? How your day? I am glad to your letter. Today I had with my girlfriends of playing sports, after that we together had dinner and talked much. I love to speak with my girlfriends. I by him told some things about you. They had of questions concerning you very much. They are glad, that I have got acquainted with you and, that we shall meet soon. You told to the friends about me? What they have opinion? You have liked my friends, they speak, that you the good man. XXX, I too think, that you the very good man. Today I as went in a travel company and brought by him photos for the new passport. The agent has told, that he already began to develop my travel. Still he asked, that I informed them your address. Lovely inform me the address, that I could give to its agent. Now, when it is necessary only to wait, when all will be is prepared, I can not be focused and in my head constantly there come ideas on us. I do not know, than me to borrow myself to waste time, which there was before travel .Now I shall go home, and to carry out time with the TV set. I love some telecasts and show, it happens funny. XXX, as your opinion concerning TV. I know, that you have many various channels, in my city we have only three. I wait your letter soon Radek. Kiss you. Your Anna.
ORGinal

Hi my loveliest man xxx! I hope, that you Ok. I write to you the letter and I smile. I'm so glad! If I could, I would speak with you for a long time for a long time. But unfortunately now it is impossible. But I am confident, that our meeting will take place also we shall speak in person. I already see us together and I sink in dreams. I want to construct with you the ship to float under sails in boundless ocean. I want to meet with you a dawn and to see off a sundown. We will float on our ship and our love will illuminate our way. We will look at night at stars, we'll be pleased in the afternoon to the sun. If there will be a storm, our love will protect us. If there will be a calm, our love will be a wind. Our love will be a beacon for us. We will be floating at ocean of love and oblivion and nothing can separate us. We'll name our ship - Dream. It will be the small ship, but very strong. Because we will make our ship from belief, hope and love. It's impossible to wait, when your dream will fall to you from the sky. It's necessary to go to the dream. It's necessary to clear and build the road itself. If in heart there is a belief and dream, if in heart there is a love and hope, it is necessary to achieve the dream by all means. I always go to the dream. I don't sit on a place. In my life there were very few light moments. On this I try to make everything that my dreams have come true. I understand that now it's only dreams. But these dreams brighten my life. I hope that yours also I are glad to learn, that can help me xxx. I am pleased, because will pass some time and I can embrace you. I very much would like to talk to you and to see your person, I very much have a lot of things in a head, about which I want to you to tell. I hope, that it will be interesting to you to listen to me. I have a lot of questions, about which I want to learn from you. I think, that you too have a lot of things, which you would like to speak me. I am glad, that how many that we will have enough time to have a society each other. Today I came into a travel company and signed the contract for travel. I have told them, that they should begin it to prepare. They have told, that begin to work for us. As I have decided to improve this time English, that we could better understand each other. Favourite, write to me and tell to me please ideas. I hope, that you too have the large pleasure and expectation from all these things. I love you. Yours Anna.

Witam mój najpiękniejszy man! Mam nadzieję, że Ok. Piszę do ciebie list i uśmiech. Tak się cieszę! Gdybym mógł, chciałbym porozmawiać z tobą przez długi czas przez długi czas. Ale niestety teraz jest to niemożliwe. Ale jestem przekonany, że nasze spotkanie odbędzie się także będziemy rozmawiać osobiście. Już widzę nas razem i tonąć w marzeniach. Chcę budować z wami, aby statek pływać pod żaglami w nieskończony ocean. Chcę się spotkać o świcie i zobaczyć się zachodem słońca. Będziemy pływać na nasz statek i nasza miłość będzie świecić po naszej myśli. Przyjrzymy się, w nocy gwiazdy, będziemy zadowoleni po południu na słońce. Jeśli nie będzie burzy, nasza miłość będzie nas chronić. Jeśli nie będzie spokojny, nasza miłość będzie wiatr. Nasza miłość będzie inspiracją dla nas. Będziemy pływające w oceanie miłości i zapomnienia i nic nie może nas rozdzielić. Będziemy nazwa naszego statku - Dream. Będzie to mały statek, ale bardzo silny. Ponieważ będziemy wykorzystywać nasz statek od wiary, nadziei i miłości. Nie da się czekać, kiedy sen spadnie na was z nieba. Jest to niezbędne, aby przejść do snu. Niezbędne jest jasne i budowy drogowego. Jeśli w sercu jest wiara i marzenia, jeśli w sercu jest miłość i nadzieję, to jest konieczne do osiągnięcia sen na wszelkie sposoby. I zawsze na sen. Nie siedzę na miejscu. W moim życiu było bardzo mało światła chwile. Na tej staram się zrobić wszystko, że moje marzenia się spełniły. Rozumiem, że teraz to tylko marzenia. Ale te marzenia rozjaśnić moje życie. Mam nadzieję, że wasze I są zadowoleni, aby dowiedzieć się, że może mi pomóc . Cieszę się, bo minie trochę czasu i mogę objąć Ciebie. I bardzo chciałbym z tobą porozmawiać i zobaczyć się z osobą, bardzo dużo rzeczy w głowie, o którym chcę wam opowiedzieć. Mam nadzieję, że będzie to interesujące dla ciebie mnie słuchać. Mam wiele pytań, o których chcę się uczyć od Ciebie. Myślę, że zbyt dużo rzeczy, które chcieliby Państwo mówią mi. Cieszę się, że jak wielu, że będziemy mieć wystarczająco dużo czasu, aby społeczeństwo siebie. Dzisiaj weszła w biurze podróży i podpisane umowy przewozu. Powiedziałem im, że powinni zacząć ją przygotować. Oni powiedzieli, że zaczynają się dla nas pracować. Jak postanowiła poprawić tym razem po angielsku, że możemy lepiej zrozumieć siebie nawzajem. XXX ulubionych napisz do mnie i powiedz mi proszę pomysły. Mam nadzieję, że też mam dużą przyjemność i oczekiwania wszystkich tych rzeczy. Kocham cię. Anna Pozdrawiam.


POLSKIE PANNY NIE SA LEPSZE


PAnienEk Nie szukam . Tylko zdrowych relacji miedzy kobietą a meżczyzną żeby Miala głowe na karku ładne opakowanie Kiedyś się wreszcie zestarzeje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera, która zatopi Panicza

Mam pytanko ,czy ktos moze pracuje lub orientuje sie ile placa w
sklepie np.obuwniczym lub odziezowym .Mam isc do pracy w takim sklepie a nie mam pojecia jak tam jest z placa.Nie chce zgodzic sie na jakas kwote , ktora jest nieodpowiednia,ponizej sredniej stawki w sklepach.Ineresowalyby mnie place na caly etat lub ewentualnie na godziny czy pol eatu.Zgory za wszelka pomoc dziekuje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera, która zatopi Panicza

Nie zadna kpina. Bo tak szukali wczesniej... żeby nie znalezc.
To wina miasta teraz niech ono placi.
A co do Lidla to sklep jakich wiele, o sto razy wole Biedronki i stokrotki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera, która zatopi Panicza

ty lepiej sprawdź czy masz wszystkie zęby, i się nie udzielaj jak temat ciebie nie dotyczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera, która zatopi Panicza

;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera, która zatopi Panicza

Jak ktoś jest zainteresowany wynajęciem Pub'u 9ka na Kazańskiej to zapraszam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afera, która zatopi Panicza

Tez zamawialem z tydzien temu i porazka byla. Dokladnie to samo, ser nieroztopiony dobrze, ciasto jakos dziwnie wygladajace, ogolnie marne wrazenie. A od dluzszego czasu zamawialem i bylo ok. Pewnie jakas zmiana kucharza czy cos...

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org